0 oy
726 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Yaklaşık 10 yıl önce eşimin bir sevgilisi varmış liseden çok sevmiş uğruna neler neler yapmış neyse işte en sonda kız başkasıyla nisanlanmis nişanlılık boyunca eşimle konuşmuş takı kız evlenip gidene kadar .

O günden sonra iletişime geçmemisler  eşimle 4 yıldır evliyiz bu kadın 8 ay önce eşime mesaj attı face ortak olduğu için bende gordum ben eşim yerine konuştum belli etmedim ben olduğumu evli olduğumu söylüyorum ben taniyormuyum seviyormusun onu guzelmi diye şeyler yazıyor bende sen evli ben evli ne yapmamızı istiyorsun dedim oda hep rüyalarıma giriyorsun seni unutamadım dedi en sonda ben dayanamayıp anca rüyanda görürsün dedim inanmadığı için ses kaydı attım baya fırça attım özür diledi benden konuyu kapattık bu yine geçen gün başka hesaptan mesajlar attı kendini belli etmeden eşim bı daha yazma bana mesaj dedi .

Bugün yine belki 40 defa üst üste aradı aciyorduk ama bişey konuşmuyordu şimdi ben bu kadını napiyim geçen sefer elimde çok güzel kanıtlar olacaktı ama telefonum bozulduğu için ekran fotosu alamadım yoksa eşinin hesabını biliyorum hepsini ona gonderecektim bu sefer yine bekliyorum kanıt geçsin elime o kadını rezil edecem 2 de çocuğu var

23 Cevaplar

+3 oy
(786 puan) tarafından
Eşine alacam bütün Facebook arkadaşlarına gönderecem rezil edecek falan diye korkutmaya dene ya da savcılığa vercwm die 
(153 puan) tarafından
Arsız ki ne arsız ya bide hesabına baktım yemin ederim nerdeyse Türkiye'nin her yerini gezmiş dolaşmış yemiş içmiş haala mutlu değil hanfendi
(786 puan) tarafından
O takıntı haline getirmiş manyak
(153 puan) tarafından
Durdu durdu niye bunca yıldan sonra böyle yaptı anlamiyorum
(786 puan) tarafından
Valla hepsinin genel hali sanırım:) ara sıra kendilerini hatırlatiyorlar. Tam artık gitti diyorsun hop onca zaman sonra tekrar geliyor
(153 puan) tarafından
Valla bu kadın evimizi tanıyor bı gün çıkıp gelse KApima hiç sasirmam
-Reklam-
+1 oy
(37 puan) tarafından
Terbiyesiz yaaaa kafına mesaj at birdaha mesaj atarsan eşine mesaj atıcam de korkar atmaz belkı 
(153 puan) tarafından
Ya geçen sefer tehdit  ettim ama korkmuyor demekki  hatta bugün Instagram hesabını herkese açık yapmış ki kocam fotoğraflarına baksın diye
+1 oy
(159 puan) tarafından
Ne utanmaz arlanmaz kadınmış takıntı bununki valla akıllıca hareket ediosun aferin ama bence de kanıt elde et sonra da kocasına at iki çocukla ne halt yemeye yazıomuş evli adama daha 
(153 puan) tarafından
Böyle kadınlar ölümü hakediyor valla bide hesabına bkatim öyle gezmiş yemiş içmiş Türkiye'nin her yerini gezmiş kocasıyla bide daha mutlu değil cocuklardanda utanmıyor
(159 puan) tarafından
Hiçbir kadın ölümü hak etmez öyle demeyin yaptığı çok iğrenç Bi şey ona ibretlik bişey yapmak lazım
(159 puan) tarafından
Kadının yüzünü çok merak ettim ama
(153 puan) tarafından
Bı tek kadın için değil aslında evli olupta aldatan erkek ve kadınları bı kaşık suda Bogsam içim rahat etmez
(159 puan) tarafından
Evet ne yapılsa az gelir şeriat bu yüzden gelmeli işte
+1 oy
(1,110 puan) tarafından
Şu arsız kadınların yuva yıkma derdi ne zaman bitecek hiç anlamiyorum
(153 puan) tarafından
Arsizlar iste
+1 oy
(6,374 puan) tarafından
Eşiniz neden nişanlı olduğu halde konuşmaya devam etmiş? Nişanlı olduğunu bilmiyor muydu
(153 puan) tarafından
Biliyordu ama kıza konuşmak istemediğini söylese engellese bile  kız bu sefer ailesindeki herkese ulasiyormus yalvariyormus benimle konuşsun diye ne bileyim oda konuşmuş işte yaptığı yanlış tabiki
(6,374 puan) tarafından
Aynen çok yanlış hemde. Yüz bulmuş demek ki
(153 puan) tarafından
Ama 10 yıl önceki bı olay bu cahillik zamanydi esimin
+1 oy
(1,022 puan) tarafından
Kocasına söyle. 
(153 puan) tarafından
Öyle yapcamda kanıt lazım beklemedeyim
+1 oy
(804 puan) tarafından
3-4 gündür benimde başımda bir şeyler var Instagram'dan mesaj atmış yenge diye kim olduğunu söylemiyor arada arayıp duruyor ama hep gece arıyor gün içinde mesaj da yok arama da ama gece olunca mesaj arama nerde oturduğumu da biliyor kız isimle açılmış hesap akrabalara soruyorum kaynanama sordum hiç kimse tanımıyorum ama kız beni tanıyor baya 
+1 oy
(1,283 puan) tarafından
Aramayı telden mi yapıyor Instagram üzerinden mi
(153 puan) tarafından
Faceden
(153 puan) tarafından
Fake hesaptan
0 oy
(8,119 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ablamında başına gelmişti bu olayta kocasına annesine varana kadar sülalesini buldum osdegram face heryerden herkeze soyldik eşi falan hesaplarını kapattırdı boşandılar die duyduk
(153 puan) tarafından
Oh çok iyi olmus
0 oy
tarafından
Bul kocasının ınstagram'ını numarasını facebook'unu falan ara kocasını ama kocasına mesaj atma de ki abi bana numaranı verebilir misin önemli bir şeyler konuşacağım diye ara her şeyi anlat görsün ebesininkini tersten zilli bu pislikler yüzünden var y a huzursuz oluyo insanlar
(153 puan) tarafından
Yok direkt instagramdan kanıtları göndermeyi dusunuyorum
0 oy
(249 puan) tarafından
Bence direk şikayette bulunun ekran resmi alın rezil olsun bir daha yapmaz 
(153 puan) tarafından
Kocasına anlatmayı dusunuyorum
0 oy
(10 puan) tarafından
Karşıdaki kadın çok fena hata yapıyor. Ancak sen onun kocasına ekran görüntüsü vs gönderdin diyelim hadi kan çıktı kötü şeyler oldu çocukları da varmış iyi mi olur. Zaten eşinde seninle birlikte hareket ediyor bırak cevapsız kalırsa gider gerekirse numaranızı değştirin hesaplarınızı kapatın
(153 puan) tarafından
Kan çıksın banane o kadına herşey müstahak kocası genis biri ztn bişey yapacağını dusunmuyorum
0 oy
(13,852 puan) tarafından
Kocasına mesaj atarım karına sahip çık benim yuvamı bozmaya çalışmasın derim
(153 puan) tarafından
Öyle yapcam
0 oy
(875 puan) tarafından
Vallahi böyleleri utanmaz direk msjlari konuşmalari aramalarını eşine at de karın yerinde durmuyor yuvamı yıkmak istiyor herşeyi at 
(153 puan) tarafından
Aynen kanıt bekliyorum
0 oy
(494 puan) tarafından
Hayraaan kaldımmm bu rahatlığınıza gerçekten okurken ben sinirden kriz geçirdim burda ne cürrett eşime böyle mesajlar atacak parçalarım o...rospuyu valla 
(153 puan) tarafından
Normallestirmedim şuan beklemedeyim elimde kanıt yok kanıt olur olmaz eşine atacam mesela bugün boş durmadım eşinin hesabını bulmaya çalıştım buldum sukur
(494 puan) tarafından
Ee eşine atınca ne olucak o mesajları vallaaa ne olursa olsun ben o kızı parçalamadan içim hiç bir şekilde rahatlamazdı ben öyle yaparım yani herkesin yapacağı şey farklı tabi :)
(153 puan) tarafından
Taaa gidip muglaya kızımı parcaliyim yani
(494 puan) tarafından
Ahahahah ben bir çılgınlık yapardım eşimin ağzından konuşur buluşma ayarlardım sen yap diye demiyorum rahatlığıınıza hayran kaldım sadece :)
(153 puan) tarafından
Anladım cnm
0 oy
(188 puan) tarafından
Çıkıyor bazen böyle dengesizler geçende de eşim bir kadını eklemiş istek atmış kadın eşim eklemiş her neyse ecen evde oturuyor ıyi akşama 'ndan nasilsin kadın yazıyor sonra benden ne istersin diyo seks te mi yazdı eşim direk engelledi ama ben nasıl sınır oldum kendime ait hesap olsa kadını rezil etcem ama eşimin hesap bende de kayıtlı o yüzden görüyorum nasıl sınır oldum anlatamam ya bir de eşimle ikimizin fotosu var profilde
(153 puan) tarafından
Allah'tan hesaplari bende açıkta görüyorum ne var ne yok
(188 puan) tarafından
Aynen benimkide öyle canim
0 oy
(1,259 puan) tarafından
Eşine söyle kocasini bulsun bence açık açık soyleyin ikiniz çok ayip deyin olmaz böyle deyin bu kac oldu deyin 

Tabi mesajlarını ekran resmi alin
(153 puan) tarafından
Kanıt bekliyorum ztn ben kocasının hesabını buldum ztm
0 oy
(5,083 puan) tarafından
Onu direk kocasına söyle,deki kocamın yakasını bırakmıyor karına sahip çık diye, çünkü 1 değil 2 değil bu kadının yaptığı,onu rezil rüsva et
(153 puan) tarafından
Edecem kanıt bekliyorum
0 oy
(355 puan) tarafından
Aşiftee kadin yaa ,evkenmiş barklanmis halen pis gozu senin kocanda mi ? Boylelerini allah yok etsin
(153 puan) tarafından
Aminnn
0 oy
(6,802 puan) tarafından
ben de kocana bu attığın mesajları atacam de

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 246 göst.
26 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 300 göst.
1 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
+2 oy
4 cevap 345 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 2,324 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

384,985 soru

11,514,573 cevap

35,174 kullanıcı

...