0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (2,454 puan) tarafından
Eşinize kızgında olsanız aynı yataktamı yatarsınız sarılırmısınız eşlerinize bende geçerli galiba bu inat kızgında olsam asla konuşmam aynı yatakta yatmam sarılmam sonra uzarda uzar tabi 

24 Cevaplar

+1 oy
(1,346 puan) tarafından

Ne olursa olsun yatak ayırmayı dogru bulmuyorum kızgın olsam sadece bir süre konuşmuyorum oda kısa bir süreliğine sarılırım ama o iyicene  uyurken oda uyku esnasında sarıldım zannetsin diye :D

-Reklam-
0 oy
(1,795 puan) tarafından
Aynı ben :)) bırak sarılmayı yüzüne bakmam keşke bu kadar inat olmasam ama elimde değil 
(2,454 puan) tarafından
Valla bende oyleyim ya acayip inat var ☺
0 oy
(1,362 puan) tarafından
Cok kırıldıysam uzak dururum konuya bağlı
0 oy
(977 puan) tarafından
Affedilemeyecek birşey dışında (ihanet,yalan vs) ki bu bitmiştir demek yatak ayırmam yatak ayırmak çok farklı birşey fakat kızgınsam hemen yumuşayamam ama o kızgın da olsa sarılır sonra konuşuruz öyle geçer kızgınlığım 
0 oy
(624 puan) tarafından
Kızgınsam sarılmam ama ayrı yatakta da yatmam zaten eşimde nekadar küste olsak izin vermez ayrı yatmaya yoksa soğukluk girer araya 
0 oy
(12,469 puan) tarafından

Eskiden küs ayrı yattigimiz çok olurdu şimdi öyle değiliz şükür ben kizdigimda seslenmezse biraz sonra unutuyorum  :)

0 oy
(2,469 puan) tarafından
Karşı taraf sarılırsa ve samimiyetini hissedersem sarılırım 
0 oy
(4,494 puan) tarafından
Ben dayanamayangillerdenim :) keşke öyle olsam
0 oy
tarafından
Ne olursa olsun yatağa kus girmeyiz bak örnek verim dün akşama kadar telde mesajlaşarak kavga ettik akşam eve geldi kapıyı açtım hemen kızım kucağına atladı bende elindekileri aldım hayatım yemekten sonra dışarı çıkalım hava çok güzel dedi bende tamam kocam olur dedim olay bitti gitti 
0 oy
(258 puan) tarafından
Biz ne zaman tarsissak tartisma bitti an ikimizde sanki hic bisi olmamis gibi konusmaya devam ediyoruz aramiz bozukta olsa hep ayni yatakta uyuyoruz esimde kizgin olsa bende ikimizde birbirimize donuk uyuyoruz arkamizi donmuyoruz ben hataliysam ben esimin gonlunu alip ozur diliyorum esim haksizsa esim gonlumu aliyo oyle buyuk capli cok tarsismamiz olmuyo olursada cok nadir ben genelde kavka tartisma cikarmoyorum cok sinirli bi yapim yok bende tartisirken cok ustelesem buyuk tartismalar olur ama ben cok ustelemedigim icin tartismada cok buyumuyo
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Kızgında olsam küste olsam asla yatagımı ayırmam arkamı döner yatarım o zaten sarılır gönlümü almak için :) 
0 oy
(1,981 puan) tarafından
Aynı yatakta yatman gerekir canım bu dinen yanlış çünkü 

Biz aynı yatakta yatarız ama kavgaliysak asla sarilmayiz 

Ayrı yatakta yatmak iyi bisey değildir uzaklastirir birbirinizden, aranıza soğukluk girer alisirsiniz oyle
(2,454 puan) tarafından
Evet canim haklisin
0 oy
(321 puan) tarafından
Ben giderim ona derim git salonda yat bana der sen git yat ben niye gideyim der ikimizde aynı yatakta yatarız. 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bizde kim hatalıysa özür diler birbirimziin gönlünü alıp öyle uyuruz zaten şimdiye kadar büyük bir sorunumuz olmadı çok şükür 
0 oy
(15,115 puan) tarafından
Yatağı ayırmayı çok sevmiyorum eşimde hiç sevmez ama döner arkamı uyurum hatta iyi geceler deyip arkamı döndüysem noldu problem ne derdin ne diye düşer peşime. Ama uzatmayı sevmiyorum geçende bir kez o da oğlan uyumuyacak kavga büyüyecek diye gitmedim yanına ertesi gün hiç bir şey olmamış gibi devam ettik 
0 oy
(1,004 puan) tarafından
dinimizde de ayrı yatakta yatmak için çok büyük bir şey olması gerekir.Araya soğukluk girer ne olursa olsun yatağı ayırma bence.ben konuşurum ama kısa cevaplar yüzüne bakmadsn vs sarılmam öpmem o gönlümü alana kdr.ama ben suçluysam hiç vakit kaybetmez gönlünü alana kdr didikleyp dururum
0 oy
(636 puan) tarafından
Çok ciddi bir durum varsa ortada yatağı ayırırim ama sudan sebeplerle ayırmam yani yemek için kavga varsa iş güç için ise yapmam bunu ama canımı yakacak kötü bişey ise dinde uygun olmayan bir durum varsa ne sarılırım nede aynı yatakta yatarım 
0 oy
(140 puan) tarafından
Küs kalamıyorum ben ya eskiden çok tartışma olurdu şuan fazla yok elhamdülillah ama tartışma olduğunda beş dj sonra gider kendimi optururum yatakta o kizginken döner yatar tekme atarım gelir sarılır kalamıyorum kus ve benim o huyunu çok sever nede olsa kırk günde küs oolsak boş ertesi günü mecburen barışma oluyir
0 oy
(1,642 puan) tarafından
Ben ne kadar kizarsam kizayim o yatağa girince sarılırım ama o huyunu eşek tepesice ne konuşur ne bsy eder 
0 oy
(3,770 puan) tarafından

Normalde sarılmadan yada temas etmeden asla uykuya dalamam ama kendisine sinirliysem sabaha kadar uyuyamasam da asla dokunmam sarılmam:)

İlgili bir soru bulunamadı

396,488 soru

11,859,901 cevap

35,957 kullanıcı

...