0 oy
417 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (80 puan) tarafından
Selam kızlar çevremde o kadar çok güzel giyinen insanlar sallarini eşarpları mi güzel yapan var ki 23 yaşındayım 6 yıldır kapaliyim ne giyinmeyi ne şal yapmasını bı türlü beceremiyorum 

16 Cevaplar

+1 oy
(3,659 puan) tarafından
Hepimizin o dönemlerı oldu ben kapandigimda parlak boneler modaydi alın yazımı kapamisim o sekilde bonemi takiyordum eger giyinmeyi beceremem diyorsun takim seklinde al kiyafetlerini yada elbise ustune düz bir sal.at bitti gitti tunik pantolon giyiyorsan siyah pantolon temel parcadir uzerine ne giyersen olur beyaz siyah tuniklere hangi esarbi salı yaparsan gider 
(6,399 puan) tarafından
Ay bu ben . Ben takım kadınıyım üstüne de bi düz renk şal hep böyle takılırım
(80 puan) tarafından
Bu aralar zaten takım alıyorum ama üstüne şalim ***** oluyor güzel yapamıyorum
(3,659 puan) tarafından
Youtube da şal videoları var canım evde dene onları ben normal yapip arkadan bagliyorum cocukla normal birakmiyorum kayiyor cünkü
-Reklam-
+1 oy
(6,399 puan) tarafından
Para olduktan sonra giyinmekte ne var kız vücut yapına göre beğendiğin renklerden bi kaç bişey al onlara uygun da şal veya eşarp tamamdır. Bağlamakta da bişey yokki saçını arkadan bir topuz yap üstüne bi yazma sar ha rahat edemezsen onada gerek yok üstüne bi bone şalı da rahat ettiğin gibi mesela arkadan bağlayarak veya bir ucu önünde diğer ucu arkaya atarak bağlayabilirsin
0 oy
(359 puan) tarafından
Yüzünü kapatıp bir görsel at istersen bacım bir bakalım nasıl giyiniyorsun ona göre yonlendirelim
(80 puan) tarafından
Atayım canim
0 oy
(13,962 puan) tarafından
Bende bunu düşünüyorum acaba kötü mü giyiniyoruz kendimizle bir sorunumuz mu varda beğenmiyoruz 
0 oy
(286 puan) tarafından
Al benden de o kadar 
0 oy
(714 puan) tarafından
Başı ben çekiyorum galiba ☺
0 oy
(15,905 puan) tarafından
Nasıl yani giyinmeyi bilmiyorum. Bence biraz aradtirma ve YouTube da esaro sal bağlama izlersen tamamdır 
0 oy
(78 puan) tarafından
Bir foto at bakalım canım 
0 oy
(7,478 puan) tarafından

Ben biliyorum da noluyor kocaman göbek var yakışmıyot;)

(1,214 puan) tarafından
Canım kapalıysan gizlersin ne olacak
(7,478 puan) tarafından
Açığım kuzum
0 oy
(5 puan) tarafından
Al bendende okdr ne giysem kendime yakistramiyorum bazen diyorum ya bendemi bı sknti var
0 oy
(114 puan) tarafından
Canım yüzünü kapatım resim atsan nasıl giyiniyorsun ona göre fikir verelim 
0 oy
(469 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım bi kere sen kendine yakışanı giyiceksin hangisinde rahatsan, hangi kıyafet seni mutlu ediyorsa onu giyeceksin, başkaları giyimini beğenir yada beğenmez bunun hiç bir önemi yok eşin ve sen önemlisin sadece. Bende hiç modaya uymam ne bulsam onu giyerim yeter ki giydiğim bana yakışsın giydiğim de kendimi mutlu ve rahat hissediyim içinde, bazen kafam eser uydurmaya çalışırım, bunu başkaları için değil kendimi mutlu etmek için yaparım. O zaman sen de ikili takımlar var ya onlardan alabilirsin bide çok güzel yazlık uzun elbiseler var onlar dan alabilirsin en azından kombin yapmakla uğraşmazsın.
0 oy
(907 puan) tarafından
Bende öyleyim kombin yapmayı bilmiyorum 21 yaşındayım 30//40 yaş gibi giyinirim taşıtların evli olsun bekar olsun çok iyi giyinirler yogenim 15 yasind akapandi yeni benden iyi bağlıyor ben iğneyle zor tutturuyorum 
(2,166 puan) tarafından
30 yaşındayım. 30 yaşındakiler nasıl giyiniyormuş :D
0 oy
(119 puan) tarafından
Kendini sev.

Her şeyi kendine yaskistirmayi dene yani kapaliysa ona göre ben genç kızken evde ablamın atacağı giymediği kıyafetleri alıp farklı bir hava katıyordum yani şöyle soylim mesela bir gömleği dümdüz giymek var bir de hafif omzundan oversize yaparak bol bırakarak giymek var kimisi direk kollarını ilimler bende açık bırakıp bir kere katlarim mesela içine güzel bir badi ya da tişört giyerdim gibisinden 

Kendin kiyafete bak ne olur ne olmaz düşün öyle giy ustunde dene 

Şal eşarp mevzusu da topuz iyiyse güzel yapabilirsin. Bunun denemelerini evinde yap 
0 oy
(1,035 puan) tarafından
Çok güzel giyinirim.istedigim zaman ama istediğim zaman 
0 oy
(89 puan) tarafından
Ben açığım bende giyinmeyi bilmiyorum canım kombin yapmayı o yüzden en güzeli elbise kapalıyada acigada yakışıyor 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 812 göst.
0 oy
8 cevap 88 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 940 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,439 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 361 göst.
13 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Gonulhuri (800 puan) tarafından soruldu

385,999 soru

11,540,325 cevap

35,213 kullanıcı

...