0 oy
296 göst.
Aile kategorisinde (1,505 puan) tarafından
Kızlar biz kaynanamla sorunluyuz eşimle bile kötüler beni çocuğu çok ayırır dışlar baya olaylar oldu küstük şimdi de ne dargın ne sargın mecburiyetten saygidan konuşuyoruz ben hamileyken doğurduktan sonra çocuğu bakmisligi yoktur en basitinden örnek verecek olursak geçen ay 5 gün hastanede yattık ne aradı ne sordu gelip 15 dk el gibi gördü gitti geleyim bakayım gündüz sen git dinlen demedi neyse yani anlayacağınız beni ve kızımı dislayip ayırıyor

Ben çalışıyorum 2 yıldır annem bakıyor kızıma bı gün gelip de bakmadı çocuğuma destek olmadı 

Bu hafta sonu düğün vardi eşimin kuzeninin ona gittik köyde eşime diyormus ki bayram geliyor temizlik yapalım  hayvancılık yapıyorlar dışarı büyükbaş satiyorlsr köydeki evde kesiliyor temizlenip sattığı kişiye teslim ediliyor işte onun için temizlik yapılıyor bayram öncesi alet edavat hazırlanıp bakım yapiliyor evde de badana silme süpürme vs işte 

Eşime diyormus ki pazar günü gelin de beraber bayram hazırlığı yapalım ben çalışıyorum bı pazar kalıyorum gidip de ona temizlik yapcam kizi var evde yatıyor gitsin o yapsin eşim sabah söylüyor bana dedim kimse kusura bakmasın gidemem bı pazar kaliyoruz git köy orda dedim oda sen bilirsin ama her sene oluyor diyor  ben doğum yaptım yapalı gitmiyorum çünkü gerçek yüzlerini gördüm doğumdan sonra hamileyken yeni evliyken gittim evinin işini de yaptım bahçe de ektim  yaptım

Ama o napti beni hor gördü disladi bı şey verirken süt bahçe en sona ayırıp az verdi hamileyken erken doğum riskim vardi gelip de taş üstüne taş koymadı doğurdum sadece bı gece göstermelik hastanede kaldı onu da zaten sabaha kadar uyudu kendi doğurmuş gibi sabah ezaninda beni yeni doğmuş bebekle beni bı başıma bıraktı gitti 40 gün boyunca gelmedi hep annem baktı 

Kızlar uzun oldu ama anlayacağınız bana gelince iyi gün dostu oluyor hiç bı kötü günümde özel günümüzde koşmadi ama iş kendine gelince duygu sömürüsü . Buzzzzz gibi soğudum  dedim eşime aha yol orda git ben gelmiyorum.bi gün kalıyorum onu da gidemem iş görmeye 

7 Cevaplar

+1 oy
(1,022 puan) tarafından
keske esinde gitmese ondan yuz buluyorlar
(1,505 puan) tarafından
Eşim kayınpeder e yardıma gidiyor dam da ****** kesilen yerde ıvır zıvır yapılacak ben ondan bı kötülük görmedim bı kötü söz duymadım Allah var ama kaynanam fena Allah var çok severdim ama oyle bı soğudum ki
-Reklam-
+1 oy
(2,265 puan) tarafından

Gitme bacım Gitme 

(1,505 puan) tarafından
Gittik de noldu bh zamana kadar bana yaptığı kötülüğü rağmen ben ona saygısızlık etmedim ama geçen sene eşimle boşanma noktasına geldim onun yüzünden o günden beri bitti
(2,265 puan) tarafından
Nankörler nankör ne yaparsan gözlerine görünmüyor zaten
(1,505 puan) tarafından
Bosanirsan bosan dedi bana o zaman. Ben torunuma bakarım dedi ölüyor bakmaktan artık bende dedim onun annesi var benim anam babam sağ kimseye ihtiyacım yok o günden beri gider 2 saat görünür döneriz eksik olsun
(2,265 puan) tarafından
Banada dedi ayni şeyi çocuktan sonra ben depresyona girdim yalnız kaldım çekip gitcem dedim gidersen git ben torunuma bakarım dedi
(1,505 puan) tarafından
Lazım oldu mu bakmazlar oğlunu boşatnca baksak haspam. Madem beğenmiyorsunuz almayın oğluna. Benim kaynanam istememiş zamanında beni
+1 oy
(260 puan) tarafından
Bosver iyi yapmissin ama orda esini fisfiklerler sakin esinile arani bozma ordayken erkekler cabuk doluyo
(1,505 puan) tarafından
Fistiklesin kendi oğluyla kanlı bıçaklı oldu geçen yıl kaynimla ben yaptm arasını oda biliyor ne olduğunu o kayınpeder e yardıma gidiyor ondan bı kötülük görmedim gitsin ama ben eve gidip de bi süpürge açmam
+1 oy
(5,078 puan) tarafından
Ben ölseler gene gitmem 
(1,505 puan) tarafından
Neden
(5,078 puan) tarafından
Çünkü haketmiyorlar,ağzınla kuş tutsan gene yaranılmıyor,o yüzden yapmam,kaynana milleti hepsi nankör
(1,505 puan) tarafından
Evet malesef hepsi nankör işlerine gelince gelin sayıyorlar yoksa düşman
0 oy
(636 puan) tarafından
Anlattıklarına bakacak olursak gitme hem kızı varmış o yardım etsin senin bebeğin var işin var onlarla ilgilen canısı 
(636 puan) tarafından
Hadi hayırlısı ile o da olur inşallah kardeşim
(1,505 puan) tarafından
İnşaallah canım 1 buçuk yıldır korunmuyoruz ama olmuyor vardır elbet vakti
(636 puan) tarafından
Elbet öyle ama bı kadın hastalıklarına gidip baktırın Rahminize ne olur ne olmaz canısı
(1,505 puan) tarafından
Miyom sorunum var canım ona bağlıyor biraz
(636 puan) tarafından
Hııı anladım canısı geçmiş olsun
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Yok anam babasının uşağımı var hizmetcimisine ne gitme burak boş ver 
(1,505 puan) tarafından
Onlara göre her işini görmeye mecburuz evlatlarını onun için doğurmuş hanım
(2,195 puan) tarafından
Sakın bacım kendini ezdirme sende bir anenin evladısın
(1,505 puan) tarafından
İlk evlendiğim de kaldı o Büşra çok beklerler . İlk başta göremedim gerçek yüzlerini şimdi gördüm
(2,195 puan) tarafından
Ha şöye işte
0 oy
(610 puan) tarafından
Gitme tabi gidip  fazla iyilikten maraz doğar insan kndi kıymetini bilmesse kimse kıymetini bilmez vlla.tas yerinde ağırdır yapınca kıymetli olmuyom yani
(1,505 puan) tarafından
Olmuyom valla gitsin kızı yapsın

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 381 göst.
11 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 1,511 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde 12345hg (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 432 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hayal53 (386 puan) tarafından soruldu