0 oy
481 göst.
Diğer kategorisinde (4,267 puan) tarafından

Kızlar kızlar nasılsınız sanırım anlık almayalı oldu biraz ☺️ eskisi kadar giremiyorum gözüme de hep yeni isimler takılıyor artık yeni gelenler hoş gelmiş de nerde bu demirbaş hatunlar ☺️❤️

Haydi işlere Bi kahve bi sohbet molası ne yapıyosunuz nasılsınız hayat nasıl gidiyor? anlık atın bakalım hadi ☺️❤️

image

19 Cevaplar

0 oy
(1,656 puan) tarafından
Afiyet olsun cnm 

Sarma yapacağım akşama ama hiç enerjim yok başkada yemek gelmedi aklıma 

Sıcak havalarda asla Türk kahvesi içmem soğuk kahve çok iyi gidiyor 
(4,267 puan) tarafından
Sarmaya da enerji lazım hakikatten canım kolay gelsin şimdiden ☺️
Soğuk kahvemi de içerim her gün ama Türk kahvesinin de yeri ayrı şimdi ☺️❤️
(1,656 puan) tarafından
Yaptım biti şükür

Olabilir cnm ben kışın hergün Türk kahvesi yazın soğuk kahve ☺️
-Reklam-
0 oy
(8,875 puan) tarafından
Destur öhö öhö :) oğlanın uyutmaya çalışıyorum dayak yicek az kaldı 
(8,875 puan) tarafından
Ne işin varda anam senin de işin bitmiyo sen kocanın yanından yeni gelmedin mi belki hamile kalcan ne yoruyon kız kendini
(7,893 puan) tarafından
Mümkün değil:d
Bayrammm temizliği gibi jirsey yaz yemzlihi
(4,267 puan) tarafından
Anaaammm anaaammm sohbet nirelere gidiyor böyle özelden yazsana kız ulu orta kadına hamile kalcan denir mi ☺️☺️
(622 puan) tarafından
:D eskiler coşmuş
(8,875 puan) tarafından
Kız nolcak ne dedim sanki esmam beni bilir kötü bişey demedim vay sevgi de gelmiş
0 oy
(7,893 puan) tarafından

image

oğlanı uyutucam derken 45 dakikadır uyumuşum sözde onu uyutup temizlik yapıyordum sjsjs 1 saatte ayilsam sonra yine kalkar zaten sjs

Afiyet olsun

(4,267 puan) tarafından
Aaa Tokata mı gitti canım neden bu arada kardeşimde orda jandarma uzman çavuş o da bir köyünde
(7,893 puan) tarafından
Aralikta gönderdiler 6 ay oldu geçen ayın 10unda gittim gördüm geldim :(
Normalde burda her ay görüşe hatta her hafta gidiyordum bu bize çok ağır geldi :(((

Zilede eşim
Tokat çok güzeldi ama eşim uzak olunca güzelliği görmek ne mümkün ağlayarak dondum
(4,267 puan) tarafından
Yaaa keşke yanı başınızda kalsaydı böyle çok zordur eminim her hafta görmek başka ayda uzun sürede gitmek başka dönme durumu yok mu canım süreci işleyişi de bilmiyorum ama ailemi küçük çocuğumu göremiyorum diye talep edemiyor mu
(7,893 puan) tarafından
İşte geçen sevk istedik onun cevabı bekliyoruz eğer o olmazsa aile birliği için bir şey varmış gidip oraya dilekçe vericem sevk cevabını bekliyoruz
(4,267 puan) tarafından
Ayy inşallah olur ya az bi mesafe de değil ki sürekli git gel yapasın çocukla Allah yardımcın olsun canım inşallah bir gün burada eşim geldi postunu görmek nasip olur ❤️
0 oy
tarafından
Sen nirdesin sen nerdedir 

Gönlüm hep seni arıyor neredesin sen ^⁠_⁠^
(4,267 puan) tarafından
Sorma valla benimki de beni çok zorluyor canım büyüdükçe asi mi oluyor bunlar nedir ne desem hayıyyyy diyo şimdiden bana ☺️☺️ konuşmaya başladı susmuyor da ☺️ hayat da normal rutininde devam ediyor işte çok şükür canım
tarafından
Asilik almış başını gidiyor:) bizimki beni yönetir. Gülme anne bağırma anne otur anne kalk anne hahahaha böyle devam ediyoruz
(4,267 puan) tarafından
Ay aynısı valla benimki de öyle anne kalk anne gel anne sus bazen elime telefonu alıyorum gelip direk tuş kilidini kapatıp anne şarjı bitti kalk hadi diyor ya ☺️☺️
tarafından
Ahahahhahaha maşallah valla hızla büyüyorlar ama birazcık canımızıda okuyorlar :):)
(4,267 puan) tarafından
Aynen öyle valla canım hiç sorma canları sağolsun da gerisi hallolacak artık ne yapalım ☺️
0 oy
(2,224 puan) tarafından

Oğluma uyku seti almıştım zor bela onu serdim 

Kendi uyku setim sorunlu çıktı nevresimleri kaldırmış bulundum zor bela onlari serdim çıkardıklarım yerlerde mutfak almış başını gitmiş yapamıyorum bugün 4 gün oldu yikanmak istiyorum tek yikanamiyorum 4 gözle eşimi bekliyorum cocuk kreşte artık arayanların telefonlarını bile acasim gelmiyor açar açmaz yemek yedinmi diyorlar (evet benim iyiliğimi istiyorlar ama artık psikolojik şiddete döndü) evde bunaldım ama odadan odaya geçmiyorum dışarı hiç çıkamıyorum sinirlerim alt üst olmuş durumda 

Afiyet olsun cnm bol bereketli olsun 

Anlık akşam şahane hayatımı izleyememis tim onu izliyorum uzanmış 

(4,267 puan) tarafından
Hamilelik zor mu gidiyor kuzum hayır olsun neden bu sıkıntılar
(2,224 puan) tarafından
1 hafta önce 2 ameliyat geçirdim kuzum gebelikte zorluyor düşük tehlikem var birde aşırı derecede tansiyonum düşük zorlanıyorum
(4,267 puan) tarafından
Yaaa öyle mi ne ameliyatı böyle Rabbim yardımcın olsun inşallah geçmiş olsun canım pek giremiyorum en son hamilelik postunda kalmışım ben inşallah Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bi an önce tehlike de geçer rahat bir gebelik olur inşallah ❤️
0 oy
tarafından

Kahvemi içtim oğlanı da babannesine gönderdim temizlik yapıcam inşaAllah :) bu arada sana da afiyet olsun canım ;)

(4,267 puan) tarafından
Saol canım sana da afiyet olsun ah o temizliğe benim de başlamam lazım ama hiç enerjim yok valla ☺️
tarafından
Sağol canım bi anda kalkıp hemen halletmek lazım yoksa kaldı mı kalıyo üşeniyor insan :)
0 oy
(5,267 puan) tarafından

Afiyet olsun.Yemek yaptım evi süpürüyorum lakin aşırı sıcak hamileyim iki yatıp bir kalkıyorum akşama biter zannimca:D 

(4,267 puan) tarafından
Ben hamile değilim benim bile öyle bu sıcaklarda canım normal yorma kendini sende hiç ☺️
0 oy
(5,378 puan) tarafından

Afiyet olsun ♥️ kahvemi içtim bebemi uyuttum büyük kızımın yarın  doğum günü arkadaşlarını çağırayım diyorum ne hazirlasak diye bakınıyorum :D

(4,267 puan) tarafından
Ayy meme reddi deme bana bacım travmalarım  tetikleniyor direk :( ne günlerdi hatırlamak bile istemiyorum Rabbim yardımcın olsun tez zamanda memeye döner insallah
(5,378 puan) tarafından
Amin canım gerçekten çok zor oturup ağlıyorum resmen
(4,267 puan) tarafından
Kuzum benimki dört aylıktı bıraktı burda bebek bakımda çok post açtım çok ağladım o dönek bu duruma bizimki çok güzel emen Bi bebekti zayıf doğmuştu ama bir aylıkken kilosunun iki katına çıkmıştı doktorlar bile böyle devam et emzirmeye çok iyi diyordur sonra bu dört ay atağında memeyi Bi reddetti ay dünyam başıma yıkıldı ayakta geziyorum hopluyorum zıplıyorum yok o minicik elleriyle beni itiyor resmen doktora gidiyoruz doktorlar kilo kaybı yok mama verme diyolar ee çocuk gün boyu aç kalıyor ağzına sürmüyor vicdanen anne olarak elimde değil sonra ben yine anne sütünden mahrum olmasın dedim sürekli sağım yapmaya başladım çocuk uyuyor ben direk sağıyorum işi gücü bıraktım o dönem evi b*k götürüyor uyanıkken onla ilgileniyorum uyur uyumaz da hemen sağım makinesinin başına geçiyorum ee süt olsun diye de paso yiyorum kilolar almış başını gidiyor aynalara falan küstüm göğsüm sağmaktan mahvoldu ama inat  ettim sürekli emzirme danışmanlarını izliyorum araştırıyorum neyse başlarda iyi giden süt stoklarım zamanla azaldı sağmaya da yetişemez oldum mama desteğine başladım ama pes etmedim sürekli memeye tuttum ten teması yaptım işin kötü tarafı mamayı da çok içmedi anne sütünü biberon da bırakmazdı ama mamayı hep bıraktı öyle öyle altı aylık oldu mamayı tamamen bıraktı Bi gün evde tekken Bi ümit yine memeye tutayım dedim ara ara sağım yaptığım için sütüm de kesilmedi Allahtan Bi baktm benimki kendiliğinden emmeye başladı ama nasıl ağlıyorum bende şükürler olsun Allahım sonunda diye o dönem gerçekten kendime çok dert etmiştim bu durumu kendime çevremden sağma yazık göğüslerin ne hale gelecek mama ver sonra ek gıdaya geçer zaten falan diyolardı ama ben o ilk annelik psikolojisi emzirmezsem sanki tam anlamıyla anne olamayacağım gibi saçma Bi hisse kapılıp inat etmiştim Allahım takar Bi tutsun işte üç yaşına kadar bile emziririm gece emmeye kalkarsa asla şikayet etmem yeter ki tutsun falan diye ağlaya ağlaya dua ediyordum falan :))) dediğime de yaklaştı sayılır iki yaşı geçince bu ramazanda anca kestim ayy ne uzun yazdım bende ya kusura bakma bu konuda çok dolmuşum o zamandan sanırım ☺️❤️
İnsallah senin inatçı kız da en kısa zamanda döner sen pes etme o etsin ☺️❤️
(5,378 puan) tarafından
Yok canım uykuda olsa emziriyorum gezerek ayakta emzirir oldum mama almiyo zaten eninde sonunda oda pes edecek ama asabilestim iyice
(4,267 puan) tarafından
Sabırlı ol canım bunun geçici bir süreç oldugunu hatırlat kendine insallah en kısa zamanda rutine döner minik prenses ❤️
0 oy
(6,620 puan) tarafından
Yeni içtim oturuyorum afiyet olsun sanada ☺️
(4,267 puan) tarafından
Saol canım sana da afiyet olsun seni de göremiyorum bayadır nasıl kızçeler ☺️
0 oy
(1,556 puan) tarafından

image

çocuklar ile çarşıya çıktım geldim  ay çok sıcaktı   hediye bakmaya gittim yoksa hayatta  çıkmazdım  mecburen çıktım  afiyet olsun  sana 
(1,556 puan) tarafından
Çocuklar ile sıkıntı değilde sıcakta perişanım:))
(4,267 puan) tarafından
Çocuklar usluysa değildir canım ben tek çocukla tek çıkmaya cesaret edemeyenlerdenim de ☺️☺️
(1,556 puan) tarafından
Kızım sakindir  oğlan  afacan :))
(4,267 puan) tarafından
Desene tüm oğlanlar aynı ☺️☺️
(1,556 puan) tarafından
Galiba  :)
0 oy
(838 puan) tarafından

image

Afiyet olsun camik bizde simdi kocamla iciyox izinli bugun o tabiki turk kahveden baska icmez kendimede soguk kahve yaptim

(4,267 puan) tarafından
Ohh süper görünüyor afiyet olsun size de canım ☺️
0 oy
(1,417 puan) tarafından

Afiyet olsun canım huni takacağım hangisi güzel diye renk arıyorum :D

(4,267 puan) tarafından
Ahahah hayır olsun ne oldu canım ☺️
(1,417 puan) tarafından
Çocuklar:D
(4,267 puan) tarafından
Ahaha Bi renk de ben seçeyim o halde ☺️
(1,417 puan) tarafından
Janjanlı beğendim ben her renk var:D
(4,267 puan) tarafından
Benimki iç karartan koca siyahı renginde olsun mümkünse bu aralar içim gibi takayım :))
0 oy
(2,751 puan) tarafından
Ah ah kahve benim kirmizi cizgim anne babamin sevdigi onlarla icerdim hep onlari ozleyince yine iciyorum sanki varlarmis gbi 
(2,751 puan) tarafından
Amin Allah razi olsn cnm cok iyi anne babalardi ben raziydim Allah imda razi olsn umarim onlarda benden razi olmslardir
(4,267 puan) tarafından
Olmuşlardır canım arkalarında onları güzel anan dualar eden Bi evlat bırakmışlar ne mutlu onlara
(2,751 puan) tarafından
Allah yattiklari yerleri incitmesin Rabbim makamlarini ala eylesin cok kimsesiszlerdi cok mucadele ettiler cok calistilar
Allah im sen onlara mukafatini misliyle ver senden baska dayanaklari guvendikleri yoktu hep Allah var dediler her zorluga gogus gerdiler bir kez isyan etmediler
(4,267 puan) tarafından
Ne güzel insanlarmış mekanları cennet bahçesi olsun insallah ❤️
(2,751 puan) tarafından
Amim Allah Razi olsn kardsm
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Bende çay keyfi yapıyorum kızımla demirbaş olarak merhaba canım ☺️
(1,639 puan) tarafından
Kız emin ol bizimki de aynı uslu değil yani yapma kızım.etme kızım diye diye zorla içiyorum bir çayı ☺️☺️
(4,267 puan) tarafından
Ay yaramazlığına bir şey diyemem genelde kız çocukları evcilik vs daha yatkın ya anneyle böyle hep keyif yapıyolar etrafımda da gördüklerimden yola çıkarak dedim canım ☺️☺️
(1,639 puan) tarafından
Benim ki kendi basina oyun kurmaz asla hep benle oyna der ☹️
(4,267 puan) tarafından
Ahh ahh hepsi aynı model bunların canım :(
(1,639 puan) tarafından
Aynen öyle ♥️
0 oy
(3,697 puan) tarafından
Afiyet olsun canım benim daha bugün içemedim kahve beynim çatlıyor birazdan acilen içmem lazım:-)
(4,267 puan) tarafından
HülyaAmm sen nerdesin sen☺️❤️  nasılsın ne yapıyorsun Dicle kuş nasıl
İç kahveni hemen kendine gel ☺️❤️
(3,697 puan) tarafından
Canım benim eskisi gibi takılmıyorum artık sarmıyor ya
İyiyim çok şükür balım Dicle kuşum da iyi teyzesi Allah razı olsun sen nasılsın kuzucuk nasil ❤
Güya kahve içecektim daha da içemedim sabahtan beri evde.yoktum geldim uyudum daha yeni kendime gelmeye çalışıyorum canım gözlerim açılsın içerim artık ☺❤
(4,267 puan) tarafından
Bende öyle canım hem vakit olmuyor hem de dediğin gibi eskisi gibi sarmıyor hiç beni de
Bizde iyiyiz şükür canım hastaydık yeni yeni kendimize geliyoruz işte minik adam da büyüyor asi yaramaz Bi şey oldu çıktı iyice dilinde Bi hayır ne desem uzatarak hayııyyyy anne diyor bana ya ☺️☺️
(3,697 puan) tarafından
Kurban olurum verene maşallah o dillerine kuzum benim yaa ☺❤ çok geçmiş olsun canım Rabbım beterinden korusun
Sorma tam küçük ergen oluyorlar yaa ☺
(4,267 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun sorma sorma iki yaş sendromu mu nedir anamdan emdiğim süt burnumdan geliyor bazı günler ya :(
0 oy
(140 puan) tarafından
Yeni komşudan geldim çaya çağırdı yarında ben davet ettim yeni gelin henüz poğaça fln hazırladım şimdiden
(4,267 puan) tarafından
Ayy ne güzel komşuluk Rabbim daim etsin insallah bol sohbetleriniz olsun ❤️
0 oy
(140 puan) tarafından
Yeni komşudan geldim çaya çağırdı yarında ben davet ettim yeni gelin henüz poğaça fln hazırladım şimdiden
0 oy
(331 puan) tarafından
Baza altları ve koltuk altlarına giriştim anca işim bitti şimdi oturdum sigara içiyorum :) 
(4,267 puan) tarafından
Allah kolaylık versin geç oldu biraz ama :))
0 oy
(5,292 puan) tarafından
Daha eve yeni geldim dersim vardı kafam bir milyon oldu havada 43 derece bugün eridik resmen kızçeyi yıkayıp hemen kahve yapıcam 
(4,267 puan) tarafından
Ne dersi canım ☺️ kızçe nasıl ev durumları nasıl oldu hala konteyner evde misiniz canım çıkabildiniz mi evinize ❤️
(5,292 puan) tarafından
Tefsir kuzum ❤ yok canım olan sağlamlarda yıkılmaya başlandı ev durumu daha zora girdi minnak evimdeyim hala ☺
(4,267 puan) tarafından
Allahtan hayırlısı olsun canım içinde huzur mutluluk olsun da minik olsun ev huzur olamadıktan sonra sarayda yaşasa insan yine boş Rabbim hayırlı zamanda en güzellerini nasip etsin hepimize insallah ❤️

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 477 göst.
0 oy
10 cevap 246 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 298 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Susam (4,267 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 452 göst.

396,525 soru