0 oy
205 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Kızlar 2 yılık evliyim eşim benden soğuyor ne bir hediye alır ne güzel bir kelime kurar ben kurmadikca anca iş maç şuan saat kaç ben kızımı uyutum yatağıma geçtim o anca maç analizi izlesin çok şaşırıyorum afedersin cinsellik sıfır denilecek kadar az tamam kabul ediyorum başta ben bu konudan kaçıyordum ama gerçekten çok canım yanıyordu zor bir gebelik geçirdim o yüzden cinselliktem kaçtım şimdi o yanaşmıyor ben yanaşmasam ben opmesen o öpmuyor sarilmasam sarilmaz bide ben neşeli şakacı çocuk suyum onunla çok çabuk kavga bile etmeme çevremde anlatacak kimse yok bende size anlatmak istedim 

1 cevap

0 oy
(605 puan) tarafından
Cinsellik yonunuzu arttirmak istiyorsanız siz onu kendinize cekin paşa pasa gelir degisik gecelikler fln alın heyecan katın kisacası ilgisizlik olarakda once o size nasil davraniyorsa sizde oyle davranin hatta daha soguk davranın dayanamaz sorar bir sure sonra sizde aciklarsiniz konusursunuz bu durumdan rahatsiz oldugunuzu belirtirsiniz 
(605 puan) tarafından
Bi gariplil var yani odun duvar tepkisiz bir erkek de olsa kadının iki cilvesine dayanamaz diye dusunuyorum ben bazen küs oluyoruz biz iki gun uzaklasiyoruz birbirimize o iki gunde sort vs giyince bile kendi pasa pasa yaklasıyor  yani etkilenmesi normal olur bence etkilenmemesi degil monotonlastigi icinmi diycem daha 2 yıllık evliymissiniz
(10 puan) tarafından
Şort falan giymek istiyorum biraz kiloluyum 80 kiloyum yakışmaz düşünüyorum ben de diyorum acaba giysem hani bana yakıştırmıyor diye de umursamıyorum ben de hani giymiyorum giydiğimde de pek bir işe yaramadığını gördün mü için bilmiyorum bu günler çok değişmiş eskiden nişanlıyken öyle deyip de hani bildin odun yani
(605 puan) tarafından
Kilonuzdan sikayetci oldugunu duydunuzmu hic laf arasinda olsun saka ya vurarak vs olsun eger oyle bisey olmadiysada yakistirmamasıda soz konusu degildir yani fantezi faln arasa bile bi sekilde belli eder erkek sonucta takip etmenizi oneririm gunahini alamam ama erkek eninde sonunda o ihtiyacini gidermesi gerekir nereye kadar dayanacak telefondan falan o tarz vifeolar izliyor vs olabilir aklima o geldi benim
(10 puan) tarafından
İnan ki benim de aklıma geliyor takip de ediyorum bu şu ana kadar bir şey görmedim ama bilmiyorum kiloluyum etti mutlu bir kızım hani giydiğimde bana bir kere şaka yaptık komik görünüyorsun dedi insan öyle denilince de giyim istemiyorlar Bir daha
(605 puan) tarafından
Yani hevesi kırılır ama bilmiyorum supelendirmekte istemem be cok takarım oyle durumları supelenirimde oyle bi yapım var ama ihtiyac sonucta bi sekilde karsilamasi gerekiyor ben küssem 2 gün yüz vermesem esime kendi gelir yanasır bi sekilde kilo vs onemli olmaz ben suan hamileyim kilo aldim haliyle zayıfken bi kac kere kilo verme dedi bi sekilde belli etti yani kiloyla vs alakasi olsa o yuzden iliski yasamiyor desem nereye kadar erkeklerin libidolari daha cok cünki takip edin yoksa cunku garip yani yada bi sekilde sizle iliskiye girip eger memnun olmadıgi bi durum olsa belli eder o durumu duzeltmek icin cabalar tamamen kendini cekmesi ilginc
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 363 göst.
18 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Yrdsn (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
0 oy
2 cevap 60 göst.
3 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 321 göst.
3 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,102 soru

11,877,159 cevap

35,992 kullanıcı

...