+1 oy
186 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar yüzük aldım gümüş zultanit taş yüzük aldığım yerdeki kişinin önerisi ile ilk günler rengi harika değişiyordu zümrüt yeşili sarı ve pembe birde mor arasında 3 gündem sonra bulanıklaştı neden sizce iade falan etsem mi bu taştan kullanan var mı? 

1 cevap

+1 oy
(25 puan) tarafından
Taş sahteyse rengi değişir ilk günkü gibi olmaz Alüminyum bazlı bir taş kolay kolay rengi atmaz aslında.Emin olmamakla beraber taşın sahte olduğunu düşünüyorum.Işıga tutunca keskin renk değişimleri olur o renklerde kolay kolay solmaz zannımca.Yerine götür sor bir bacım.İyice de araştır gerçek olmadığına emin olursan da gerçek değil de mecbur almak zorundalar.
tarafından
Renk değişimleri gayet güzeldi başta sonradan bulanıklaştı bunun enerji ile alakası varmıdır sence?
(25 puan) tarafından
Hayır birtanem ne enerjisi üç günde enerjin etkilemez taşı sahtedir o enerji etkilese rengi değişir solmaz ki
tarafından
Evet ya doğru ben gidip gösteriyim en iyisi yani rengi bulanık ilk günkü gibi değişmiyor teşekkür ederim fikirlerin için
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 327 göst.
3 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Bayan Anonim (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 312 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Rojinn6506 (1,634 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
25 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,520 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 721 göst.
16 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

391,024 soru

11,698,777 cevap

35,581 kullanıcı

...