+1 oy
252 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,628 puan) tarafından
Anneler  kargo gelince  açıp bakmaya izin veriyorlar  mi

15 Cevaplar

0 oy
(15,894 puan) tarafından
Vermezler. Önce teslim alman gerek diye biliyorum ben. 
(3,628 puan) tarafından
Teslim alıp bakamıyoruz demi  cnm bilmediğim siteden bir elbise sipariş ettim  acaba aynısını gönderirler  diye  bakıp sonra parasını odeseydim
(15,894 puan) tarafından
İzin vereceğini zannetmiyorum kargocunun.
-Reklam-
0 oy
(4,622 puan) tarafından
gecen kiza satranc takimi aldim . taslari sikir sikir ediyor. kargocu bi acin isterseniz kirik olabilir cok ses cikariyor dedi. yani kargocunun instatifinde biraz ama bekleyip de acmani istemio hicbiri. teslim edip gidiyor. oysa mesela bazi satici kargo tutanagi istiyor kargocu un yaninda acilip tutanak tutulmasini istio ozellikle yaziyor meslea 
(3,628 puan) tarafından
Tuh ya ilk kez bilmediğim sitede elbise sipariş ettim açıp bakmak istemiştim
0 oy
(679 puan) tarafından
Bazı kırılacak olan ürünlere bakabilirsiniz diye biliyorum. Hatta bi ara ınstagramda bi ürün sormuştum kapıda kargo kontrol garantisi veriyoruz demişti ordan aklımda kalmış
(3,628 puan) tarafından
Inşallah verir
0 oy
(1,494 puan) tarafından
Rica etsen belki bekler durumu anlatırsın iade edebilirim bı kaim dersin 
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Bakma hakkin var diye biliyorum, bazen kurye problem cikariyor altta kalma, mecbur bakacam bu ebnim hakkim de. Geldiginde elini uzat al kargoyu teslimat numarasini soyleyene kadar ac ucundan bak
0 oy
(1,006 puan) tarafından
ayni urun cikmazsa iade veya degisim yaparsin iade degisim kabul etmeyen siteye guvenme
0 oy
(582 puan) tarafından
Kargocu paket açıldıktan sonra kabul etmiyor başıma geldi ve kandirildirim maalesef sizin gibi Instagram dan aldım oğluma yırtık hiç alakası olmayan saçma sapan 2 tane tulum geldi oyuncak bebeğe bile olmayan hemen kargocuya yetistim iade etmek istedim ama açmışıniz dedi almadı 
0 oy
(166 puan) tarafından
Kargocu beklemez canım teslim edip gider. Beklese bile açtıgıni çin kargoyu geri alamaz. İade kodu vs alman laızm 
0 oy
(1,226 puan) tarafından
Kapıda ödemeyi niçin yapıyoruz emin olalım diye parayı verme kargoyu al aldığım site açıp kontrol etme garantisi verdi bu sebeple bakmam lazım hasarlıysa tutanak tutarsınız diye biraz sert yapınca mecbur bekliyorlar
0 oy
(208 puan) tarafından
Hayır vermiyolar kargocular acik paket almiyo geri
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Vermiyorlar canim
0 oy
(107 puan) tarafından
Şeffaf kargo talep edebilirdiniz
0 oy
(544 puan) tarafından
Şeffaf kargo ile gönderim saglanmissa okey. Diğer türlü kargocunun yanında açman hiç bir anlam ifade etmiyor. O kargocuyu bağlamaz. Açılan paketi alıp geri göndermez. 
0 oy
(2,908 puan) tarafından
Ben bi kere oyle yapayim dedim izin vermediler. Internet alisverisinde yeniydim korktum iyi geldi mi diye. Oyle teslim aldim mecbur. Ama guzel cikti. Guvenilmeyen yerden alisveris yapmamak lazim. 
0 oy
(138 puan) tarafından
Zannetmiyorum ya beklemezler

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 796 göst.
12 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 147 göst.
0 oy
11 cevap 563 göst.
7 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 612 göst.
12 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,630 soru

11,530,107 cevap

35,200 kullanıcı

...