0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (1,005 puan) tarafından
Alistirma bardağından su içmiyor eski biberonla veriyordum onunla verirken normal islatmadan içiyor ama 14 aylik oldu biberondan su verilmesini onermiyorlar pipetli suluk aldım ondan da içiyor ama ustubasi göl gibi oluyor günde 8-10 kere kiyafet değişiyorum önlük falanda kar etmiyor alt eşofmanına kadar ıslanıyor sizler nasıl alıştırdıniz

6 Cevaplar

0 oy
(4,471 puan) tarafından
Benimki pipetli almadi klasik bardaktan iciyor ya da normal siseden
(1,005 puan) tarafından
Ara ara ben bardakla iciriyorum da kendi istediği zamanda icebilsin istiyorum 2 haftadır pipetle sulukla canı istediği zaman içiyor ama işte üstü başı ıslanıyor her seferinde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Az dolduruyorum içeceği kadar. Bı daha isterse ekliyorum. Bardakla veriyorum sorun yaşamadım hiç 15 aylık 
(1,005 puan) tarafından
Hangi bardak canım rica etsem resim atabilir misin
tarafından
Normal kullandığımız bardak kuzum sadece çok az dolduruyorum tekrar isteyince uzatıyor zaten veriyorum dökülse bile çok az dökülmüş oluyor üzerine
0 oy
(4,063 puan) tarafından
Pipetli suluğu 3 yaşına gelmesine rağmen hala sevmiyor ve istemiyor, bardakla ver istemiyorsa. İlk zamanlar hepimiz sürekli değiştirdik üst baş. Zamanla öğrenir. 
(1,005 puan) tarafından
Hadi ya bende zamanla öğrenir diye düşünüp ısrarla pipetli suluktan veriyordum neyse yine bardakla devam edeyim o zaman teşekkür ederim
(4,063 puan) tarafından
Bu süreçte eğer tutuyorsa su içerken önlük tak. Kıyafeti az ıslanır belki.
(1,005 puan) tarafından
Tutuyor canım gidip gelip kendisi alıp sulugunu kendisi içiyor önlük takıyorum arada ama işte altını da ıslatıyor bazen normal agizliksiz bardak şeklinde olanlar var birde onlardan alıp deneyeceğim
0 oy
(5,196 puan) tarafından
dike saca ogreniyor evet o surec baya zor . ust bas degistirmekten imani gevrio insanin
(1,005 puan) tarafından
Ay öyle ya kiyafet yetistiremiyorum bazen havalarda ısındı simdi daha çok istiyor
0 oy
(2,551 puan) tarafından
28 aylık artık halıya koltuğa su döktüginden kokmaya başladı.bugun halıları yıkadım .yarında koltuklari sileceğim :(((anlayacağın bu bir başlangıç.:)
(1,005 puan) tarafından
İşimiz zor desenize :)) bende ben beceremiyorum dogru suluğu bulamadım heralde diye düşünüp duruyordum normal o zaman teşekkür ederim
(2,551 puan) tarafından
Aynen canım normal bişey .su ,kum,hamur cinsi şeyleri çocuklar çok seviyor
0 oy
tarafından
Normal bardakla azar azar verebilirsin. Dökmesi nırmal hava ısındı bişey olmaz artık bırak döksün :D
(1,005 puan) tarafından
Şu bikac gündür atletle durduruyorum :)  bazen ne zaman susadığıni anlayamıyorum pipetli sulugunda gidip gelip kendi istediği vakitte içiyordu o yuzden bardakla vermeyi bırakmıştım canim ama artık öyle yaparım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 154 göst.
7 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (381 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 121 göst.
8 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Musmutlu (423 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 208 göst.
12 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde meva1 (1,440 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 242 göst.
13 Mart 2021 Aile kategorisinde Remziye (389 puan) tarafından soruldu

397,324 soru

11,883,638 cevap

36,003 kullanıcı

...