0 oy
160 göst.
Diğer kategorisinde (3,241 puan) tarafından
Kızlar evinde kullanıp memnun olan sessiz calışanlar iyi serinleten vantilatör var mı fotoda atar musnuz ricaetsem 

7 Cevaplar

0 oy
(2,224 puan) tarafından

Ben çok  memnunum benimkinden ama şuan resim atamıyorum annemdeyim nasip olursa bu akşam evime dönücem söz vermiyorum unutmazsam çeker atarım öyle pahalı bir şey de degildi geçen sene almıştım 

(3,241 puan) tarafından
Markası ne canım netten bakamaz mısın ya evde pişiyoruz alıcaz da ondan Bi buraya sorayım dedim
(2,224 puan) tarafından
İnan hatırlamıyorum kuzum 1 hafta oldu ameliyat oldum ameliyat gebelik derken beynim allak bullak oldu bildiklerimi bile unuttum
(3,241 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
-Reklam-
0 oy
(141 puan) tarafından
Raxs marka iyi ama ben bimden dijitsu almıştım memnunum Kumtel asla alma işe yaramıyor
0 oy
(3,135 puan) tarafından
Vantilatör aldık ama öok elektrik geldi klima aldık aaa plus mı ne yarı fiyatına geliyor 
(3,241 puan) tarafından
Kaç geliyor ki elektirk canım
(3,135 puan) tarafından
Geçen seneyi hatırlamıyıeum ki canım daha yeni açtık kaç gelir bilgim yok
0 oy
tarafından

VesTel marka çok memnunum image

(3,241 puan) tarafından
Elektirk kaç geliyo canım
tarafından
120 130 civarında
(3,241 puan) tarafından
Nasık 120 130 gıı biz bişey yapamadıgınız halde 300 400 gelyşo
tarafından
3 gün oldu  taşınalı burda daha gelmedi ama çıktığım evde çamaşır makinesi hergun çalışırdı buz dolabı saç kurutma makinesi elektrikli süpürge tv kombi çalışırdı 200u hiç geçmedi
(7,888 puan) tarafından
Evd emir oğlum.bir ben 200 lira fatura geliyor :) bu ay vantilatör calisicak bakalım kaç gelcek
0 oy
(2,224 puan) tarafından

Kusura bakma  anca fırsatım oldu benimki bu 

Bundan almasan bile içinde ki dönen pervanenin demir olmasına dikkat et plastik olanlar bı sure çalıştıkdan sonra ısınıyor sıcak hava veriyor 

image

(2,224 puan) tarafından
https://ty.gl/rgjd3fhtm8

Trendyol kodu detaylı incelemek istersen diye
(919 puan) tarafından
bende arayıştayım yorumlara baktım da sesli çalışıyormus. Öyle mi acaba gece çalıştıracam ses konusu önemli
(2,224 puan) tarafından
Ufaktan pervane sesi çıkıyor ruzgar şeklinde beni rahatsız etmiyor geçen yaz kullandım gelen gidenim çok du hiç sesi rahatsız ediyor diyen olmadı
0 oy
(1,341 puan) tarafından
Ben gecen sene ist da klimayi taktiramadik diye anpagros fiye bir yerden rubenis aldim sessiz ve guzel
0 oy
tarafından
Rowell diye bir marka kullanıyorum. Çok memnunum. Elektrik faturası da çok gelmiyor.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 105 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ymckrm (364 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 138 göst.
30 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,148 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 176 göst.
0 oy
5 cevap 97 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,488 soru

11,859,901 cevap

35,957 kullanıcı

...