0 oy
134 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (146 puan) tarafından
Merhabalar geçen yıl tatilde yüzüm o kadar çok kararmıştı ki the purest güneş kremi kullanmıştım bu sende aynısı olsun istemiyorum sizce hangi güneş kremini kullanayayim solante ,Sebamed bebekler için olan ve Garnier c vitaminli hangisi daha çok işe yarar şimdiden teşekkürler birde mesela sabah birini akşam birini kullansam sorun olur mu ki 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Garnier aydınlatıcı olan güneş kremi kullanıyorm ben 
(146 puan) tarafından
İşe yarıyor mu canım bende daha bugün aldım c vitaminj ile birlikte kullanırsam daha çok işe yariyormus yani lekeli bı cildim var özellikle yazın güneşte çok hassas
tarafından
Lekeli cildi gidermez ama tekrar leke oluşumunu önler lekelerin için farklı bir krem kullanablrsn ama güneş kremini asla eksik etme cildin için güzel bir güneş kremi koruyucu
(146 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Ben solante kullanıyorum ama yine de yanıyorum sjsjsj ama leke filan olmuyo en azından 
(146 puan) tarafından
Ay bende çok leke oluyor canım normal zamanda bile geçen yıl çok kötüydü bj yil vallahi aynı olmayayım diye bir sürü aldım şimdide hangisini kullanacağımı bilemiyorum:))

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 16 göst.
0 oy
5 cevap 96 göst.
11 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Glhnmhmmd (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
0 oy
1 cevap 92 göst.

398,127 soru

11,906,222 cevap

36,034 kullanıcı

...