0 oy
616 göst.
Diğer kategorisinde (150 puan) tarafından
Kızlar ben evlenirken bana ne bir çöp ne bir ip yaptılar şimdi de diyo adetler böyle 5 eşarp 5 patik 5 lif yap dedim siz bana yaptınız da ben de yapayım neymiş kaynanam ona görev vermiş arayıp şöyle diye gece gece onlara sinir oldum uyku tutmadı size bir sorayım siz yapar mıydınız 

19 Cevaplar

+3 oy
(120,784 puan) tarafından
ne verirsen elinle o gider seninle demisler ☺️ gerilme bu kadar lifdir yazmadir patikdir herkesde var sen 1 ver rabbim sana 1000 verir takilma gerilme o kadar☺️ bugun variz yarin yokuz dunya mali dunyada kaliyo bosver yaaw 
oylr dusunme ben biri benden bisi isterse asla hayir diyemiyorum ☺️ sende olmaz deme

https://youtu.be/osST8Ausxtw?si=_Q-HuYDdq47J2AHM
(150 puan) tarafından
Tarkan güzelmis :)
sen dahada guzelsin☺️☺️
(150 puan) tarafından
Sevda hep hoşsun ya kız seviyorum seni Allah çocuklarına bağışlasın seni
aay amin ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Kaynini seviyorsan yap sevmiyorsan salla gitsin 
(150 puan) tarafından
Hayır sevmiyorum
(5,195 puan) tarafından
:) hayir eltiye neymis kaynanan dese sana da derdi.  elyine demistir o da yarisini sana yaptirmaya calisiyo bence
0 oy
tarafından
Yapmazdım kız kayın ne alaka ya 
(150 puan) tarafından
Ya elalem kiymetli
0 oy
(484 puan) tarafından
Sana yapmadilarsa yapma 

Seviyorsan senin için degerliyse ama yap 

Yoksa değmez yapsanda yapmasan da değerin degismeyecwk
(150 puan) tarafından
Değer sıfır valla
0 oy
(19,788 puan) tarafından
Anası yapmamak için size kakalıyo ben olsam yapmam
(150 puan) tarafından
Yapmayacam canım ben ne alaka zaten
(19,788 puan) tarafından
Aynen kendi yapsın ne saçma
(150 puan) tarafından
Öyle canım
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Kaynıma ben niye çeyiz yapayim ki gitsin anası yapsın ha belki çok seviyorumdur kardeşim gibidir bi ihtimal 
(150 puan) tarafından
Valla zerre bana insan gibi davranmadilar diyorum ya gorumcemin çocuklarına dünya eşya aldım sonra diyo aaa bu da mı vardı dedim benim kızımın bir şeye ihtiyaçi yok çok şükür diyo yenge onu unutmuşum ya
0 oy
(7,381 puan) tarafından
Asla yapmam net.
(150 puan) tarafından
Yapmasan da kötü olacam yapsam da kötü olacam
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ben kimseye hayır diyemiyorum Allah'ta bana daha fazlasını veriyor bence sende deme yapnyada satın al kız kolay modellerden bak canım benim eden bulur ama sen iyi olursan düşmanın çok olur ama Allah tarafından çok sevilirsin ben buna inannirim 
(150 puan) tarafından
Ya öyle annemin bir sözü var derki çingene ye sevap gitmez inan herkese yaparim ama konu onlar olunca elim gitmiyo
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Bizde böyle bi adet yok ama brnim bi tane kaynım var çok da severim bi nasan atti bi de evlendi ikisinde de yaptım ben bohça yaptım elimde ne varsa onu koydum ama 
(150 puan) tarafından
Kaynın sana nasıl peki canım
(8,936 puan) tarafından
Ben kaynimin iyiligini gördüm kötülüğünü görmedim çok iyidir
0 oy
(7,163 puan) tarafından
Ne yapcan iyi söylemişsin. Herşey karşılıklidir. Yapma.
(150 puan) tarafından
Ya keyfi bir şey olunca akıllarına gelmem bir şey lazım olsa ancak ararlar
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Bence gönlün ne istiyorsa onu yap benimde vardı benden önce eltim bana yapmadı canı sağolsun ben ona niye yapmadın da diyemem bu senin eltinle değil de kayınvalidenle arandaki mesele seviyorsan yap
(150 puan) tarafından
Sevmiyorum valla canım yaptıkları aklıma gelince elim kalkmiyor
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Sakın bacım kendini ezdirme kimseycin bir şey yapma sen nesin birde diyosun bana cöp bile vermediler akıllı ol
(150 puan) tarafından
Valla öyle canım
0 oy
(321 puan) tarafından
İstemediğim biseyi hiç kimse bana zorla yaptıramaz canım isterse yaparım istemezse yapmam. 
(150 puan) tarafından
Canım yapmak istemiyorum
(321 puan) tarafından
Yapamam de o zaman
(150 puan) tarafından
Dedim diyo hazır al
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Ksinlikle yapmam ne görevi öyle şöyle yapsın bana yapılsa bile öyle başkasına söylettikten sonra yapmam banane bende sana görev veriyorum bana kim ne yaptıysa onu yaparım alta kalmamış diye söyle dedi de derim.
(150 puan) tarafından
Yani yapmam lazim
0 oy
(1,022 puan) tarafından
kiz bakkk bizimkide bana yapmadi ama gel gor ki benm adimada biseyler yapmis ustune bile yazmislar o bu yapmis diye tabi benm habefim yok kiz soyledi bende de dedm haberim yoktu olsa yapardm faln valla ne yapcam evlat ayiran insanlara 
(150 puan) tarafından
Benim de içimden gelmiyo
0 oy
(612 puan) tarafından
Bana aldıklarınızı getireyim deseydin niye sen yapıyomuşsun kaynın senin oğlunmu ceyizini senmi düşüncen nasıl bunu utanmadan diyebiliyolar ya bide kaynanan ona görevmi vermiş ay ne güldüm ona anahaha iyi madem sana görev vermiş sen yap de ben yapmazdım galiba ya şuan eltim olmadığı için bilmiyorum nasıl bi tepki verirdim ama bu şekildeki konuşmaya olumlu bi yanıt vermezdim onu biliyorum eşime anlatırdım o ne derse onu yapardım 
(150 puan) tarafından
Eşim yapma diyo ama insanın adını çıkartıyorlar
(612 puan) tarafından
Eşini dinle canım bişey derlerse dersin bana ne yaptınızki benden ne istiyosunuz diye
(150 puan) tarafından
Öyle valla canım insanın huzurunu kaciriyorlar
0 oy
(2,550 puan) tarafından
Eşine soyle ailen böyle böyle diyor.ben yapmam bana kim nspmis falan de.ters yaparsa para ver alalım ozaman dersin
(150 puan) tarafından
Para verir ama yapasim yok gerçi oda yapma diyo ama insanin adını çıkartıyorlar
(2,550 puan) tarafından
Kaynananın yapması lazımmış zamanında.herkes kendi çocuğunun çeyizini kendi yapar senlik bişey yok.kendi utansin
0 oy
(15,256 puan) tarafından
Sizin adetlere de mi güncelleme geliyor benim zamanımda yoktu böyle adetiniz yoktu derim yapmam 
(150 puan) tarafından
Valla iyi cevap kız aklıma gelmedi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 202 göst.
0 oy
3 cevap 264 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nalankt (1,333 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 343 göst.
17 Mart 2023 Aile kategorisinde Glcnm (228 puan) tarafından soruldu
0 oy