0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (522 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
kimler neler yaptı temizlik için. Dün salondaki koltuk takımını yıkadım. Bugün oturma odası, benim bazamin döşeğini, kızımın bazasinin döşeğini bazalari yıkadım. Geçen pazar duvar cam kapı sildik. Banyo ve WC kaldı 

20 Cevaplar

+6 oy
(4,192 puan) tarafından
Kimler neler yapmadı butonu olayım bende ☺️☺️☺️
(4,192 puan) tarafından
Hiç yapmamak değil tabiki benimki daha başlamadım sadece canım inşallah bi azim bi cesaret bi feraset gelirse evin içinden geçeceğim de üzerime ölü toprağı atılmış sanki sıcakta elimi işe atasım gelmiyor bugünlerde
(1,251 puan) tarafından
Bnde yapmadım   küçük olunca gelen giden yok   normal  hep yapılan temizlik  yapıyorum
(1,369 puan) tarafından
Ben anama gidiyorum hahah ondan yapmadım :D
(522 puan) tarafından
Ayyyy ne guzellk keşke benim anamda uzak olaydı 5 dakika yolumun üstünde ☺️:))))))
(1,369 puan) tarafından
Keşke deme ya uzak olması kötü birşey yakın olsak beraber yapardık biz herşeyi
-Reklam-
0 oy
(24 puan) tarafından
Kolay gelsin  daha buralara geldi temizlik kokusu bende pazartesi baslayacagim Hangi yıkama makinesini kullaniyorsunuz
(522 puan) tarafından
Kiwinin son çıkan serisi yeni aldım ilk denemem aşkım
(24 puan) tarafından
Memnunmusun canım peki bende araştırıyorum iki gündür
(522 puan) tarafından
İlk denememe göre gayet iyi başaralı çekim gücü iyi koltuklatimi her bahar ayı sildigimi dusunmusum değil ama çıkan tozu kiri görmen lazımdı
0 oy
(46 puan) tarafından

Hiç bir yeri yapmadım valla lohusayım :) kaynanamda geçiriyorum bayramı lohusa olmasaydım temizlerdim de bayramdan sonra yapıcam inşallah temizligimi

(522 puan) tarafından
Keyfini çıkar o zaman aşkım ❤️
0 oy
(3,621 puan) tarafından
Bir haftadır uğraşıyorum daha bir hafta daha uğraşırım sanırım ben baya baya dip girdim yatak yorgan yastık halı boya badana 
(522 puan) tarafından
Oooo senin işler daha zor karışmasaydin şimdi sonbahara doğru dokseydin yorganları
0 oy
(987 puan) tarafından
Koca bir hiç sığıntı gibiyim küçücük yer ev tasicaz mi tasimicaz mi onu stresi bir yandan 
(522 puan) tarafından
Belirsizlik kötü ya bence taşınma gibi niyetiniz varsa hiç karışma evini yavaştan topla kolile
(987 puan) tarafından
Bende bilmiyorum ki TOKİ'den ev çıktı evi mahkemeye vermiş 1 kişi orta hasara dönmüş çıkan ev iptal olma durumu var ne olacak bizde bilmiyoruz
0 oy
(582 puan) tarafından

image

bugun salon ve oturma odasından geçtim oda benden geçti tabikii mutfak dolabını sildim yarında Allah büyük:) 
(522 puan) tarafından
Masaallah eline sağlık canım. Temiz ev gibisi yok yemin ederim ya
(582 puan) tarafından
Gerçekten öyle ama mis gibi kokuyor ev perde yıkanınca o evdeki kokuya bayılırım hele ben :) seninde ellerine sağlık canım yıkama makinasını ne kadara aldın aceba
(522 puan) tarafından
Teşekkür ederim aşkım 5 bin 589 galiba
(582 puan) tarafından
Güle güle kullan canım çok iyi yapmışsın geçen yıl ben yikatmistim bu yılda yıkanır galiba ama almak mantıklı lazım bisey
0 oy
(8,708 puan) tarafından
Azcik ucundan bile başlamadım .d.d.
(522 puan) tarafından
Neden??☺️
(8,708 puan) tarafından
23 ve 10 aylık iki kızım var bugün yapsan 1 saat sonra aynı oluyor.  Bayrama 2 gün kala dip köşe arife de üstten yaparım diye düşündüm.
0 oy
(863 puan) tarafından
Kolay gelsin canım Bayrama temizlik yapmıycam canım zaten köye gidiyoruz kaynanamlara bana gelen olmuyor. Doğumum var Ağustos gibi Temmuz'da yapıcam Dip bucak temızlık canım
(522 puan) tarafından
Daha mantıklı 2 işe gerek yok enerjini topla bir kerede yap bahar ayında da rahat edersin
(863 puan) tarafından
Aynen canım zaten hiç halim yok uğraşamam valla ağırlaştım biraz
(522 puan) tarafından
Son aylar ağrılı geçiyor kollar bacaklar uyuşuyor artık aynı yöne uyumaktan ağırlıktan
(863 puan) tarafından
Aynen canım öyle valla
0 oy
(6,755 puan) tarafından

image

yatak odasından basladim benim için yatak odası çok önemli;) önce orası bitince isim bitiyor 

Baza altları, dolap içi,dolap usttu konsollar bitti :)

Camını silcem sandık birde puf var onlara bir bez vurcam tavanı kapısı yatağı derken bugün biter inşallah 

(522 puan) tarafından
İnşallah Rabb'im kolaylık versin canım ❤️
(6,755 puan) tarafından
Hepsini bitirdim sadece petek kaldı yeri silicem kapıyı silciem cikcam burdan
0 oy
(1,593 puan) tarafından
Sözde cumartesi başlamam gerekiyordu ama baktım sancılarım var dedim dur nerden başlasam kardır diye bugün giriştim işlere kendim ve çocukllarım elbise dolaplarını indirip silip katladım komple silip çıktım mutfak dolaplarımın içlerini de sildim duşları Allah'ın iizniyle en sonra onlar çocuklardan dolayı temiz kalmıyor detay temizledikten sonra onları da silerim bakalım benim heme bayram hemde dogum temizliği olacak hayırlsıı ile inşallah 
(522 puan) tarafından
Ya keşke erken baslasaydin canım zorlmasaydin kendini yavaş yavaş yapsaydın daha iyi olurdu senin için enerjini doğumuna saklardin Rabb'im güç versin
(1,593 puan) tarafından
Allah razı olsun ya haklısın ama çocuklu ev temiz kalmıyor ki yoksa bende erken yapmak iisterdim de en azından dogumdan sonra başka işim olmaz inşallah
(522 puan) tarafından
Öyle valla Allah yardım etsin hepimiz senin gibiyiz
(1,593 puan) tarafından
Amin valla öyle ya
0 oy
(6,368 puan) tarafından
Canlar kapılar bayrama kadar kirlenmez mi tekrar kız
(522 puan) tarafından
Kapı kirlenmezde camları perdeleri makinaya attığım zaman tekrar mikrofiber bez ile sileceğim
0 oy
(149 puan) tarafından
Oyyyy caniimm ciiktiii tum gardrobu indirdim bugun tum yazlik kislik atilaicak hep ayarladim kaldirdim yorganlar carsaflar yerlerini degisstirdim biraz karisikti kizimim kuculmusleri kisliklari ayikladim yazliklari hepsini cilardim yikandi aslildi yerlestirildi esimin is giysileri yilandi aslildi nane kurutmustum ayikladim kaldirdim halilarda bazi yerlerde leke olmus onlar hali uikama makinesiyle yapicaktim kiz uyudu dolaplar silindi yikanan bulasiklar yerlestirildi ev detayli supuricem o var daha bide tavan silinicek uarinda koltuklari yaparim camlari kapi onu yaparim cok is var
(522 puan) tarafından
Bende bu işlemi 3 gün öncesinden yaptım bir ton kiyafet ayıklayıp geri dönüşüme gönderdim az kaldı koluna kuvvet ☺️❤️
(149 puan) tarafından
Ayy insallah
(522 puan) tarafından
❤️☺️:)))))
0 oy
(171 puan) tarafından
Bugün balkonun perdelerini taktik, balkonun koltuğunu balkonu ve dış camları yıkadık esimle.

Ne kadar aldın makineyi canım, kolay gelsin 
(522 puan) tarafından
Hangi modeli canım benim kcc kiwi 4325 modeli
(171 puan) tarafından
Kcc 4320
 650 w 12kPa yazıyor canm
(522 puan) tarafından
Benimkinin bir alt modeli. Onu hiç alma alacaksın benimkjnden al halı yıkamak için uzun borusu yok onların
(171 puan) tarafından
Olsa çok iyi olur tabi:) ama şimdi alamam alacağım zaman sorarım yine burda canım, teşekkürler bakıyım seninkine de
(522 puan) tarafından
Tamam canım şuan okuldayim kızımı almaya geldim
0 oy
(356 puan) tarafından
Koltukları nasıl siliyrosun iz kalmıyor mu 
(522 puan) tarafından
Makina ile yıkadım canım
0 oy
(327 puan) tarafından
Hiç bir şey yapmadım hafta içi başlamayı düşünüyorum inşallah 
(522 puan) tarafından
Hayırla inşallah canım
(327 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(415 puan) tarafından
Daha başlamadım oğlum dişinden ameliyat oldu dün  evde alçı boya işi var  onu yaptık yarın  da son rüküş yapacağız  haftaya başlarım bende 2 3 güne halılar var 3 tane   yikayacagiz   evde 2 cocuk var bjr de karnımda 8 aylik var  ondan dolayı   geç başlamak istiyorum
(522 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım öncelik sağlık olsun
(415 puan) tarafından
Sağol cnm tesekur edrrim
0 oy
(1,227 puan) tarafından

Koltuklarimiz aynı :)

(522 puan) tarafından
Benim yastıklı ama kılıflarini yıkadım
(1,227 puan) tarafından
Benimkide yastıklı kız :)
(522 puan) tarafından
Merak ettim ☺️☺️
(1,227 puan) tarafından
Aynı aynı :D
0 oy
(12,900 puan) tarafından
Temizlik malzemeleri aldım Sabah temizlikçi gelecek kızı babaannesine bıraktım ben de bir yandan perdeleri atarım
(522 puan) tarafından
Bende gebeyim Eylül ayında yardımcı tutmayı düşünüyorum. Şimdi üstten geçiyorum idare etsin diye. İyi yapıyorsun aşkım keyfine bak sefan olsun❤️❤️
(12,900 puan) tarafından
Kızı babaannesine bırakıyorum 2 yaşında küçük uyutup uyutup kendim yapıyordum 5 aylık Kur'an okutturacağım bayramdan sonra o yüzden dip köşe girmek şarttı
(522 puan) tarafından
Bende öyle yapardım gebeyim son ayda zorlanirim enerjimi bitirnek istemiyorum diye yardımcı tututucam. Normalde eşim yardım eder beraber yaparız hafta sonları. Biz mevlüt yaparız öyle mi yapacaksın
(12,900 puan) tarafından
Benim hiç ağrır sancım olmadı 41 hatfta oldu artık çocuk doğmadı her hafta dip göşe girdim
Gunu Kur'an okutturacağım
(522 puan) tarafından
Ne mutlu sana canım hayırla büyütmesi nasip etsin Mevlam salihalardan eylesin inşallah ❤️❤️
0 oy
(566 puan) tarafından
Bende cam perde koltuk yıkadm makine ile ince temizliğimi yaptım hemde 6 aylık hamileyim doğuma yakın yapamam perde falan diye doğuma 1 ay kala stor ve halıları yıkatmaya vercem okadr 
(522 puan) tarafından
İyi yapmissin cnm son aya enerjini bitirme zaten gebeliğin vermiş olduğu bir enerji oluyor doğumda kullanmak için bizde bu enerjiyi temizlik için bitirjeyelim. Vücut kendisi veriyor yorulmak nedir insan bilmez

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 78 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Gizem eylul (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 178 göst.
28 Haziran 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde sebnem77 (1,010 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 231 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Halideeslem (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 197 göst.

384,800 soru

11,510,399 cevap

35,170 kullanıcı

...