0 oy
70 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Herkese merhaba hanımlar saçlarım uzamiyor bir türlü çok az sürekli dökülüyor şekli düz kesim şeklini değiştirsem kat kat mi kestirsem çoğalır mi kestirmeye mi ihtiyaci var bana yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler 

2 Cevaplar

0 oy
(345 puan) tarafından
Yıpranmışsa uçlarından aldirabilirsin kesimle alakası olduğunu düşünmüyorum,  vitamin değerlerin düşük olabilir 
tarafından
Teşekkür ederim canım cevabın için bı kan veririm cunki vücudumda çok halsiz
-Reklam-
0 oy
(1,355 puan) tarafından
Kesimle sac uzamasinjn alakasi yok vitamin degerlerine baktir bir de 10 karanfil yarim litre su bir avuc biberiyebyinkoy kaynat soguyunca her gun sacina fisfis sisesi ile sık diplerden uçlara 4 5 saat dursun yıkamasan da olur 1 gün boyunca bak nasil saç uzuyor gürleşiyor erkek tipi dökülme baslamisti benden ne doktorlar care buldu ne eczane ürünleri neler aldim nelere para döktüm bana misin demedi bu kürü kullaniyorum 5 bucuk aydir sacima tarak girmiyor toka tutmuyor o derece gürleşti ve hızlı uzafı
(3,898 puan) tarafından
Biberiyeyi nerden alabiliriz acaba
tarafından
Çok teşekkür ederim canım çok detayli bilgi vermissin Allah razı olsun söylediğini uyguluycam çok sağolasın canım biberiye yağını nerden aliyon bide on tane karanfil tanesi demi
(1,355 puan) tarafından
Yağ değil canim biberiye baharat paketlerinde de satiliyor coğu markette aktarlarda falan da var hanimlar rica ederim ne demek ❤️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 314 göst.
10 Aralık 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Akirdag (53 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 163 göst.
24 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,590 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
12 Şubat 2024 Aile kategorisinde Myangell (630 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 242 göst.
4 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mai (465 puan) tarafından soruldu

397,227 soru

11,880,827 cevap

35,997 kullanıcı

...