0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
Bebeğim iki aylık oldu ben ne zaman Regli gorucem kırkı çıkan anneler yada tecrübeli anneler yazin bana 

17 Cevaplar

0 oy
(2,595 puan) tarafından
Ben kırk çıktıktan 3 gün sonra oldum. Herkesin farklı canim 1 sene bile olmayan var 
(3 puan) tarafından
Peki zararlı mı bı seneye kadar görmemek yada sağlıkklimi bunun dışında adet görmeden hamilelik oluyor mu
(2,595 puan) tarafından
Ben hemen olduğum için bilgim yok, bunun için kadın doğuma gitmeni tavsiye ederim. Galiba burada okumuştum hamilelik olabiliyormuş
-Reklam-
0 oy
(2,546 puan) tarafından
Ben iki ay sonra oldum.kadin hastalıklarına kontrole gittigimde adet oldunmu demişti hayır demiştim olman lazım cart curt bı ilaç verdi adr sokturcuymus acillik oldum valla sonra içme dediler bıraktım kendiligimden oldum hiç kullanma o tür ilaclar 
0 oy
(2,145 puan) tarafından
Bir sene olmadım,bu iki aydır da düzensiz oluyorum adetin son günü gibi oluyor böyle devam ederse doktora gidecem 
0 oy
(40 puan) tarafından
1 seneye kadar olmaman normal canım ben 3,ayın başında oldum 
0 oy
(233 puan) tarafından
Bu durum kişiden kişiye göre değişir kimi kadın 40 çıkar çıkmaz olur kimisinin 1 yılı bulur
0 oy
(391 puan) tarafından
Ben 6 ay olmuyorum.bebegim 26 günlük şuan bu 3 cü bunda nasıl olur bilemem
0 oy
(6,116 puan) tarafından
Ben iki doğumumdada 7. Ay geçtikten sonra adet gördüm
0 oy
(105 puan) tarafından
Ben de aynı durumdan muzdaribim yaa bebeğim 3 aylık oldu ağrım oluyor ama olamıyorum bir türlü.
0 oy
(2,672 puan) tarafından
Canım bir yıla kadar olamaman bile normal sayılıyor adet olmasanda hamile kalabiliyor sun 
0 oy
(15,191 puan) tarafından
Bu birazda genetik kimi hemen olur kimi olmaz biz ne bilelim bir seneye kadar normal gözüküyor ben 6 ay sonra olmuştum annem hep bir seneye yakın olmadığını söylerdi 
0 oy
(799 puan) tarafından
1 yıl olmaması veya düzensiz olması normalmiş canım ben bebeğim 5 aylıkken oldum mesela 
0 oy
(2,041 puan) tarafından
ben bir sene boyunca olmadim hic en son dogum kontrol hapi kullandm 3 4 gun biraktm zten birgun sonra adet oldm o sekil her ay olmaya basladim 
0 oy
(1,994 puan) tarafından
1 seneye kadar olmaman normal canim
0 oy
(819 puan) tarafından

Daha saçma çok soru gördüm de buda aşırı saçmaymış!

Senin fizyolojik durumunu ne bilelim biz, doğum sonrası 1 seneye kadar regl olmamak normal! Düzensiz regl olmakda normal yani bunu herkes bilir bunu bilmiyorsanız neyse yazmayım :angel:

0 oy
(3,728 puan) tarafından
Kırkim çıktıktan 1 hafta sonra adet olmuştum ve her ay düzenli olurum
0 oy
(1,829 puan) tarafından
40. im çıktıktan 8 ay snr oluyorum 
0 oy
(148 puan) tarafından
Bebeğim nerdeyse 6 aylık olacak bnde yeni oldum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 184 göst.