0 oy
85 göst.
Diğer kategorisinde (1,297 puan) tarafından
Kızlar şu anda 2 yaşını geçti ama tam iki buçuk değil  (27 aylık),  benim bıraktırmayı düşünmemin sebebi kakasını bezine yapmadan önce yanıma gelip "bez bez" diyor, ben bunu fark edip tuvalete götürdüm geçen gün  tuvalete bırakmadı korktu   ama geldiğini anladığını fark ettim, sizce bu tek başına bez bırakmaya başlamak için yeterli mi ? bir anda girişip de keşke şimdi girişmeseydim demekten  korkuyorum cocugun kafası karışır mı diye , ablamın iki cocugu var ohoo vakti gelmiş hemen başla dedi napayım kızlar yarın toplayayım mı halıları (arabalı lazımlık aldım)

3 Cevaplar

0 oy
(6,855 puan) tarafından
 Hevesi varsa başla erkek sanırım önce cisi için tuvalete alıştır bakalım yapiyormu her bez açısında oturttur
(1,297 puan) tarafından
Hevesi var gibi değil canım ama bezinden rahatsız oluyor ve kakası gelince bez bez  diye yanıma geliyor
(6,855 puan) tarafından
Sen bir iki bir iki deneyerek yap kendinle götür tuvalete bir görsün çişini yaptığını
(1,297 puan) tarafından
Tmm canm
-Reklam-
0 oy
(3,122 puan) tarafından
Konuşuyorsa muhakkak alıştır hazı rhevesi varken benim ki hevesi vardı ama söylemiyordu tekrar beze döndüm eylülde yine başlıcam
(3,122 puan) tarafından
Tuvalete gitmek istyorsa bez takmak istemiyorsa rğer pisse rahatsız oluyorsa hazır demek bence
(1,297 puan) tarafından
Evet canım rahatsız oluyor güzel bez takalım diyor altı dolunca
(3,122 puan) tarafından
O zaman bez takmasak da buna yapsan olur mu hem rahatsız olmazsın hem de pis kokuyor falan diye ikna etsen keşke bizim ki de konuşsa ya naptıysam konuşmak istemiyor
(1,297 puan) tarafından
Şmdi lazımlık denedim çişini yaptı ama napayım gece bez takmayayım mı bilmiyorum
(3,122 puan) tarafından
Yarın başla canım gece kaldır istersen bir dene
0 oy
(1,494 puan) tarafından
Bende kızımı 27 aylık biraktirdim bu vakitler iyi bence
(1,297 puan) tarafından
Canm şimdi ilk kez lazımlığa çiş yaptı napayım brakayım mı artık gece bez takayım mı napcam bilmiyorum
(1,494 puan) tarafından
Ben gündüz alisina kadar gece yatarken bezledim gündüz bıraktık 4 ay kadar daha gece taktik gündüz tamamen düzüne girince gecelerinde kuru kalkmaya başlayınca gecede bıraktım şimdi 36 aylık bitti çok şükür bazen gece altına kaçırdığı oluyor arada
(6,855 puan) tarafından
Ya ben ikinci kez başlıyorum bir kez yam alıştı derken yolculukta taktım gündüz 2 gün aklı karıştı sonra geri bağladım ama o zaman gece takmiyordum smdi 1 haftadır geri başladık ama gece bezliyotum o uyuduktan sonra o uyanmadan çıkarıyorum bazen bir anda kalkınca  ahhh babaanne sen bilmiyormusun biz bezi bıraktık falan yapıyoruz hemen atıyor bezi ama gece bez bu sefer rahatlattı beni 3 kere isiyordu:)
3 gündür bezzi kuru tam emin olunca geceyide alcam artk
(1,494 puan) tarafından
O uyuyunca bezi çıkarman bişe fark etmez çünkü uyumadan kendini bezli görüyor çıktığını bilmiyor herkes aynı anda bırak diyor ama her çocuk aynı olmuyor benim kızım sıvı çok tüketir gece bezi dolu kalkardı mecbur bir süre gece bezledim bezi kuru kalkana kadar sorun yaşamadım bu konuda gecede bezi bırakınca rahat oldu öyle çok bunalmadim ama dediğim gibi her çocuk farklıdır arakdasim 35 aylıkken gece gunduz birden bıraktı ve  hiç çocuk altına yapmadı buyuktu çünkü daha bilimcliydi sanırım o rahat atlattı mesele  çocuktan çocuğa.degisiyor yani canım dene bakalım

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 929 göst.
27 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 92 göst.
22 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Annelik cennettir (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zeynepagd (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.