+2 oy
1,208 göst.
Aile kategorisinde (1,213 puan) tarafından
Burayla 1.5 sene önce tanıştım . Kimseye kötü yorum yapıp kalbini kirmadm. Kırdığım oldu isede özür dilerim. Çok şey yazdm buraya içimi döktüm.. benmle aynı yollardan geçen insanları gördüm kimine çok üzüldüm.. ikinciye hamile olunca buraya yazdm.. Ben plan yaparken Rabbım de benm için planlar yapıyormus meğer. 2. 5 yaş olacak kızım ile oğlum arasında diyodm. Rüyamda bile görmüştm oğlum olacağını.. ama ben hep kız hissediyordm.. çok güzel hayallerm vardi.. ayrı oda yapacaktım.. beraber büyüyeceklerdi..suan bunları yazarken bile ağlıyorum.. ama hep hayal etmişm. Hiç Allah izin verirse nasip ederse dememişm onu anladm.. Bebegimle çarşamba günü vedalastm son kez kalbi atışını duydm.. ama elimde Bi ultrason fotosu bile yok almayi unuttm. Sonra Bi kap içine koydu doktor eşim Köye gömdü.. Rabbım inşallah affeder onunla tedavi olmayı çok istedm ama hiç Bi doktor onay vermedi.. önce kendi sağlığın dediler. Şimdi her gece uyurken rüyama gelsn anne ben seni affettm desin doye dua ediyorm.. kızıma sarılıyorum onunla mutlu olmaya çalışiyorm ama Bi yanimda eksik gibi hissediyorum..  suan için Bazı tetkik ler yapılacak sonrada kemoterapi ye başlanacak.. çok zor Bi imtihan içine girdm. Ama sabır edecegm.. Rabbım derdi verdiği gibi dermanida verir.. Allahim kimseyi sağlığı ve evladi ile imtihan etmesn... kızım için bu hastalığı yenmek zorundaym onun bana ihtiyacı var.. bütün çocukların anneye ihtiyacı var.. 

Lütfen kimse kırıcı yorum yapmasn.. yeterince okudm burda kırıcı yazilar.. sizden tek istediğim dua..

Bi gün buraya gelip ben bu kanseri yendim diye post açacağım.. Ve yine ben Bi daha hamileym diye yazacagm.. inanıyorum Rabbım sabrımın sonunda çok güzel şeyler verecek bana.. Hakkınızi helal edin. Varsa hakkım helal olsn...

37 Cevaplar

0 oy
(3,434 puan) tarafından
Ah canım yavrun şefaatçin olsun keyfi olan bişi değil kendini suçlu hissetme Allah büyük şifasını verir inş çok çok geçmiş olsun sağlığıma kavuştum postuda okuruz inş tez zamanda
-Reklam-
0 oy
(852 puan) tarafından
İslam hukukunda kadının hayatî riski varsa bebek aldirmak caizdir. Hala ben olsam aldirmazdim diye yorum yapan arkadaşlar bir zahmet düşüncelerini kendilerine saklasinlar. Burada uyarmanizi gerektiren bir yanlış yok zira yanlış olmadığı gibi sizler kulluk vazifenizi de yapmış olmuyorsunuz aksine kanayan yaraya tuz basiyorsunuz. Allah vicdan merhamet versin.
0 oy
(438 puan) tarafından
Ayy kuzumnm bende evladımı kaybettim Rabbım sabır versin sana
0 oy
(438 puan) tarafından
Bende sana çok inaniyorum sen buraya BEN KANSERI YENDIM VE HAMILEYIM DIYECEKSIN 
0 oy
(373 puan) tarafından
Helal olsun ne demek kardeşim. Çok mübarek bir dua biliyorum burda da göğüs kanseri bı ablaya okudular az ömrü kalmış diyolardi ama 10 yi geçti Allah uzun ömürler versin hala yaşıyor hep tedavi ol hem oku kardeşim istersen göndereyim sana
(1,213 puan) tarafından
Gönder canım bana
0 oy
(29 puan) tarafından
Hiç canını sıkma moralini bozma. Atlatacağından eminim kanserin en hafif türü ve eminim sen çok güçlüsün. Bunu atlatıp ardından yeniden anne olacaksın, bu imtihanı güzelce geçip çaban ve sabrin sonusunda ödüllendirilecceksindir elbet... Bugünleri gülümseyerek hatırlayacaksın inşallah...
0 oy
(1,815 puan) tarafından
Çok üzüldüm ya canım kimseye bakma sen evladın için doğru olani yaptın.annesiz mi kalsaydı millet boş boş yorum yapıyor ya sinir oluyorum .çok üzgünüm gözümden yaş geldi içime isledin be kuzum.rabbim.sagligina kavuştursun.Allaha emanet ol ♥️
0 oy
(109 puan) tarafından
Rabbim sifa versin, dualarim seninle. Sen cok guclusun,basaracaksin insallah. Rabbim evladinla esinle saglik dolu up uzun bir omur nasip etsin sana insallah. Amin.
0 oy
(662 puan) tarafından

Gözlerim doldu :'( nasip değilmiş yanındaki yavruyu da dusunmelisin, Rabbim önce sağlığını sonra bebek nasip etsin sana gönlünü ferah tut herşey güzel olacak biliyorum sende inan ve moralini yüksek tut . Kaç haftalıkti canım 

0 oy
(3,644 puan) tarafından
Rabbim cennetinde bulustursun. Oncelikle bu illet hastalikta moral cok önemli moralini bozucak herseyden uzaklas bizim komsumuzda meme kanseri oldu iki evladi var biri bakıma muhtac rabbim annesini ona bagisladi hep moralini yüksek tuttu cok sükur yendi. Kendi halam baska bir kanser turunde oldu o da moralini bozmadi kendini izole etti insanlardan cok sükür o da yendi moralini yüksek tut pozitif ol canım 
0 oy
(216 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun güzelim bir tane daha kızın var benimde kızım var henüz 7 aylık hep düşünüyorum bana bisey olursa o ne yapar diye sen kızın için hemde kendin için doğrusunu yaptın kanseri yeneceksin rabbim şifa versin 
0 oy
(29 puan) tarafından
En doğru karar bende dış gebelik geçirdiğim de çok üzülmüştüm onun arkasına  hem kızım hemde oğlum oldu inşaallah sağlığına kavusacaksin bakarsın ikiz olur hilal dualarımda olacaksın kızın için güçlü ol bizleri de habersiz bırakma Allah'ım kalıcı şifa versin safi ismiyle 
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Hesabını kapatma bizi de haberdar et gelişmelerden. Kanseri yendim diye yazacaksin bir gün eminim. Güzel haberlerini ver hep. Rabbim şifa versin. Yavruna bağışlasın seni. Ama tıp o kadar gelişmiş ki gerçekten her hastalığın şifası var artık. 
0 oy
(3,366 puan) tarafından
Rabbim imtihanını kolay eylesin şafi ismi hürmetine acil şifalar versin. Kızına bağışlasın seni. Üzme kendini moral çok önemli bu hastalıkta. Bence gitme kal kafa dağıtırsın merak edip sorarsak yazarsın. 
0 oy
(18,302 puan) tarafından
Herşey gönlünce olsun her postunu okudum hep dua ettm sana Allahım seni Şafi adı hürmetine ailene sevdiklerine bağışlasın yeneceksin inanıyorum burda bizi unutma kocaman harflerle yazacaksın ❤️
0 oy
(516 puan) tarafından
Canım çok geçmiş olsun bence kapatma hesabını burda sana çok iyi geliriz ağrılarını mutluluğunu mutsuzluğunu bizimle paylaş her anını paylaş bizimle kafanı dağıt kafanı hastalığınls meşgul etme farz et grip oldun zaten bu hastalıkta böyle grip gibi herşey senin moraline bağlı sana iyi geleceğimizi düşünüyoruz 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 710 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 918 göst.
18 Aralık 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 2,023 göst.
0 oy
15 cevap 685 göst.
24 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu