0 oy
231 göst.
Diğer kategorisinde (7,158 puan) tarafından
Kızlar camları silecem baya kirliler şu temizlik mendilleri varya onlarla kaba tozunu pisliğini alıcam çünkü beze değince kolay çıkmıyor kir lekesi neyse nemli bir cam beziyle de silip bırakıcam nasılsa hemen kurur diye düşünüyorum zamandan kazanmak adına. Çünkü bebeğim sıcaktan hiç uymuyor çabucak halletmem lazım bayram öncesi de misafirlerim gelecek bi yerden başlamalıyım artık sizce kurulamadan nasıl olur

12 Cevaplar

0 oy
(318 puan) tarafından
Denemesi bedava canim:) 
(7,158 puan) tarafından
Denerim bide aceleyle anlamam sonra su lekesi kalır bidaha uğraşırım amaan düşürürken bile sinirlendim
-Reklam-
0 oy
(14,458 puan) tarafından
leke kalırsa iki kez eziyet olacak ama 
(7,158 puan) tarafından
Evet bende ondan korkuyorum kalıd mı kalmaz mı bilemedim
(14,458 puan) tarafından
bez iyiyse şampuan koy suyun içine iyice sık hiç birşey bırakmıyor ama bez iyiyse bez kötüyse çok kalıyor
(7,158 puan) tarafından
Bezler cam bezi ama genelde kabasını al sil kurula şeklinde kullandığım için sorun yaşamadım şimdi uğraşacak vaktim yok o kadar şampuanla silmeyi de ilk defa duydum işe yarıyorsa öyle yapayım bende
(14,458 puan) tarafından
bi damlacık çok sıkma
0 oy
(5,102 puan) tarafından

iz kalio ama tozu pisligi gider en azindan. cam gibi cam silemiyorum bende mopla siliyorum cunku camlarim tam boy cam ama yarim acilir kanat   ***** saptal bisey

(7,158 puan) tarafından
Tam boy camlara bayılıyorum böyle boydan açılacak ama balkon kapısı gibi hava gelicek miss
(683 puan) tarafından
Benimki öyle silmesi çok zor:/
(5,102 puan) tarafından
aynn ama acilan kanat yarim aciliuor iste . alt kismi egilerek erisebildigim yere silebilirim. yan kanatlara zaten uzanilmiyor ya mop yada cam silme roboti lazim balkon yok fransiz cam korkuluj yik
0 oy
tarafından
Buğulu durur ya
(7,158 puan) tarafından
Kurulamadan olmayacak o zaman
0 oy
(4,001 puan) tarafından
Pella bez zaten kurulama gerektirmiyor cnm büyük kolaylik
(7,158 puan) tarafından
O neymiş kız
(4,001 puan) tarafından
Canm internette falan satılıyor 3 tanesi 120 lira nereyi silersen sil kurulama gerektirmiyor ayna ahşap yüzeyler camlar
(7,158 puan) tarafından
Şimdi alacak param yok ama bakayım bi belki bayramdan sonra sipraiş ederim işimi kolaylaştırsın yeterki
0 oy
(322 puan) tarafından
Şu marketlerde cam bezleri var kolaylık cam ayna tek bir leke bile bırakmıyor
(7,158 puan) tarafından
Bende var ondan canım
(322 puan) tarafından
E kız kullan pratik normal kurulama bezleri gibi ız bırakıp defalarca üstünden geçmiyoz ki
0 oy
(4,494 puan) tarafından
Ellesil bezlerıyle ben hep öyle yaoarm da başka brzle olmaz
(7,158 puan) tarafından
Cam  bezlerinin bile markası varmış yeni öğreniyorum
0 oy
(175 puan) tarafından
Ben eski bı bezim var onunla camın kaba pisliğini alıp kovaya da şu yapiyorum içine  1-2 basım Dalin koyuyorum cam beziyle de iyice sıkıp siliyorum tertemiz oluyor su lekesi falan kalmıyor ama cam bezi iyisinden olmalı 
(7,158 puan) tarafından
Valla kurulayarak yapınca güzel siliyo bende kiler ama bu sefer dalinle şampuanla yapıcam bakalım nasıl olucak
0 oy
tarafından
Ben ilbays cam bezi aldım iyi siliyor kurulamaya gerek yok 
0 oy
(1,764 puan) tarafından
Çok yüksek katta oturuyorum denedim malesef tüm iz kaldı 
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Camsili sık çekpasla çek cok pratik oluyor
0 oy
(331 puan) tarafından
Bence iz kalır bi cam da dene olmazsa tüm camları baştan silmek zorunda kalma :) 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 128 göst.
0 oy
1 cevap 67 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Zelcey (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 377 göst.
0 oy
7 cevap 213 göst.

396,525 soru

11,861,394 cevap