0 oy
76 göst.
Diğer kategorisinde (733 puan) tarafından
2 aylık bebeğim var evde de 2 farklı mama var hipp ve golden goat. Bebeğim hipp mamayı güzel yiyor ama golden goatın tadını sevmedi şekersiz diye acaba iki mamayı da karıştırıp versem birşey olur mu?

4 Cevaplar

0 oy
(322 puan) tarafından
Tek mama bile bebeklere ağır gelebiliyor iki ayrı mama neden ayrı ayrı satılıo sizce içerikleri farklı üretim şekli farklı birbirine katsan sence zararı olmazmı tabiki olur 
(733 puan) tarafından
Ya besinsel değerleri birbirine yakın olduğu için belki karıştırılabilir diye düşünmüştüm ama karıştırmayayım o zaman
-Reklam-
0 oy
(294 puan) tarafından
Hayir karıştırmayin ağır gelir
0 oy
(1,565 puan) tarafından
Çok fazla ha yapabilir  yemediği mamayı bir kez verip bu şekilde bitirebilrsiniz ben öyle yapmıştım 
(733 puan) tarafından
O zaman önce sevmediği mamayı bı şekilde yedirip bitireyim
0 oy
(1,004 puan) tarafından
benim bebeğimde 2 aylık 3 mama değiştirdik.sma aptamil golden goat.ikisi midesine dokundu sadece sma yiyo ben öbürleri ziyannolmasın diye bazem aptamille karıştırıp veriyordum ama öylede midesine dokununca bıraktım.dokunmasa gene veirdim hatta anne sütümle de karıştırıyordum şindi ayrı veriyorum anne sütünü 
(733 puan) tarafından
Geçen ebe kilosu iyi ama kilo alımı yavaş deyince golden goat aldık ama sevemedi gibi çünkü ilk kaşıkta suratını ekşitiyor hemen
(1,004 puan) tarafından
benimki içti de çok kustu ekşi ekşi bi daha vermedim.golden goatın besleyiciliği düşük bu arada inek alerjisi olanlar onu kullanıyor kilo almak için çok sanmıyorum fayda etsin
(733 puan) tarafından
Ya benim kız genel olarak mama sevmiyor heralde memeye daha çok düşkün sürekli emmek istiyor gerçi bende yarım saatte bı besliyorum ama 7/24 memede kalsa hiç şikayet etmez :D
(1,004 puan) tarafından
daha iyi işte böylece belki sütün artar benmki açlığa dabrı yok bazen emmiyo bile açlıktan mama istiyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 135 göst.
0 oy
2 cevap 108 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Baldananne (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Trknkrc (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Miray124 (189 puan) tarafından soruldu