0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (1,720 puan) tarafından
Kızlar betam 117 idi sonra 191 olmuş bugünde 153 olmuş böyle bir şey başına gelen var mı doktor dedi iki gün sonra tekrar kan ver 

12 Cevaplar

+1 oy
(13,292 puan) tarafından
kimyasal sanırım canım ondan olabilir kanaman var mı 
(1,720 puan) tarafından
Yok canım
(13,292 puan) tarafından
başlar bugün yarın nprmal gebeliklerde düşmüyor çünkü bende de 500 le gebe olduğumu öğrendim ertesi gün kanamayla 32 ye düştü doktor 1 ay sonra kan ver sıfır olduysa sorun yok dedi bi gittim kimyasalın üstüne geri hamile kalmışım kanamadan spnra 2000 lerde çıktı şok olmuştuk
(1,720 puan) tarafından
Allah sağlıkla kucağınıza aldirsin inşallah
-Reklam-
0 oy
(866 puan) tarafından
Kimyasal gebelik canım bende yaşadım kanaman başlar sıfıırlanmaya yakın 
(1,720 puan) tarafından
Anladım canım sadece kanamami oluyor
(866 puan) tarafından
Evet canım adet gibi kanaman olur normal adet olmuş say yani kendini canım
(1,720 puan) tarafından
Anladım tatlım çokta sevinmiştim ya eşime supriz bile yapmıştık çok sevinmistik ama nsip değilmiş demekki
0 oy
(1,720 puan) tarafından
Kızlar bir bakın 
0 oy
(990 puan) tarafından
Bı yarın tekrar ver bakalım düşmeye devam ederse kimsayal Allah gönlünüze göre versin inşallah 
(1,720 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(614 puan) tarafından
Kimyasal gebelik canım 2 kere başıma geldi
(1,720 puan) tarafından
Anladım tatlım
0 oy
(712 puan) tarafından
Benim bu şekilde olmuştu kimyasal gebelik demişti doktor
(1,720 puan) tarafından
Anladım tatlım sevinmiştim bayada üzüldüm
(712 puan) tarafından
Hiç üzülme modeli bozma ben kimyasal gebelikten bir ay sonra tekrar gebe kaldım seninde olur dert etme duâ et Rabbim sanada versin
(1,720 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim
0 oy
(8,221 puan) tarafından
Benimde ilk betam 295 olmuştu 2 gün sonra 90 sonra 41 sonra kanamam başladı 
(1,720 puan) tarafından
Anladım canım sevinmiştim de üzüldüm artık
(8,221 puan) tarafından
İnan bende çok üzülmüştüm.. Rabbim S
Size nasip etsin inşaAllah
(1,720 puan) tarafından
Amin inşallah canım benim
0 oy
(784 puan) tarafından
Benim de öyle oldu ilk 74 çıktı iki gün sonra 70 çıktı doktor kimyasal dedi büyük ihtimalle birkaç gün ekanaman başlar dedi ve gerçekten de öyle oldu iki gün sonra kan verdim 0 çıktı daha eve gelmeden kanama başladı o gün zaten. 
(1,720 puan) tarafından
Bende çok üzüldüm ama sanırım öyle.olucak çok istemiştik hatta eşime supriz yapmıştım  nasip değilmiş
(784 puan) tarafından
Üzülme canım aslında kimyasal gebeligi Allah tarafından verilen bir hediye olarak düşünebilirsin.  Çünkü kimyasal gebelikte genelde sağlıksız yumurta dollenince veya sağlıksız sperm yumurtayı dolleyince oluşuyor. Bu da eğer düşük olmazsa sağlıksız bir bebeğin doğma ihtimalini yükseltiyor. Vücut bu sağlıksız embriyoyu yeterince büyümeden fark ediyor ve vücuttan atmak istiyor kısaca. Doktor bu şekilde açıklamıştı zaten normal zamanda da hemen hemen her kadın hayatında çok kez kimyasal gebelik yaşıyor ama adet olunduğu için gebe kaldığının bile farkına varmadan oluyor bitiyor her şey demişti.
(1,720 puan) tarafından
Kız çok sevinmiştim malaesef ki öyle görünüyor ama Allah büyüktür insallah tekrar olur
0 oy
(191 puan) tarafından
Aynı hastanede mi verdin kanı 
(1,720 puan) tarafından
Evet canim
(191 puan) tarafından
Belki yükselir yine canım bekle biraz
(1,720 puan) tarafından
Nasip canım inşallah ya
0 oy
(493 puan) tarafından
Dusuk yapabilirsin saglikli gebelik degil malesef
(1,720 puan) tarafından
Anladım canım saol
0 oy
(5,698 puan) tarafından
Kimyasal gebelik yaşıyorsun canım benimde ilk gebelikten önce olduydu korkacak bir durum yok eğer kanama olmazsa adet söktürücü veriyorlar ve değerlere bakıyorlar düşsün diye 
(1,720 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler çok üzüldüm ya
(5,698 puan) tarafından
Olsun canım hayırlısı olsun başka çocuğun var mı bilmiyorum ama kimyasal gebelik hemen hemen her kadının başına gelirmiş ama anlamazmışız doktor bana o zaman öyle dediydi korkma dediydi hatta bu duruma sevin herhangi bir sıkıntı yok gebelik durumu için dediydi
(1,720 puan) tarafından
Bir kızım var canım 3 buçuk yaşında bu ikinciyi çok istiyorduk 9 ay sonra olmsutu oda kimyasal çıktı neyse nasip diyecez ne yapalım
(5,698 puan) tarafından
Olsun canım nasibinde ne zaman varsa olur Rabbim hayırlı zaman da hayırlı evlat nasip etsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 278 göst.
0 oy
0 cevap 56 göst.
27 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Yonca23 (440 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 815 göst.
13 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 145 göst.
4 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubra2551 (43 puan) tarafından soruldu

385,132 soru

11,518,033 cevap

35,176 kullanıcı

...