0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde (1,397 puan) tarafından
Ulaş sağolsun bugün klozet suyunu heryere yamadı. Sinirimden ağladım yani geçte uyudu rahatsız olduğundan bu saatte banyo yapıyorum az kaldı ama öldüm gerçekten halbuki bugün boş gün yapacaktım sayesinde olmadı. Siz napıyorsunuz 

8 Cevaplar

0 oy
(4,003 puan) tarafından

Allah kolaylık versin . Analık zor zanaat. Mesai molası nerdeyse hic yok. Valla ben de ucunu de uyuttum pikniğe gitmiştik, mutfağı temizledim bulaşıkları neyim. Bir bardak cay içeçem inşAllah yatış kimse bir sorun çıkarmazsa:ermm::D .

(1,397 puan) tarafından
Valla çok zor zanaat inan ki yeni işim bitti ya öldüm duş aldım ettim derken saat bilmem kaç olacak sabaha pertim  yani …
İçmişsindir inşallah :D
-Reklam-
0 oy
(175 puan) tarafından
Hastaneden geldim uzanıyorum acıktım da kalkıp biseyler atıştırıcam üşenmezsem kolay gelsin sanada canm
(1,397 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️ sana da afiyet olsun :)
0 oy
(3,629 puan) tarafından
Bugün dağ Bayır derken çok yorulmuşum.  Bide motorun rüzgarı çarptı beni uyku gelmiyor yatın sabah 5 de kalkmam lazım cooook işim var coook 
(3,629 puan) tarafından
Amin canım amin daha bayram yemeği hazırlanacak oda ayrı bir dert
(3,629 puan) tarafından
Konyayi bilirsin yemeksiz olmaz:)))))
(1,397 puan) tarafından
Evet :) benim şimdi teyzemle anneannem köye gittiler onlar yapacaklar biz yetişirsek bizde yardım edeceğiz valla çok özledimmm
(3,629 puan) tarafından
Ne guzel telaşlar dimi yaa sarmalar dolmalar baklava börek bamya çorbası ayy bayram hemen gelsin yaa
(1,397 puan) tarafından
İnsan gurbetteyken daha çok anlıyormuş değerini gerçekten
0 oy
(492 puan) tarafından
Mutfağı temizlemem lazım ama üşeniyorum:)
(1,397 puan) tarafından
Temizle kız kokar :)
(492 puan) tarafından
Temizledim. Şimdi temiz eve uyandım ohh  :)
(1,397 puan) tarafından
İyi bari :)
0 oy
(368 puan) tarafından
Kolay gelsin canım .

Benimde büyük kızlarim babalarıyla uyudu ama küçüğüm uyumuyor gözü kapanıyor sonra uykusunda  ağlamaya başlıyor.

Görümcelerim  gelmiştiler on gibi gittiler evi toparladım bı süpürge çektim sonra çayımı tatlımi kurdum saat onbir buçugu bulmuştu. Yeni yatağımaa geçtim birazdan uyurum yorucu bir gün geçirdim.
(1,397 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
Baya hareketli geçmiş günün iyi geceler :)
(368 puan) tarafından
Sağol canım iyi geceler
0 oy
(12,962 puan) tarafından
Kolay gelsin

Efe kalkıp kalkıp duruyor bklm 
(1,397 puan) tarafından
Valla ulaş ta aynı Şirinim ya  …
Ağlayıp duruyor şimdi ona mama içirip bende banyo yapacağım inşallah daha yeni bitti işim :(
0 oy
(197 puan) tarafından
Sağolsun benim kızımda yapmıştı dün lazimligini çiş yapmış klozette dökeyim derken yere dökmüş her girişimde çiş kokusu mecbur bütün banyoyu yikadim
(1,397 puan) tarafından
O da kötü olmuş :/.
(197 puan) tarafından
Sorma mahvoldum
0 oy
(18,302 puan) tarafından
Ah ah kolay değil seni çok iyi anlıyorum bende dün ağladım parka gidecektik hazırlandık poşettenn ekmeği almış her tarafa saçmış ağladım valla bende 
(1,397 puan) tarafından
İnsan yıpranıyor artık bazı şeyleri kaldıramıyor
(18,302 puan) tarafından
İşler yaptıkça çoğalıyor asla bitmiyor çocukların istekleri asla bitmez zaten yaramazlıklar cabası bazen diyorum iyiki sıyırmıyorum kafayı kız kıyamıyorum hergün dışarı çıkıyoruz ama eve bitap şekilde geliyorum valla Allah yardımcımız olsun hiç kolay iş değil bu çocuk büyütmek yetiştirmek

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 363 göst.
8 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 432 göst.
0 oy
16 cevap 174 göst.
31 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde idilt (1,397 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 455 göst.

385,659 soru