0 oy
125 göst.
Diğer kategorisinde (1,408 puan) tarafından
Kiyafet istemiyorum kizlar ne alabilirim baskaaa

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
İhtiyacı olan bişeyler  okul için falan olur lüks :D ya da kolye bileklik falan. 
(1,408 puan) tarafından
Ne ihtiyacı var bilmiyorum kıyafetten zara dan giyinir ondan almıyorum kolye nasil birsey varmi bebelerin öyle sevdikleri birsey
tarafından
Var tabiki 8 yaşa uygun güzel kolyeler ya da tarz şapkada olabilir havalar ısındı. Çok güzel modeller var kolye şapka olabilir. Ama tek kolye de olur.
-Reklam-
0 oy
(3,360 puan) tarafından
Çanta olur sevdiği karakter veya renkte. Saat olabilir. Ajanda ve kalem seti olabilir. Ev terliği olabilir veya sandalet 
0 oy
(408 puan) tarafından
ben hatıra defteri ve süslü kalemler almıştım çok çok mutlu olmuştu 
0 oy
(170 puan) tarafından
Canta olabilir sac aksesuarları olabilir guzel bi kalem seti olabilir benim kiz kardesim boyle seylerden hoslaniyo bide bakim urunu gibi oje gibi seyler istiyo ama annem oje deilde makyaj urunlerine falan izin vermiyo 
0 oy
(7,794 puan) tarafından
Ben olsam kitap alırım oyuncak olur yazı tahtası olur çanta olur toka olur herşey olur 8 yaş güzel bi dönem 
0 oy
(115 puan) tarafından
Capraz canta olabilir hani dudak kremini parfumunujoymak icin  
0 oy
(982 puan) tarafından
Güneş gözlüğü alacağım, atasunda çok uyguna modeller de var
0 oy
(1,128 puan) tarafından
Bence iki tane guzel hikaye kitabi olabilir.
0 oy
(83 puan) tarafından
Büyüdüğünde ne olmak istediğini biliyorsanız ve eğer üniformalı bir meslekse bu, o meslegin üniformasıni/aksesuarını alabilirsiniz. Doktor önlüğü, avukat cübbesi, polis/asker üniforması vb gibi.
0 oy
(8,220 puan) tarafından
Takı toka parfüm yada çanta mesela kızım çanta istiyo oda 8 yaşında
0 oy
(509 puan) tarafından
Kutu oyunu takı toka boncuk tasarım setleri
0 oy
(1,365 puan) tarafından
İç çamaşırı alırdım ben olsam
0 oy
(160 puan) tarafından

image

8 yaş için bu hareketli kitaplar dan alabilir sin çok eğlenceli onlar için 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 114 göst.
19 Ocak 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Beratcinar (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 99 göst.
6 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 191 göst.
3 Mayıs 2024 Aile kategorisinde 1 melek annesi (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 204 göst.
21 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Svlsvl (183 puan) tarafından soruldu

385,054 soru

11,516,215 cevap

35,176 kullanıcı

...