0 oy
1,207 göst.
Diğer kategorisinde (4,886 puan) tarafından
Kizlar bi seyi yoktu aslinda sabah uyandi kahvalti yapti gezdi tozdu oglen uyutmak icin asagi kata indim uyudu bi anda anne dedi baktim nobet gecirdi tam diazem yarin yaptim durdu fiskirarak kustu kendindeydi banyo yaptirdm oyun oynadi babasiyla gezdi hic biseysi yoktu eve geldi yemegini yedi yatak odadinda yer yataginda brbekle oynuyordu kardesim cagirdi bende babamin pansumani yapıyordum gittim yanina oggg yspiyor burnunu karistiriyor gozunu dikti bi anda hemen hastaneye gittik nobet gecirdi pes pese solunumu yavasladi kustu entbe edildi birde güvenlikle kavga ettik iyice kotu olduk asagi indik yogun bakima orda da nobet gecirdi solunumu yavasladi simdi bekliyoruz kizlar kimin duasi kabul olur bilinmez Hepimiz anneyiz cok korkuyorum kusura bakmayın tek tek yazamiyorum bu gece duanizi esirgemeyin çok korkuyorum sadece

45 Cevaplar

+1 oy
(300 puan) tarafından
İlk uykudan uyanıp nöbet gecirmis neden hemen hastaneye goturmediniz yada götürdunuz de yazmadinizmi yani anlamadım 
(1,295 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Aniden felan mi çıktı acaba ya. Atesten çok korkarım ben de oğlum da ateşli 3 gündür gecemiz gunduzumuz yok. Rabbim safi ismiyle tez zamanda şifa versin.
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Rabb'im şifa versin inşallah canım çok üzüldüm 
0 oy
(120,057 puan) tarafından
allahim sifa versin
0 oy
(5,503 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah
0 oy
(6,373 puan) tarafından
Rabb'im şifa versin inşallah ❤️ masalın iyi olduğu haberini bekliyoruz:( çok geçmiş olsun.
0 oy
(436 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin çok geçmiş olsun inşallah sabaha kadar eski sağlığına kavuşur.
0 oy
(7,466 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin bi an önce inşallah
0 oy
(193 puan) tarafından
Rabbim şifa versin tez zamanda iyi olsun inşallah bilinen bir rahatsızlıgı mı vardı canım nöbet geçirdi diyorsun havale gibi bir durum mu 
0 oy
(454 puan) tarafından
Rabb'im korktuguna ugratmasın canım acil şifalar versin Allah'ım duam kızınla olsun
0 oy
(8,708 puan) tarafından
Com geçmiş olsun canım güzel haberler ver inşallah.
0 oy
(9,025 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbım şifa versin güzel haberler alırsın insaAllah 
0 oy
(171 puan) tarafından
Rabbım şifa versin beterinden korusun 
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Allah acil şifalar versin evladınızın iyi haberini bir an önce duyun inşallah. Bizlere de duyurun. 
0 oy
(1,606 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun çok üzüldüm:( Allah yavrunuzu bian önce size bağışlasın inşallah 
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Rabbim evladini sana bagislasin cnm saglikli sekilde evibize gecersiniz insAllah Rabbjm Safi sifatiyla muamele etsn guzel gunlerini gostersin
0 oy
(7,824 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin bir an önce iyileşsin inşallah yavrucak
0 oy
(82 puan) tarafından
Allah şifa versin. Neşeli günü o kadar çok olsun ki bu günleri unuttursun.
0 oy
(8,218 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşaAllah size bağışlasın 
0 oy
(351 puan) tarafından
Allah sifa versin insallah
0 oy
(343 puan) tarafından
Yavrum benim inş. Bise olmayacak canimm. 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 225 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esila66 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 176 göst.
1 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Happymommy (1,919 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 199 göst.
0 oy
17 cevap 437 göst.

384,929 soru

11,513,156 cevap

35,174 kullanıcı

...