0 oy
714 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,287 puan) tarafından
Meme kanseri teşhisi kondu demistm kızlar .. 30 yaşına girecegm. 2 yaşında Bi kızım var . Salı günü Pet çekimi olacak. Evresine ve başka yerde var mı ona bakacaklar.. aklıma kötü bisey getirmek istemiyorum ama çok korkuyorum.. kemiğimde varsa diye.. çünkü 2 3 gundr aşırı derecede sırtım ağrıyor..  gulunc diye eşime kirdirdm ama yok y8ne agriyor... eşim de sabaha kadr üzerin açık uyuyosn ondandır diyor... Bu Pet sonucunu beklemek biyopsi sonucunu beklemekten daha zor olacak sanırım  :( göğsümdekine de razıyım yeter ki başka yerimde olmasn.. 

Lütfen banada dua edin..Allahim eden herkesten razı olsun...

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun inşallah hayırlı bir şifa versin inşallah sağlığına kavuşursun canım benim rabbim gücünü artırsın 
(1,287 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(7,894 puan) tarafından
Allah Şafi ismiyle şifa versin korktuğuna uğratmasın..
(1,287 puan) tarafından
Amin canm Allah razı olsun
0 oy
(2,878 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah 
(1,287 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(165 puan) tarafından
Allah'ım seni evladının başından eksik etmesin şifa versin.İyi düşün iyi olup gelsin. Çok geçmiş olsun 
(1,287 puan) tarafından
Aminnn. ALLAH razı olsn canım
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah sakın kötü düşünme iyi düşün iyi olsun moral çok önemli moralini asla bozma kızın için güçlü ol canım benim Rabbim sevdiği kullarını imtihan eder sevin çünkü rabbin seni seviyor 
(1,287 puan) tarafından
Çok şükür ki ondan asla şüphem yok..  çok güzel Bi imtihandan geciyorm. Ne gelirse bana Rabbım den. Dermanida dert vermesnde
0 oy
(399 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah nasıl fark ettiniz benim gogsumdede elime gelen kitleler ve çok korkuyorum gitmek istemiyorum esimede söylemedim panik yapar diye
(4,016 puan) tarafından
Göğsünde kitle varsa gitmek sorundasin  cnm benimde vardı gittim iyi huylu cıktı  gitmemek kendini riske atmak demektir
(1,287 puan) tarafından
Canim neden ihmal ediyosn kendini yaa.. gerçekten bu hayatta sağlıktan önemli hiç busey yok.. mutlaka git
(399 puan) tarafından
Çok korkuyorum çok bir türlü gidemiyom
(4,016 puan) tarafından
Vallah bende korkuyordum  sonra düşündüm erken tanı iyidir çok şükür birşey çıkmadı iyi huyluydu 2 senedir 6 ayda bir kontrole giderim
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Rabbim Şafi ismiyle şifa versin.. 

Çok zor bir süreç.. Rabbım sabır versin..

Evladının başında eksik etmesin seni başka sıkıntı vermesin 
(1,287 puan) tarafından
0 oy
(2,135 puan) tarafından
Pet filmi hemen çıkıyor canım 1 ya da 2 güne. İlk gün radyasyon aldığın için çok evdekilerle temas etmemek lazım. Allah in izniyle iyi çıkacak merak etme dualarım seninle 
(2,135 puan) tarafından
Çıkıyor canım ablam 3 kere çekildi 2 gün sonrası gidiyordu sonucu göstermeye en en geç 3 güne çağırıyor doktor
(1,287 puan) tarafından
Salı çekinecegm cumaya gitsem. Benm ilaç alma olayı yine bayram dan sonraya kalir
(2,135 puan) tarafından
Evet canım. Zaten film sonucuna göre sana tedavi şekli belirleyecekler. Kac kür hangi ilaç daha faydalı gelir vs diye. Ona göre ilerlerler canım. Senin ameliyat durumun oldu mu ya da olacak mı ablamin bayağı ilerlemisti önce ameliyat oldu sonra kemoya başladı
(1,287 puan) tarafından
Önce kemoterapi sonra ameliyat canim benmde. Ablan şuan nasıl peki
(2,135 puan) tarafından
O iyileşti canım. Yani şu an hasta yine ama göğsü değil. İyileştikten 2 sene sonra başka yerinde çıktı. Herkesin bünyesi farklı
0 oy
(460 puan) tarafından
Cm belli mi bir de nasıl farkettin ilk teşhis nasılsın kondu. Şuan  anneme ağlıyorum  o da meme kanseri artı siroz o yüzden bişey yapamıyorlar ama kemoterapi mecburen artık girecek  Allah sana şifa versin inşallah çabuk iyileşirsin. Beslenmene çok dikkat et şekerli şeylerden kesinlikle uzak dur beyaz ekmek tüketme en sağlıklı olandan beslen. Birde kür deneyecem geçen gün instagramda buldum.ince kabuklu limanlarda 2 litre sadece limon suyunu sıkıp içine 41 tane diş Taşköprü sarımsağı ahşap havandan dövecem (metal bişey değdirmeyeceksin) sarımsak limon serin karanlık yerde 25 gün boyunca çalkalayıp saklayacam sonra tüketimi için sabah aç karınamıydı veriliyor net hatırlamıyorum orasını okuyacam tekrar bi umut. Yorumları yapan hastaların kendisi ve faydasını görmüşler. Birde yılda 2 defa hacamat çok iyi geliyormuş. 
(460 puan) tarafından
Hiç moralini bozma korkma üzülme yeneceğinden emin ol güçlü olmak zorundasın çocukların içinde. Ve göreceksin başarılı olacaksın iyileşwceksin gençsin avantajların üzülme korkma ve beslenmene dikkat et araştır ne iyi gelir ne iyi gelmez organik olan yiyeceklere ulaşmaya çalış bir de anne sütü de iyi diyenler vardı
(1,287 puan) tarafından
Canim sarımsağı dovmene gerek yok bıçakla küçük küçük dogra 112 tane besmele çeksin annen tutsn. İçine biraz limon sık. Midesi agrir isede Hindistan cevizi yağı yesin Bi çay kaşığı. Ağız da koku olur onun içinde elma yesin.. Her gün böyle yutsn sarımsağı
(460 puan) tarafından
Bu kürü deneyip faydasını gören biri yazmış bir umut bende denerim ama sebze meyve metallerle temas edince besin maddeleri yok oluyor her ihtimale karşı ahşap havanda döverim
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah tertemizdir her yerin göğüs de en kısa sürede geçer inşallahh.
(1,287 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(13,840 puan) tarafından
Rabbim Şafi ismi ile şifalar versin 

İnşallah tek bir yerdedir 
(1,287 puan) tarafından
İnşallah canım tek duam
0 oy
(4,016 puan) tarafından
Arkadaşımda meme kanseri  cnm hala ona tedaviye başlamadılar yaşi küçük diye sadece emar cektirmisler  bide ondanda sırt ağrısı  kol ağrısı çok  varmış  normal  
(4,016 puan) tarafından
32 yaşında nerdeyse 1 senesi dolacak maddi durumuda yok  özele gitsin hergun yok nunu yap  şunu  yap diyorlar bide istanbula  git demişler oda gidemiyor 2 çocuğu var  kalmış çaresiz onun anneside kanser  meme o iyikesti
(1,287 puan) tarafından
Yaa çok saçma 1 senedr nasl tedavi etmezler.. Sen demistn bana canm iki kere biyopsi yaptilar diye hatırlıyorum..
(4,016 puan) tarafından
Yaptılar cnm  ama tedavi yapmadılar  kemoterapi onu yapmadılar  emar  çekti doktor demiş ultrason  çektir yine
(1,287 puan) tarafından
Ya baska doktora gitsn. 1 senede yayılmistr. Nasl insan hayatını bu kadr hice sayabiliyolar ya
(4,016 puan) tarafından
Gitti cnm durmadan biyopsi yap emar çektir bu sefer demişler git ultrason çektir 1 ay sonra gel demişler  bir doktor  vardı çok  iyidi oda gitmis isvicreye  paran yoksa sürünüyorsun  bir ultrason  çekmek için 1 ay bekliyorsun
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Benimde sırtım çok agriyo canım havalar ısındı gece üstümüzü açıyoruz ister istemez 

Yasin için cevap vermedin yazmıştım ama 
(1,287 puan) tarafından
Canım gordm ama unuttm yazmayı.. kusura bakma
(8,936 puan) tarafından
Haber edeydin bende okurdum
(1,287 puan) tarafından
Allah razı olsun canım tamamlandı şükür
(8,936 puan) tarafından
Hmm bak ben burda her gördüğüm hastaya okurum alırım ne okuncaksa okurum seninkini okuyamadım gördün mü bu da nasip demekki
0 oy
(5,078 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun korktuğuna ugratmasin inşallah 
(1,287 puan) tarafından
0 oy
(7,564 puan) tarafından
  Rabbim kuluna şifalar nasip etsin inşallah   çok gecmiş olsun  inşallah  geçmiş te kalan    olsun  Rabbim kızını sana seni kızına nasip etsin inşallah 
(1,287 puan) tarafından
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Annemde göğüs kanseri göğsünü aldılar canım buda atlatılır bir süreç Allah şifa versin insalalh bir yerine bulamamıştır annemde 32 yaşında yakalanmıştı üzerinden nerdeyse 10 yıl geçti hayla tedavi görüyor ama durumu iyi çok şükür 
(1,287 puan) tarafından
Benmde alınacak kemoterapi den sonra.. peki başka çocuğu oldu mu tedavi den sonra .. Allahim size bağışlasın inşAllah
(2,678 puan) tarafından
Canım annem baglattirmisti yani biz büyük olduğumuz için başkada kardeşim olmadı bide annem şuan rahîm e bulaştı
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah. Sanırım gebeliğiniz de vardı. Sonlandırdınız mı? 

Yaşınız daha genç. Allahın izniyle atlatırsınız. Her şeyi kendinize çok dert etmeyin. Şu an kendi hayatınıza odaklanın. Tabii bu arada kızınızı da ihmal etmeyin. Ama canınızı sıkan diğer kişilere boyun eğmeyin. Bir şey beklemeyin ve kendi sürecinize odaklanın... Rabbim kızınıza bağışlasın. 
(1,287 puan) tarafından
Evet maalesef sonlandi gebeligm :( Amin Allah razı olsun
0 oy
(420 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin canım benim ökse otu cok faydalı diyorlar araştırsana onu yapıp ic oncomed mustafayücelofficial instagram hesabına gir adamın orda videoda ökse otunu nasıl kullanman gerektigini harfi harfine anlatıyor bu adam öldü kanaere karşı ilaclar üretiyordu hatta tam kansere care buldu acıklamasını yapacaktı suiaksta kurban gitti 
0 oy
(28 puan) tarafından
Meraba Rabbim iz bırakmayan şifa versn en yakn zmanda..size sorum şu nasıl analdiniz ne gbi belirtiniz vardı 
0 oy
(509 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 121 göst.
25 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Oglusumun annesi (1,740 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 123 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 229 göst.
0 oy
1 cevap 78 göst.

397,164 soru

11,878,973 cevap

35,995 kullanıcı

...