0 oy
60 göst.
Diğer kategorisinde (614 puan) tarafından

İkinci bebeğim ama insan yinede ilk bebeği gibi bazı konularda bilgisiz olabiliyor :) 3 gündür çok sıcaklae geldi o günden beri gündüzleri çok zor uyartamıyorum. Sadece emmeye kalkıyor emiyor biraz oyalanıyor kıpırdanıyor bizimle göz temasları kurup gülüyor sonra uykuya dalıyor. 2 saat kesin uyuyor en fazla yani. Şimdide öpüyorum ediyorum kıpırdanıyor sonra geri uyuyor. Geceleride uyanıyor bu sefer ama tabi ayağa dikmiyor beni yine uyuyor emerek uyuduğu için. İlk bebeğimde uykuyu çok severdi acaba buda mı öyle diyorum anlayamadım ki bir sıkıntı mı var diye düşünmeden edemiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(6,368 puan) tarafından
Maşallah de kız benim kızım da öyleydi hatta annem Derdi bu nası bebek hiç sesi çıkmıyo devamlı uyuyo diye şimdi 9 buçuk aylık oldu deliksiz yarım saat bile uyumuyor dün gece sıcaktan hiç uyuyamadı öyle uykusuzum ki anlatamam
(614 puan) tarafından
Ay Allahım bebeklerimizi nazardan korusun ama işte insan korkmuyor değil. Gerçi abisi gibi buda uykuyu mu seviyor diyorum.
-Reklam-
0 oy
(2,652 puan) tarafından
Gaz problemi yoksa bebek zaten uyur canım benm oğlumda öyle 3.5 aylık uyuya uyuya büyüyecekler bnm kızım uykuyu sevmezdi hala beş yaşında sevmez 
(614 puan) tarafından
Yok ya gaz problemide olmasa uyumayan çocuk uyumuyor ablamın 3 çocuktan biliyorum. Benimkide 3 gündür gündüzleri çok uyumaya başladı niyeyse
0 oy
(1,480 puan) tarafından
Maşallah de kız ne güzel işte hamileyim şimdi inşallah benimki de çok uyur ilk oğlum burnumdan getirdi çünkü 
0 oy
(356 puan) tarafından
Bnim oğlan 7 buçuk aylık u

Doğru düzgün uyumuyor bırak dinlenmeyi iş yapmay bile zorlanıyorum o yüzden beslenmesi iyiyse sıkıntı etme bence

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 20 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ebrararslan (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
0 oy
3 cevap 106 göst.
21 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Berra.umay (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 81 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (99 puan) tarafından soruldu