+2 oy
1,371 göst.
Aile kategorisinde (1,287 puan) tarafından
Burayla 1.5 sene önce tanıştım . Kimseye kötü yorum yapıp kalbini kirmadm. Kırdığım oldu isede özür dilerim. Çok şey yazdm buraya içimi döktüm.. benmle aynı yollardan geçen insanları gördüm kimine çok üzüldüm.. ikinciye hamile olunca buraya yazdm.. Ben plan yaparken Rabbım de benm için planlar yapıyormus meğer. 2. 5 yaş olacak kızım ile oğlum arasında diyodm. Rüyamda bile görmüştm oğlum olacağını.. ama ben hep kız hissediyordm.. çok güzel hayallerm vardi.. ayrı oda yapacaktım.. beraber büyüyeceklerdi..suan bunları yazarken bile ağlıyorum.. ama hep hayal etmişm. Hiç Allah izin verirse nasip ederse dememişm onu anladm.. Bebegimle çarşamba günü vedalastm son kez kalbi atışını duydm.. ama elimde Bi ultrason fotosu bile yok almayi unuttm. Sonra Bi kap içine koydu doktor eşim Köye gömdü.. Rabbım inşallah affeder onunla tedavi olmayı çok istedm ama hiç Bi doktor onay vermedi.. önce kendi sağlığın dediler. Şimdi her gece uyurken rüyama gelsn anne ben seni affettm desin doye dua ediyorm.. kızıma sarılıyorum onunla mutlu olmaya çalışiyorm ama Bi yanimda eksik gibi hissediyorum..  suan için Bazı tetkik ler yapılacak sonrada kemoterapi ye başlanacak.. çok zor Bi imtihan içine girdm. Ama sabır edecegm.. Rabbım derdi verdiği gibi dermanida verir.. Allahim kimseyi sağlığı ve evladi ile imtihan etmesn... kızım için bu hastalığı yenmek zorundaym onun bana ihtiyacı var.. bütün çocukların anneye ihtiyacı var.. 

Lütfen kimse kırıcı yorum yapmasn.. yeterince okudm burda kırıcı yazilar.. sizden tek istediğim dua..

Bi gün buraya gelip ben bu kanseri yendim diye post açacağım.. Ve yine ben Bi daha hamileym diye yazacagm.. inanıyorum Rabbım sabrımın sonunda çok güzel şeyler verecek bana.. Hakkınızi helal edin. Varsa hakkım helal olsn...

37 Cevaplar

0 oy
(3,788 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok geçmiş olsun rabbim seni ailene çocuğuna bağışlasın bu Zor zamanların tez zamanda bitsin 

Yumurta dondurma işlemi yaptır mutlaka kuzum ablam da genç yaşta kemoterapi gördü ona kimse demedi bu işlemi şimdi çocuk sahibi olamıyor 
-Reklam-
+9 oy
(7,934 puan) tarafından

Hilal çok geçmiş olsun.

Ama kimseye bakma İslam dini önceliği annenin sağlığına veriyor ve bu durumda sağlığını riske atmış olucaktin 

Gönlünü ferah tut evladın seni cennette bekliyor annem gelmeden gitmem diye o orda çok mutlu sende mutlu ol kızına odaklan ve lütfen hesabını kapatma biz ne kadar yabancıda olsak burda birbirimizi merak ediyoruz senden haber almak isterim girme ama hesabin açık kalsın 

Bu arada kendin için 500 yasin niyetlen başla yavaş yavaş okumaya annen okusun çevrendekiler okusun 

Bu sonuç aşamasında siz bir 500 tamamlayın 

Bir 500 yasinde ben senin için toplayacağım Rabbım cil şifalar versin ama sen çok güçlü jir kadınsın üzme kendini 

Eşimin yengesi 8 senedir kanserle mücadele ediyor. Ama iyi yani ona çok iyi baktılar hersey mutlu olmakta bitiyor sakin üzme kendini kizinla vakit geçir

Kendine çok iyi bak <3dualarım seninle 

(11,285 puan) tarafından
Ayy Esmaa aglattin beni ya :(
(1,287 puan) tarafından
Okuyunca agladm... :( çok teşekkür ederim esmamm Allahim bin kere razı olsun..  Kuran'ı Kerim bilsemde okusam keşke ama en kısa zamanda öğreneceğim inşallah  .. annem kaynanam 41 yasin dediler ama 41 i geçti oda.
(7,934 puan) tarafından
500 yasin canım şifan için biz tüm vücuduna kanser yayılan bir hastamıza okuttuk doktorlar soka girdi rabbimin izniyle seninde ben atlattım haberini alırız ❤️
Lütfen kızın için dik dur ve onun seni yenmesine izin verme ❤️

Ben bizim hafızalara soylicem ordan toplaticam annenlerde topladıklarıni sayıp 500 yasin olunca 3 ihlas bir fatiha okuyup senin şifa niyetine sana bagislasinlar

Unutma imtihan dünyası bu sana misafir olarak geldi ve gidecek ama ona nasıl davranması gerektiğini sen seçeceksin.

Arkanda bir sabi yavrun var onu düşün ve üzülmeyi bırak, senin sağlığın herseyden önemli
(5,195 puan) tarafından
aaynen bende haber almak isterim rabbim sagligina kavustursyn insallah. kimsenin ne dedugini takma. keyfi birsey degil sagligin icin yaptin. tez zamanda guzel haberlerini bekliyiruz
(287 puan) tarafından
Allah razı olsun Esma senden ne güzel düşünmüşsün duanın gücüne çok inanırım ben inşallah şifa olur yasinler

Esma bende okumak istiyorum oğluma şifa niyetiyle nasıl niyet etmeliyim ?
Kaç günde bitirmem gerek?
Banada anlatırmısın rica etsem bildiğim kadarıyla senin hocalarla baģlantın var benide bilgilendirirmisin Allah rızası için
+1 oy
(10,831 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun cnm Rabbim kalıcı şifalar versin inşAllah 

inşAllah hayallerinin en güzelini en hayırlısını yaşarsın 
(1,287 puan) tarafından
İnşallah canım Allah razı olsun
+1 oy
(10,677 puan) tarafından
Ne diyeyim bilemedim. Yolun açık olsun. İnşallah sağlığına kavuşursun 
(1,287 puan) tarafından
Allah razı olsun
+1 oy
(141 puan) tarafından
Helal olsun çok üzgünüm çok zor bir süreç inşallah tedavini kısa sürede bitirip sağlığına kavuşursun ve yine hamile kalırsın
(1,287 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim
0 oy
(825 puan) tarafından
Rabbim evladını sana seni evladına bağışlasın yorum yapan insanlara bakma kimse senin ne yaşadığını bilemez hamile iken parol harici ilaç içemeyen insanlar kemoterapi alacaksn buna laf mı ediyor kimse seni anlamasın Allâh verdiyse derdi dermanı da verir inşallah çok geçmiş olsun canım
(1,287 puan) tarafından
Allah razı olsun..
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle acil şifalar versin canım rabbim eşine evladına sevdiklerine bağışlasın canım geçecek Allahın izniyle kızınla musmutlu yılların olsun ❤
(1,287 puan) tarafından
İnşallah canım çok teşekkür ederim
0 oy
(4,835 puan) tarafından
Şu postu okuyup burnunun direği sızlamayan kimse yoktur. Canım yumurta dondurma işlemi mutlaka yaptır. Çok geçmiş olsun rabbim şifa versin. 
(12,624 puan) tarafından
Fkolgun. Bişey sormak istiyorum
(4,835 puan) tarafından
Tabii sorun lütfen
(12,624 puan) tarafından
Bende meme kanseri tedavisi görüyorum. Geçen çarşamba doktor ile görüştüm. Beni tedavi bitince 2 yıl menopoza koyacağın söyledi hastalığın tekrar nüksetmemesi için dedi . Sonra dosyamı getirip baktı hormon testin negatif çıkmış adetini kesmemize gerek yok dedi. Şimdi sorum şu adet ile kanserin ilişkisi ne ki burda. Hani hormon testimin negatif olması hastalığın nüksetmeteceği anlamına mı geliyor acaba. Çok uzattım hakkını helal et :)
(4,835 puan) tarafından
Çok çok geçmiş oldun. Rabbim tekrarından korusun sizi. Meme kanserine östrojen ve progesteronun sebep olduğu için. Tekrarlamaması için hasta menopoza sokulur hormon tedavisi ile. Ne demek canım helal olsun.
(12,624 puan) tarafından
Öyle mi Ay çok içime su serptin çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından
Helal olsun inşallah o postunu görürüz İslam dini de annenin sağlığını tehlikeye attığı durumlarda kürtaj caiz oluyor kimse fetva etmesin üzülme o bebegjn geldi senin hastalığını ogrenmene vesile oldu ve gitti bekliyor en güzel yerde seni sıkı sıkı tutun hayta...
(1,287 puan) tarafından
Kızım için yenecegm inşallah..
tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun. Senin şuan her zaman kinden çok morale ihtiyacın var hiç buna üzülüp de kendini yıpratma sonuçta sende keyfi olarak vermedin bu kararı . Kimse seni bu konuda yargılamamalı çok hassas bi mesele bu herkes sınanmadığı davanın yiğididir yaşamayan bilemez o yüzden hiç takılma burdakilere. Yanındaki evladın için dik dur moralini hiç bozma rabbim evladına bağışlasın seni tez vakitte atlatırsın sağlığına kavuşursun inşallah 
(1,287 puan) tarafından
Evladım için ayaktaym.  Onun Bi gülümsemesi yeter bana..
0 oy
(162 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım, zor bir süreç ama başaracaksın. Allah seni kızına, ailene bağışlasın. Iyileseceksin ve yeniden hamile kalacaksın. Kendini üzme, iyileştiğin gün acacagin postu bekliyorum. Kendine çok iyi bak.
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Rabbim yardımcı olsun sana.. 

Diğer postları gördüm yorum yazamadım elim gitmedi.. Yaşadığın çok büyük bir imtihan Allah mükafatını kat kat versin..
0 oy
(7,407 puan) tarafından
Öncelikle basın sağolsun anne hayatı tehlikedeyse yapacagin birşey yok canım rabbim ebedi ayrılık vermesin cennetinde kavuştursun inşallah rabbim sana şafi ismiyle şifalar versin yavruna bağışlasın güzel kalbini üzme buradakilere bakma öyle yazmak kolay geliyor sallayıp duruyorlar hicbirsey için üzülme helede böyle değmeyecek insanlar icin
0 oy
(15,864 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin inşallah tez zamanda Çok üzüldüm inanki 
0 oy
(1,518 puan) tarafından
Rabb'im sana acil şifalar versin canım kızın için güçlü olup yeneceksin Allah'ın izniyle helal olsun canım Allah'a emanet ol 
0 oy
(2,144 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun canım benim. Sağ salim bitir tedavini. Her şey güzel olacak inşallah ❤️
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Bacım kırgın gitmeni istemem. Ben tek doktor lafıyla, eş kaynana lafıyla,bide senin ihmalkarlığınaydı lafım. Birden çok doktor öyle diyorsa Rabbimin izin verdiğine bizim birşey demek haddimize değil. Umarım çok kırılmadın bana,hakkında herşey en güzeli olsun. Lokman süresini okumuşlardı bana ve çok faydası olmuştu. Maneviyat ve hayıra yönel,olan bitene çok şaşıracaksın . Kızınla birlikte uzun sağlıklı bir ömrün olsun inşAllah ❤️
0 oy
(2,622 puan) tarafından
Sana gelen yorumlara o kadar çok üzüldüm ki. Sadece kalp kırmak için yorum yapan insanları asla kafana takma. Allah sana şifa versin. Allah gönlûnde ne muradın varsa kabul etsin canım 
0 oy
(1,325 puan) tarafından
Bir evladın daha var ve onun için bunu yapmak zorundaydı kimse yaşamadığı şey hakkında yorum yapamaz Rabbim inşallah yendim postunu açmayı da nasip etsin evladını sana seni evladına bağışlasın hayırlı güzel ömür nasip etsin Rabbim en büyük desteğin moral hiçbir şey için üzülme Rabbim diğer evladını da cennetinde şefaatçi eylesin herkese konuşması kolay ama süreç çok zor rabbim her daim yardımcın olsun hep mutlu ol asla üzme kendini ve hiçbir olumsuzluğa takılma çünkü mutlu olursan başarırsın çok güçlü bir kadınsın 
0 oy
(6,579 puan) tarafından
Rabb'im yar ve yardımcın olsun canım. Şu sitede beni en etkileyen senin durumun oldu:( Allah şifa versin bir an önce sağlığına kavuşursun inşallah. ❤️ 
(1,262 puan) tarafından
Gerçekten benide en çok etkileyen bu oldu hergun bakıyordum favorilerime eklemiştim nolur bebeği aldirmamis olsun diye dua ediyordum onun için araştırmalar yaptım bu şekilde hamileler bu kanseri yenenler var örnekleri de çok hatta bir Dr. En kolay kanser meme kanseri 15 haftalık hamile hastam yendi ve doğum yaptı sağlıklı bebeği demişti içim çok kötü oldu şuan o bebek yok artık çok üzgünüm Allah affetsin şifasını versin ne diyim çok etkilendim çok...

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 753 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 957 göst.
18 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 2,042 göst.
0 oy
15 cevap 703 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu