0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (1,458 puan) tarafından
Lavaboya gitmiştim . Yatak odasında aynanın ustune çıkmış sifonyer mi deniliyor ne ondan düştü.  Bayana yüksek.  İlk bilincini kaybetti çok şükür ki hemen kustu açıldı bilinci öğlen 2 gibi geldik hemen müdahale edildi. Emar sonucunu bekliyoruz bu gece hastanedeyiz şuan iyi . İnşallah emardan da bir şey çıkmaz Allah rızası için dua istiyorum.  Ömrümden 30 yıl gitti bugün 

15 Cevaplar

0 oy
(645 puan) tarafından
Ayy kıyamam Rabbim beterinden saklasın geçmiş olsun inşallah bı şeyi yoktur kaç yaşında 
(1,458 puan) tarafından
Yazamadım kusura bakma canım dün öğlen çıktık hastaneden sonuçlar temiz çıktı çok şükür 4 yaşında oğlum
(645 puan) tarafından
Ohh çok şükür sevindim Rabbim çocuklarımızı her türlü kötülükten kazadan beladan korusun inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Ah şu çocuklar ya benim kızda ordan inmez toplasan olmuyo toplamasan olmuyo çok geçmiş olsun canım inşallah bişey çıkmaz ☹️
(1,458 puan) tarafından
Sorma benimkide sürekli bir yerlere tırmanıyor gözümün önünden ayırmaya gelmiyor ne ara çıktı düştü hiç anlamadım çok şükür sonuçlar temiz çıktı dün çıktık hastaneden düşmeye bağlı ciğerinde leke görüldü röntgen de gözetim altında kaldı 2 gün Allah tan beyin kanaması falan olmadı o an gözümün önünden gitmiyor hiç ömrüm boyunca unutmam o günü
0 oy
(171 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah bisey çıkmaz kaç yaşında 
(1,458 puan) tarafından
Saol canım ciğerinde düşmeye bağlı leke görüldü 2 gün gözetim altında kaldık hastanede şuan iyi dün geldik eve babayla parka gitti çok şükür bir şey olmadı . 4 yaşında
0 oy
(1,149 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim tez zamanda şifasını versin 
0 oy
(711 puan) tarafından
Allah şifa versin İnşallah iyi çıkar sonuçlar. Kızım 23 aylık her yere çıkıyor oda ödüm kopuyor düşecek diye Allah göstermesin kimseye
0 oy
(1,357 puan) tarafından
Allah guzel hayirli sonuclar haber almanizi nasip etsin gecmis olsun
0 oy
(82 puan) tarafından
Allah acil şifa versin. Büyüdüğünde anlatın "nasıl korkutmuştun beni haylaz" diye, anı olsun, geçsin gitsin.
0 oy
(12,900 puan) tarafından
İnşallah kötü bir şey yoktur canım Allah yardımcınız olsun 
0 oy
(15,807 puan) tarafından
Ayy Allah'ım şifa versin. Çok geçmiş olsun 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Allah şifa versin canım Allah ın izniyle birşey olmaz valla ben çok iyi anlıyorum seni benim oğlanda merdivenden düşmüştü kusma bilinç kaybı yaşamadı ama 6 saat bekledik ömrümden ömür gitti 
0 oy
(8,218 puan) tarafından
Rabbim korktuğunuza ugratmasin inşaAllah 
(1,458 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun temiz çıktı sonuçlar çok şükür
0 oy
(1,382 puan) tarafından
Rabbim şifa versin. Benim kızım 40 günlükken yataktan düşmüştü. Korkma inşallah bişey olmayacak
(1,458 puan) tarafından
Bizimde çok başımıza geldi ama bu çok farklı bilinç kaybı yaşadı öldüm öldüm dirildim tansiyonum çıkmış benimde panikten o an banada müdahale ettiler düşün kendimi kaybettim . Eşimde uzak mesafede çalışıyor komşudan yardım istedim kapısını tekmeledim kadının korkudan saolsun götürdü hemen hastaneye
0 oy
(356 puan) tarafından
Rabbim şifalar versin iki gün önce de benim oğlan yataktan düştü çok korktum şoka girdim hamdolsun iyi şuan sadaka verin iyileşir insaallah hemen. Kaç yaşında 
(1,458 puan) tarafından
Sonuclar çıktı hepsi temiz çok şükür 4 yaşında canım Allah razı olsun
0 oy
(577 puan) tarafından
Allah'ım yardımcımız.olsun inşallah bir şeyi yoktur 
(1,458 puan) tarafından
Çıktı sonuçlar çok şükür temiz çıktı sabah çıkabilirsiniz dediler Allah razı olsun canım
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim safi ismiyle şifa versin .inşallah sonuclariniz temiz çıkar da evinize hep birlikte donersiniz
(1,458 puan) tarafından
Allah razı olsun canım temiz çıktı sonuçlarımız çok şükür yarın sabah çıkıyoruz
(333 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun bir daha yaşamazsınız inşallah böyle olayları.yaramaz bücürler durmak bilmiyorlar neyse canım bina şükür
(1,718 puan) tarafından
Ayy çok sevindim canım mükemmel bı haber .çocuk deyince içimde bişey kopuyor dua etmeden gecemiyorum.hepsi melek gözümde:)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 254 göst.
11 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melekkk34 (6,858 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 821 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 397 göst.
+1 oy
24 cevap 540 göst.
29 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Miraeymen (575 puan) tarafından soruldu

384,802 soru

11,510,434 cevap

35,170 kullanıcı

...