0 oy
78 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,278 puan) tarafından
Kızlar kızım normalde çok canlı enerjik bir kız ordan oraya koşar tırmanır. Gündüz uykusu da yok akşam 21.30 da uyutuyorum. Bu aralar sürekli bacağım ağrıyor ayağım ağrıyor diyor nazlı nazlı. Her defasında farklı yeri gösteriyor bir bacağını gösteriyor bir ayağını parmaklarının olduğu yeri. Özellikle işine gelmeyen bir şey olunca diyor. Tam dediği anda aaa bak orda oyuncak kalmış diyorum oraya koşarak gidiyor ağrısını unutup. O anda gösteriyorum mesela bacağını burası mı diyorum evet diyor kolunu gösteriyorum öylesine burası da acıyor mu diyorum evet diyor hep nazlı nazlı. Bazen kendimi yere atıyor böyle numara gibi ahhh yürüyemiyorum diyor pat diye kendini yere atıyor ama numara olduğu belli bak orda bir şey var dediğimde koşarak gidiyor yerden kalkıp. Akşam uyumak istemiyor bacağım ağrıyor diyor hep farklı yerleri gösteriyor. Sizce doktora götürmeli miyim yoksa bu yaşlarda nazlanmak dikkat çekmek için yapıyorlar mı başına gelen var mı biraz kafama taktım ?

3 Cevaplar

0 oy
(1,235 puan) tarafından
Vallahi canım eğer bilerek yapıyorsa bilemem arkadaşımın oğluda böyleydi götürür kanında enfeksiyon çıktı 
(1,278 puan) tarafından
Biraz burnu akıyor ama ateş falan yok enfeksiyon olabilir bu durumda ama uzun zamandır yapıyor ya baya kafaya taktım artık
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
Benim başıma geldi kardeşi doğduktan sonra başlamıştı dediğin gibi dikkati dağılınca unutuyodu bır bakıyodum gezemıyorum dıyodu doktora götürduk bıseyı yok dedı büyük ihtimal dikkatt çekmeye çalışıyodu sonra unuttu daha yapmadı
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Eğer ağrıyor diyorsa doktora götür canım

İlgili sorular

0 oy
64 cevap 1,092 göst.
0 oy
6 cevap 104 göst.
0 oy
5 cevap 161 göst.
0 oy
5 cevap 101 göst.
15 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ceylan Aslan (56 puan) tarafından soruldu

385,054 soru

11,516,189 cevap

35,176 kullanıcı

...