0 oy
52 göst.
Diğer kategorisinde (322 puan) tarafından
Kızlar ben şuan bir ticarete atıldım. Dükkanımı açacağım yakın zamanda allah nasip ederse. Şuan için online sipariş alıyorum fakat kargo sorunu var PTT kargo ile anlaşma yap diyorlar nasıl oluyor ne gibi avantajı var anlaşmalı kargonun ücreti düşüyor mu? 

4 Cevaplar

0 oy
(154 puan) tarafından
Dükkan olmadan olmuyor bende mecbur normal kargoyla yolluyorum o yüzden ve ya dolaptan 
(322 puan) tarafından
Dolap uygulamasını bilmeyenler var. Peki ne kadar kargo ücreti alıyorsunuz
-Reklam-
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Canım benim kayınçomun var butiği internetten satış yapıyor kargolar anlaşma için vergi levhası felan istiyor öyle anlaşmıştı bir sürü evrak vs vs 
(1,496 puan) tarafından
Bayağa bir maliyet gidiyor canım hele satış azalırsa zor ilk 3 ay çok sıkıntı yaşadı çünkü kredi çekmek zorunda kaldı hem mallar hem bu işlemler yetişemedi
(322 puan) tarafından
Aynen öyle oluyor acaba direkt kargoya vermek ne kadar ben 50 tl diyorum kargo ücreti az mı çok mu bilmiyorum
(1,496 puan) tarafından
Kayınçomda o fiyatlarda veriyordu galiba anlaşmadan sonra ne kadar düşüyor bilmiyorum ama aman aman uygunluk yok diyordu
(322 puan) tarafından
Hmm o zaman ücretin içinden kargo parasını da alıp ücretsiz kargo mu demiş oluyorlar
(1,496 puan) tarafından
Nasıl yapıyordu onu sormam lazım yalan olur çünkü kendi ödücekse yanlış hatırlamıyorsam ücreti kurtaracak şekilde ödeme koyuyordu dediğim gibi drtaylı sormam lazım
0 oy
(171 puan) tarafından
Ne satıyorsunuz 
(322 puan) tarafından
Şal eşarp iç giyim vs
0 oy
(13,292 puan) tarafından
ne satıyorsun canım sayfan fwlan var mı 
(322 puan) tarafından
Şal eşarp iç giyim vs şeyler satıyorum evet sayfam var yeni açtım yaklaşık bir hafta oldu şuan olduğum bölge deprem bölgesi maraş o yüzden bazı şeyler sıkıntı oluyor
(13,292 puan) tarafından
msj atmışssın ama özel msjların kapalı diye göremiyorum canım
(322 puan) tarafından
Açılması lazım aslında damlamsi.butik sayfanın adı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 270 göst.
0 oy
3 cevap 139 göst.
22 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.