0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (417 puan) tarafından
Kızlar okadar sinirliyim ki. En son postumu okuyan bilir zaten aramız bozuktu. Eve geldi hiç muhatap olmadım. Çay demlemiştim. Oda ayağını sandalyeye uzatmış mutfakta oturuyordu. Ayağını uzattığı sandalyenin ayağını kırmış ben mutfağa çay doldurmaya gitmiştim. Bana diyorki ayağı kirılmış felan ben sabah masanın altını süpürdüm öyle birşey yoktu hatta az önce oturdum sigara içtim masada diyoki çocuk oynarsa kırar sen dikkatsizsin oğlum sabahtan beri zaten evde yok halasında. Bende dedim ki sen ayağını uzatmıştın az önce işte sen kırmışsın dedim zaten kendiside kilolu ve yapılı sandalyemin ayağıda ahşaptı bana diyor ki ben yapmadım ben nasıl kırıyım ama az önce sandalyeye ayağını uzatan kendisiydi. Bana sonra sinirlendi s.ktir git şurdan, şimdi masayıda camdan aşşağı atarım bilmem ne. Yok görmezden gelmek istiyorum olmuyor. Bende dedim çekip giderim ama arkamdan ağlama. Gözümle Gördüğüm şeyleri bile yalanlıyor bu adam çok yalancı. 

4 Cevaplar

0 oy
(4,067 puan) tarafından
Maşallah valla canım çok sabırlısın yada Allah dağına göre kar veriyor büyük konuşmayım ben olsam masanı da seni de deyip masayı sandalyeyi sırtladığım gibi yallah balkondan aşağı sallardım 
(417 puan) tarafından
Bide bana sor. İçime atmaktan hasta oldum.
(4,067 puan) tarafından
Niye atıyosun içine cevap ver karşılığını yap
-Reklam-
0 oy
(4,250 puan) tarafından
Böyle evlilik olmaz da sürmez de 
(417 puan) tarafından
Oluyo işte ne yazıkki... :( ama zaten uzun sürmeyeceğini bende düşüyorum. Zaten ben bu kadar sabırlı olmasaydm bu kadar bile sürmezdi.
0 oy
(614 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun yani kafasına taş düşse senden bilecek bu adam. Kırılmış işte sen veya başka birisi ne önemi var 
0 oy
(1,483 puan) tarafından
masaAllah ne sabır varmış sende adam taş yağsa senden bilecek 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 386 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Kuzunun annesi (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 308 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 375 göst.