+1 oy
389 göst.
Diğer kategorisinde (1,994 puan) tarafından
Sizce kızlar gerek limi

14 Cevaplar

0 oy
(12,836 puan) tarafından
Valla bize gerekli yoksa eşim her neye binerse arkasından ağlıyor sürekli şuna bincem buna bincem 
(1,994 puan) tarafından
Düşkün canım
(12,836 puan) tarafından
Yerin var mı canım yani bide bunu göz önünde bulundur büyükler cunku
(1,994 puan) tarafından
Var canım yer sıkıntı değil hani
(12,836 puan) tarafından
O zaman alınabilir canım. Benim yeğen de araba hastası çişini bile akulu araba almaları karşılığı öğrendi  :)
(1,994 puan) tarafından
Ha yok canım okadar değil kız benimkisi
-Reklam-
0 oy
(162 puan) tarafından
Gerekli değil. Yegenimin var. Birkaç kere bindikten sonra hevesi kalmadi. Evde ve arabada kalabalık yapıyor sadece. Ayrıca çok ses çıkarıyorlar.
(1,994 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,704 puan) tarafından
Arabalara ilgisi varsa kurtarıcı olur 

Mesela benim oğlum araba delisi gözünü açar araba kapatır araba benim için kurtarıcı
(1,994 puan) tarafından
Benimkide seviyor arabaları ama çok değil
0 oy
(2,809 puan) tarafından
Valla canım gerekli değil biraz heveslerini alıyorlar odada yer kaplıyor bir şeye yaramıyor 
(1,994 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Bir hevestir aldık. 

5. Katta oturduğum için aşağı indir yukarı çıkart çok zor oldu. Köye götürdük ne zaman gidersek o zaman biniyor kızım. 
(1,994 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşında, bir senedir var ama sesinden korkuyor dışarda sadece bir kez bindirebildik onda da yalvar yakar. Zaten çok büyük bagaja da sığmıyor bir yere götürmekmde dert yani ama avmdekilere falan severek biniyor
(1,994 puan) tarafından
Çocuklar paralı şeyleri çok severler kız
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Kızımda gerek duymadım onada bisiklet scoter panda bisiklet birsuru şey aldık ama oglanda gerekli gibi alacak eşim ilerleyen dönemde kız
(1,994 puan) tarafından
Alsın kız benimde eşim ben araştırırken almış sorma aha geldimeve
0 oy
(190 puan) tarafından
Kızım 4 yaşında geçen sene almıştık akülü araba ben gerek duymadım ama eşim laf anlamadı evet sürüyor iyi oluyor ama onu sürecek alan lazım mesela şu an koydeyiz köye getirdik arkadaşlarıyla sürüyor burda ama olmasa da olur 
(1,994 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Bence maddi durum yeterli ise alinmali. Yazin aksamlari biner taaa ki kis gelene kadar kullanir. Oglumun teyzesi 1. Yas hediyesi olarak aldi. Gecen yaz her gun aksam biniyordu. Eger eviniz asagi katlarda ise  veya asansor var ise arabanizin bagaji genis ise alin derim ben. 
(1,994 puan) tarafından
Ev çok yüksek asonsor var koyacak yerde ama dediğim gibi ev yüksek
0 oy
(2,089 puan) tarafından
İki kere alındı biri tabi hediye ikisinide sattık tek yaptığı kırmak ev araba motordan geçilmiyor benim oğlan genelde kırmayı tercih ediyor o yüzden gerçekten de gerekli değil 
(1,994 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(1,742 puan) tarafından

Gecen yaz almistik biz isin cokkk komik tarafi ise 5 sene once sahin araba aldik kendimize 20 bine gecen sene akulu arabayi ise 20 bine alabildik babshans ve kendimize 20 bine o arabayi alirken esimle cok kavga etmistim pahali alma diye bunu alirken baya agir geldi bana ama 2 kisilik oglum suruyo kizim yaninda gezerken kucuk oldugu icin uyuyo abisine kafasini koyup ;)  ilk kez cocuklar olduktan sonra esimle yan yana durup el ele tutusabildik cocuklari akulude gezdirirken hsbhshs benim baya isime yaradi ve aldigimiz beni bile tasiyo kirilmadan gercek araba boyutuna yakin oglum 20 yasina gelene kadar biner artik araba masrafindanda kurtulduk habshs

(1,994 puan) tarafından
Ahaha güldüm kız çok pahalı resmi varmı o nasıl araba bizimkide iki kişilik 8 milyar
(1,742 puan) tarafından
Var cnm ama resim koyulmuyo glba yoruma bulamadm suan 40 bin olmus ve herkes aliyo bi garip
(1,994 puan) tarafından
Kaç volt kız şaka gibi fiyatı
(1,742 puan) tarafından
Hic bilmiyorum cnm anlamadigim icin ama bir cok ozelligi mevcut bulututlu hoporlorlu telefondan baglanip sarki acinca sesi baya yukselebiliyo  arabalardaki gibi basli cok cikiyo isiklari var sinyal verebiliyo farlari yanip sonuyo 2-3 hafta jarza takmadan kullanilabiliyo dag bayirda gezilebiliyo baya hizli gidiyo bagajida mevcut hatta bagajina da cocuk binebiliyo esim bagajina biniyodu jsndjdj ben suruyordum
0 oy
(6,238 puan) tarafından
Gerekli değil en iyisi bisiklet

Biz aldık dışarı çıkarınca seviyor sürüyor ama sonra yukarı çıkarıp temizleyip eve almak işkence

Koyacak yer olsa yıkamadan bırakırım ama eve alımca mecbur temizliyorum evde sürmüyor zaten

Ama dışarda başka çocuklarda görünce gözü kalıyor bi yandan iyiki aldım gözü kalmıyor
(1,994 puan) tarafından
Almış babası canım benim yerim var koyacqkta
(6,238 puan) tarafından
Hayırlı olsun o zaman canım
(1,994 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(14,013 puan) tarafından

Kızıma da oğluma da aldık bütün gün sürüyorlar :) parka gidiyoruz diğer türlü benek arabası ile zor oluyordu şimdi araba yükümü hafifletti :)

(1,994 puan) tarafından
Kız eşim almış gelmiş baya iyi oldu
(14,013 puan) tarafından
İyi olmuş
Çocuklar da bu yaşlarda biniyor içlerin de kalmasın :)
(1,994 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ❤️
0 oy
(3,665 puan) tarafından
Ilk ogluma teyzesi almisti. Baya surduk ama alacaksan kucuk boyutlu al bizimki baya buyuk iceri sok cıkar usendigimden cogu zaman indirmezdim. Cok mu gerekli dersen cokta gerekli degil.
(1,994 puan) tarafından
Eşik almış ben burda fikir danisana kadar canım

İlgili sorular

+2 oy
40 cevap 843 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 220 göst.
11 Eylül 2024 Moda kategorisinde Neyla (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 290 göst.
7 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Mucizemm233 (617 puan) tarafından soruldu