+1 oy
838 göst.
Diğer kategorisinde (5,301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar hala uyutuyorlar bi kere uyandi cok hircinlasti tupu cekti nefeste problem oldu sonra ekstube ettiler suanda nazali var uyuyor orali kapali. İlk nobet gecirince goturseydin denilmis bi kac kisi de tek tek yazamadigim için buradan yaziyim drdim ev hastane arasi 4dakika götürdük doktor kendinde bisey yok dedi orda çocuğun birindrn balonu aldiginda guldu doktor hatta giris yaptirmasaydiniz bosuna drdi sonra dan oldu zaten yaklasik 5 saat5.15dk sonra nobet gecirmedi bogazinda kalmis gibi bisey yapti o sekilde goturduk dua edenlerden bin kere Allah razi olsun. Rabbim kimsryi evladiyla sinamasin cok kötü bi durum

28 Cevaplar

+2 oy
(3,498 puan) tarafından
Dünden beri aklımda Rabbim şifa versin inşallah. Sadaka verin kızınız için Rabbim size bağışlasın 
(5,301 puan) tarafından
Saol canim Allah razi olsun kan akitcaz insallah cikar cikmaz
-Reklam-
+1 oy
(4,835 puan) tarafından
Canım ikinci postunu okuyunca anladım tedbir amaçlı uyutulup entübe etmişler. Nöbet ilaçların dozunu yükselttiler iyi olur kuzumuz Allah’ın izni ile. Dualarımız masalımızla. Çok geçmiş olsun Allah yardımcınız olsun 
(5,301 puan) tarafından
Solunumu 4e dusmus canim ondan entube edilmis bize o an hiv bisey demediler yarim yarim simdi soyleniyor
(4,835 puan) tarafından
Dün çok sık nöbet geçirmiş o nedenle solunumu durmuş. Allahım korumuş çok şükür.
(5,301 puan) tarafından
Canim evde bir kere gecirdi onda bisey olmadi hastaneye geldik aksam giris yaptirdik antibiyotik baslanmisti o dokundu sandık biz on onbes dakika içinde kan aldilar aldıktan sonra bi anda oldu dormicum 3ml sonra inf 32.5mg baslandi 7dakika içinde3defa gecirmis
(4,835 puan) tarafından
Böyle durumla çok karşılaştım. İyiye gidiyor ki ekstübe edilmiş. İnfüzyon nöbet ilaçları şu an fayda veriyor yavaş yavaş dozu düşer sonra orale geçerler.  Sonra normal hayata devam edecek masalımız inşallah
+1 oy
tarafından
Çok şükür daha güzel haberlerini alırız inşallah bununla geçmiş olsun 
(5,301 puan) tarafından
Saol canim Allah razi olsun
0 oy
(4,050 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzuya ya, inşallah hemen çıkarsınız.
(5,301 puan) tarafından
İnsallah canim soalsn
0 oy
(120,784 puan) tarafından
cok daha iyi olucak masal annesi ❤️
(5,301 puan) tarafından
Saol sevda ya
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Rabbim en kısa zamanda şifasını versin canim böyle şeyler anlık bisi Allah büyüktür öyle ki korumuş ya siz uykudayken getirseydi Allah korusun
(5,301 puan) tarafından
Öyle canim bu gunume sukur dun aklimi yitiriyordum
(12,469 puan) tarafından
Doğrudur canım evlat başka bisi
0 oy
(180 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin inşallah kızın çok tombik ve tatlıydı maşallah keşke fotolarını falan atmasaydin nazar oldu kesin nazara inanın nazar deveyi kazana insanı mezara sokar demisler bir hadis de mezarda yatanların çoğunluğu nazardan ölmüştür diyor lütfen bol bol okuyun okutun mahalledeki çocuklara gofret çikolata meyvesuyu falan dağıtın 1 sadaka bin belayı def eder demişler çok geçmiş olsun 
(5,301 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canim onceki postlarima bakarsan 6 7gun once ruya gormustum ondan sonraki gun tum ev kan kokuyordu Rabbim olacaklari önceden bildirmiste anlamamisim
0 oy
(644 puan) tarafından
Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame

ŞİFA DUASI TÜRKÇE ANLAMI

Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.»”
(5,301 puan) tarafından
Allah razi olsun canım dunden beri en az 6000kere oludum
(644 puan) tarafından
Rabbim şifasını verecek elbette yavrumuzun
0 oy
(364 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşaAllah. Bizim orada kötü bir durum yaşanınca tuz ve ekmek verilir birine. Belki nazardan olmuştur 
(5,301 puan) tarafından
Valla bilmiyorum canim onu da yaparix cikinca kan akitcaz
(364 puan) tarafından
Biran önce sağlığınıza kavuşun inşaAllah gerisi gelir. Tokat'ta musibeti atlatır atlatmaz hemen yapılır. Olayı bilmeyen kişiye verilir. Nazarı koruduğuna inanılır
0 oy
(5,383 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin sanada bolca sabırlar tahmin edemiyorum bile nasıl olduğunu ama masal için güçlü olmaya çalış iyi haberlerinizi bekliyoruz ❤
0 oy
(7,607 puan) tarafından
Oy prensesim çok geçmiş olsun cnm Allah'ım birdaha yaşatmasın inşallah
0 oy
(1,005 puan) tarafından
Cok üzüldüm çok geçmiş olsun Rabbım tekrarını yaşatmasın inşallah neden oluyormuş peki doktorlar bir açıklama yaptı mı
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Cok güzelde kız maşallah sübhenallah allah şafi ismiyle şifa versin inşallah
0 oy
(636 puan) tarafından
Rabb'im acil şifalar versin inşallah yavrunu sana bağışlasın 
0 oy
(1,277 puan) tarafından
Doktorlar ne diyor canım sebebi neymiş nöbetlerin çok geçmiş olsun
0 oy
(632 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun 
0 oy
(410 puan) tarafından
Geçmiş olsun ne ameliyatı oldu neyi vardı 
0 oy
(17,459 puan) tarafından
Çok şükür Allah'a . Allahom şifa versin tez zamanda evinize cikarsiniz inşallah. 
0 oy
(49,835 puan) tarafından
ah kiyamam balim ya yavrum 
(8,853 puan) tarafından
İkbos gözde hasabini kapatmış yeni hesap mj açmış haberin var mı gözde hani kızı vardı Meryem duru diye gebeydi en son
(49,835 puan) tarafından
o kizip gitti de geri geldi mi bilmiyorum sorayim istersen canim
(49,835 puan) tarafından
ikinci kızı oldu o zamanlar silmis hesabini galiba
(8,853 puan) tarafından
Aa noye kızdı acaba bende merak ediyordum göremiyorum diye.
Teşekkürler canım bilgi için
0 oy
(1,515 puan) tarafından
Aklım sendeydı canım şükür ya gözünaydın kucağına da alacaksın daha iyi olacak inanıyorum ben 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 358 göst.
11 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Eyluleylul23 (12 puan) tarafından soruldu

397,211 soru

11,880,301 cevap

35,995 kullanıcı

...