0 oy
603 göst.
Diğer kategorisinde (5,472 puan) tarafından
Ablam bugün anlattı işe giderken bir bina bahçesinde insalar agliyormuş yerde bisiru kan varmış kadın yerde kafası kaniyormus  kan reva içinde 3. Katta. Düşmüş dengesini kaybederek hayattini kaybetmiş dikkatli olalım ben sildim camlar çok kirliydi ama çok uzanmadim elim yetiştigi kadar uzanmadim çok eceli öyle gelmiş ama dkkatli olmak lazım 

16 Cevaplar

+1 oy
(2,168 puan) tarafından
Asla cama çıkmam silmek için iceriyi silerim dışarıyıda mop uzattirim artık olduğu kadar. Canımdan kıymetli mi tabiki degil kirli kalsin
(5,472 puan) tarafından
He valah bazıları çok uzanıyor ben bı ara gördüm bı kadın dışarı mermere ayağını koymuştu ayy ben çok korkarım ben elimin uzandığı kadar sildim zaten süreklidie asla silmem
(6,404 puan) tarafından
O anlattığın aynı benim ama bu posttan sonra korktum valla artık daha dikkatli olucam Allah rahmet eylesin kadına üzüldüm
-Reklam-
0 oy
(796 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin yazık olmuş vallah 
(5,472 puan) tarafından
He valah 44 yaşında
0 oy
(3,650 puan) tarafından
Ayy deme valla zaten bacaklarım titrer bide temizliğe gidiyrum Allah dan gittiğim evler yüksek deil
(5,472 puan) tarafından
Dikatli ol.lutfen çocuğun varmı kız ev temizliği çok zor dyorlar
(3,650 puan) tarafından
Var cnm kızımla gidiyrum evet zor ama tek kişinin çakışması ile iki çocuk okutmak kirada oturmak çok zor eşime destek oluyorum
(5,472 puan) tarafından
Haklısın vlaaha bende eşime öyle dyordum merdivene falan gdecegim hayata birakmaZdi biz de kirada borç falan gecniyoruz ama yine zor hamileyim büyük kizim okula baslayacak
0 oy
(2,390 puan) tarafından
Hic unutmam 9 yasımdaydım annemle kuaför çıkışı üst kattan bi kadın tam önümüze düşmüştü buz kesmiştim öyle görünce temizlikçi bayan cam silerken düşmüş ve cama çikamam şimdi korkudan 
(5,472 puan) tarafından
Bişey olmuş muydu ayy Allah yardım etsin  dikkat gerekiyor
(2,390 puan) tarafından
Ölmüştü kadın
(5,472 puan) tarafından
Vah vah
0 oy
(1,434 puan) tarafından
Annemlerin komşusu vardı. Sonradan tanismislardi kadın hep ağlardı parkta. Meğersem kızı yeni ev almış daha 3 cocugu varmış evi temizlemeye gitmiş düşüp vefat etmiş aldığı eve bile girmeden. Rabbim herkesin yardımcısı olsun inşallah 
(5,472 puan) tarafından
Allah' rahmet eylesin eşim asla izin vermez temizlgie merdiven bı ara yaparım dedim eşim saçmalama dengeni falan kaybedecen gerek yok izin vermiyorum dedi
0 oy
(484 puan) tarafından
Kız kardeşim bugün 2.5 yaşındaki çocuğun 3. Kattan camdan düştüğünü görmüş bursada abla çok kötüydü dıo annesı kriz gecirdi ambulansı aramıslar hemen çocukta ağlıyormuş 
(5,472 puan) tarafından
Offf acaba bişey olmusmu ben canımı tam açmıyorum sadece balkona bakan tam açarım yemek yaparsam kızım salondayken kapatrurim düşün oda balkona bakıyor dyerlri hep üstten açık dışarı çıkarken tam aciyorim eşim çok tembihler çok korkuyorum çocuk icin
(484 puan) tarafından
Bilmiyorum kı canım haber alırsam yazarım dıkkat etmekte fayda var tedbir bızden takdir Allah'tan
0 oy
(1,536 puan) tarafından
Ayyy Allah korusun ben de çok korkarım ve uzanmam kalan yer kalsın aman
(5,472 puan) tarafından
İşte o korku kadından cikmiş ki ecel de gelmiş ama dkkat lazım o bütün vücudunu çıkarmış herhalde
(1,536 puan) tarafından
Öyle öyle. Allah rahmet eylesin
0 oy
(577 puan) tarafından
12. Katta mermere çıkıp yürüyen ben bu haberi beğenmedim. 
(5,472 puan) tarafından
Dikkat et mermere nasıl çıkıyorsun ben asla çıkmam 1. Kattayim elim uzadığı kadar çok yuksektesin sen öyle yapma Allah' korusun
(577 puan) tarafından
Annemin evi 4. Kattaydi cam kenarında yürüyordum. Anlık işte herşey. Yapmamak gerekiyor
0 oy
(3,874 puan) tarafından
Eski evim 12. Kattı ve asla camın dışını silmedim eşime sildirdim. Ama cama çıkmadan yetiştiği yerleri silerdi. Ertesi güne kirlenecek zaten tehlikeye gerek yok
(5,472 puan) tarafından
Benimde eski evimde 7.katti elim uzadığı kadar ben korkuyorum ya demeki o korku kadından çıkmış ecel gelmis
0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin çocukları annesiz kaldı işte çok üzüldüm 
(5,472 puan) tarafından
He valah
0 oy
(1,398 puan) tarafından
10 kattayım. Ne ben uzanırım ne de gelen bayanların çıkmasına müsaade ederim. Eşim her seferinde tembihler. Ulaştığı kadar asla çıkmasınlar diye
(5,472 puan) tarafından
Ayy çok yuksektesin ben 7.kattayeken çok çektim çok korkunctu taşindim sukur
(1,398 puan) tarafından
Alçak kat sevmem :) senin tersini düşünüyorum bacım
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Uzanmam eve temizlik yapmaya kadın gelse bile izin vermem kimsenin canından kıymetli değil
(5,472 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(374 puan) tarafından
Cok sansliyim bu konuda pencerelerim balkona bakiyor yani tehlikeli degil cok sukur
(5,472 puan) tarafından
Ne güzel benim koseler dışardan lekeli kalıyor ama yine korkiyorim bNnane dyorum kalirsa kalsın elim uzadığı kadar
0 oy
(7,685 puan) tarafından
Cam silmeyi bırak 3 katan 4 kata cıktım evin anahtarını unutmuşum aşadaki komşunun balkanundan cıktım izin alıp çok kizmislardı babamgil 
(5,472 puan) tarafından
Ayy öyle eşimde çok kızar
0 oy
(1,215 puan) tarafından
Elim uzandığı kadr silerm. Gerisini mopla yaparm. Çok yazık olmuş ecel işte.. Allahim mekanını cennet eylesin inşallah 
(5,472 puan) tarafından
Amin bende mop yok ama elim yetiştigi kadar çok dışarı cikarmiyom vücudumu ya
0 oy
(1,866 puan) tarafından
Temizlikci kadınlar napsin peki dikkat etseler ne fayda nemrudun biri bı laf edecek isimden olurum diye camdan sarkiyorlar
(5,472 puan) tarafından
Haklısın ama takdir Allah'ın tedbirde kulun denge çok önemli insan kaybettimi düşüyor işte Allah korusun
(1,866 puan) tarafından
Allah korusun benim yükseklik korkum var içerden uzatıyorum sileceği temiz olduğu kadar kendimden önemli degil

İlgili sorular

+12 oy
24 cevap 771 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Sebebine (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 221 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Miracefem34 (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 728 göst.
27 Kasım 2020 Diğer kategorisinde gulsum152 (879 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 804 göst.