0 oy
41 göst.
Diğer kategorisinde (680 puan) tarafından

image

kızlar bu diş belirtisimi sizce? o beyazlık olan yere elimi değiyorum ama sertlik gelmiyor yumuşak.bi yere vurduda şiştimi acaba diye düşünüyorum ama vursa mutlaka bilirim yani imkansız o ilk bebeğim dişten anlamıyorum malesef anlayanlar yardımcı olabilirmi

2 Cevaplar

0 oy
(272 puan) tarafından
Evet benim oglumda bir hafta sonra 6 aylik olacak o da böyle 
(680 puan) tarafından
benim kızım 10 aylık canım 7.ayından beri şişlik vardı ama o beyaz şey yoktu iki gündür var
(272 puan) tarafından
Benim ilk kizimda 5 aydan beri vardi 7 de cikti disi oğlum 3 aylikyi salyasi basladi sonra oldu yakindir cikar bence
-Reklam-
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Diş geliyor canım
(680 puan) tarafından
ay hadi inşallah gece uykularında falan bi problem yoktu ama genel olarak bi huzursuzluk bi kendini kaşımaya çalışma falan vardı kaç güne patlatır acaba
(1,334 puan) tarafından
Benim kızımda da hiç uykudan uyandırma olmadı bazı çocuklarda öyle oluyor canım diş kaşıyıcı alın hem daha iyi çıkar hemde kaşıntısı gider inan kaç gün bilmiyorum ama beyazlık var hafiften çok sürmez bizde 1 haftayı bulmuyordu sonraki dişleri aradan 1 ay sonra biranda çıkmaya başlamıştı
(680 puan) tarafından
Teşekkür ederim:) her şekilde her renkte diş kaşıyıcımız var evde eline verince sinirlenip geri atıyor malesef:( bende sütümü dondurup veriyorum eline biraz rahatlatıyor sanki
(1,334 puan) tarafından
Buz oluyor ya iyi gelir tabi birde ben sert şeylerde veriyordum mesela buzdolabından salatalık havuç hem iyi oluyordu hem de hep ağzındaydı meyve için emzik almıştım damağı kaşınınca hep ağzındaydı yeşil soğanda verebilirsin o da rahatlatıyor rica ederim bu arada kıyamıyorum bebişlere
(680 puan) tarafından
evet bende hiç kıyamıyorum heleki bi yeri ağrıyorsa ve yapacak bişeyim yoksa ekstra üzülüyorum:(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 205 göst.
12 Eylül 2024 Aile kategorisinde Leyla343480 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
30 Temmuz 2024 Aile kategorisinde minnakoglum (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 221 göst.
21 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (5,196 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
1 Haziran 2024 Aile kategorisinde Misafir3434 (9 puan) tarafından soruldu

397,340 soru

11,884,269 cevap

36,004 kullanıcı

...