0 oy
112 göst.
Aile kategorisinde (1,342 puan) tarafından
Üç gün işin aldı yoğun bakımda bizi taburcu ettiler dün ama bugün çocuk gene sapsarı duzelme yok napmak lazım kızlar tedavi olmasına rağmen neden düşmüyor sarilij seviyesi

8 Cevaplar

+1 oy
(11 puan) tarafından
ya biz ışın tedavisi almadık ama bence bir anda düşmesini bekleme o sarılık zamanla geçer yüzünden benim kızım 40 günlük yeni yeni gözlerinden sarılık gidiyor 
(4,624 puan) tarafından
aynn bir ay suruyor. hele benim ikinci kan uyusmazligina bagli sarilikti. 25 deger ile kan degisimi yapildi . 3 aydan uzun surdu sarilik
-Reklam-
0 oy
(3,856 puan) tarafından
Herhangi bir kalıtsal rahatsızlığınız var mı ? Sütünüz yetiyor bebek yeterli besleniyor mu ?
0 oy
(189 puan) tarafından
Off benim psikolojim bozuldu benim kızım 2 gün kuvezde kaldı çıktık eve geldik ertesi akşam gece bir baktım çocuğun göz içi sapsarı sona girdim doktora gittik 17 di sanırım  bir gece. Yatış yapıldı hamdolsun geçti 
0 oy
(1,400 puan) tarafından
Sarılık seviyesi ne kadar 
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Bize doktorumuz evde ki isigi yakin oda etkineder demisti, beyaz ampuller varya. Bol.emzirme 
0 oy
(386 puan) tarafından
Bol bol emzirmelisin uyusa bile emzirmelisin uyanmasını bekleme o sarılık onun uyumasını sağlıyor eğer böyle devam ederse tekrar yatırırlar.
0 oy
(159 puan) tarafından
Mama verirsen geçer canım.Muhtemelen süt ya yetmiyor yada çocuk ememiyordur
0 oy
(59 puan) tarafından
Bnmde oğullarımda oluşmuştu . Güneşe bırak evin içinde özellikle tek bezi takılacak şekilde, yüzü gözü güneş görmeyecek, ama boyun aşağı tüm vücudu görecek şekilde yap , biz öyle yaptık erkenden geçti sarılığı . En iyisi d vitamini ona şuan 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 95 göst.
0 oy
0 cevap 65 göst.
19 Haziran 2024 Diğer kategorisinde dila0123 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
22 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hsret.1234 (59 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 75 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MirayMirac (8 puan) tarafından soruldu

385,720 soru

11,532,888 cevap

35,205 kullanıcı

...