0 oy
214 göst.
Aile kategorisinde (939 puan) tarafından
Kizlar yavas yavas gucumuz yettigunce yenilerini alip eskileri ne yapicagimizi dusunuyoruz henuz tasinmadik ama siz neler yapiyorsunuz satip para kazanmak ta istiyorum yenilerini alabilmek icin uzerlerine ekleyip ve perdelerim cok yeni halilarimda oyle yikamadan geldi duruyo cocuk halilarim koridor halim birisine vermeye de kiyamiyorum ;( 

7 Cevaplar

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Letgoda alan olur belki yada bulunduğun yerde ikinci el alan yerler varsa sor bir
(1,737 puan) tarafından
Rabia güldüm yaaa fiyatlarını bilmiyorum kaça alırlar ama evde bı ise yaramicaksa satılır:)))
(1,737 puan) tarafından
Canim letgoda erkek gibi konuş çok labali insan var ben hep eşimin nosunu veririm kadınsa ben,erkekse o konuşur .bana çok sapik denk geldi valla
(986 puan) tarafından
4 ev arkadasiydik her birimize 5 lira dusmustu bu daha komik☺️☺️☺️ ya çok ucuza satacagina bir tanidigina versin hayır islemis olur bence☺️
(1,737 puan) tarafından
Sjjjsjj oda bir seçenek:))))
(986 puan) tarafından
Aynen oyle☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(8,558 puan) tarafından
Perdeler duruyor ama balkon halım vardı kocaman eski evdeki bi komsuma satmıştım 
0 oy
(10,325 puan) tarafından
Halilarim uydu benim sikinti yasamadim ama perdelerimin hicbiri uymadi eve. Benimkilerde yeni ve çok seviyodum salon ve yatak odasi var zaten. Duruyolar öyle valla kenar fonlari falan. Ardiyeye koydum. Ve kiracimisin ev sahibimi oda var. Kiraciysan bence dursun ne olur ne olmaz
0 oy
(163 puan) tarafından
Halılarımın bi kısmını anneme verdim bi kısmını kaynanama verdim. Perdeler uymadı zaten onları geri dönüşüme attım. 
0 oy
(650 puan) tarafından
Ailemde ihtiyaci olsn birisine verirdim yada anneme verirdim onda kalırdı bilmiyorum kirada olduğum için sadece güneşlik aldim tül perdelerim kaynanamdsn annemden aldm
0 oy
(7,794 puan) tarafından
Valla burda ev sahibi değilsen sığdır bi yere atma derim 
0 oy
(8,708 puan) tarafından
Kiraciysan sakla hepsini. Ben ev alınca uymayan eşyalarımı letgoda satmıştım.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 362 göst.
28 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Melek☆ (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
20 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,035 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 222 göst.
27 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde &Sukufe& (7,158 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 63 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Defnem08 (7 puan) tarafından soruldu

385,053 soru

11,516,184 cevap

35,176 kullanıcı

...