0 oy
318 göst.
Diğer kategorisinde (1,032 puan) tarafından

Kızımın yüzü kurdesen değil egzamaymis doktorun verdiği krem mantar kremiymis hemde kortizonlu yani kurdesen olsa bile bunu vermemesi lazim dedi lütfü korkirdara goturdum kizim saçma sapan doktor bozuntusu yüzünden ne hale geldi cimere sikayet edeceğim 4 gündür yavrum neler çekiyor bazı doktorlar gercekten dovulmeyi hak ediyor 

image

7 Cevaplar

0 oy
(4,044 puan) tarafından
Az önce postuna bakmıştım, aklımdan hiç böyle kurdeşen görmedim diye geçiriyordum ki bu postu gördüm. Allah şifa versin, size egzama için verdiği krem de muhtemelen kortizonludur baya ilerlemiş çünkü bu egzama. Ama birkaç güne hafifler doğru kremi kullanınca. Kaşımamasına dikkat et. 
-Reklam-
0 oy
(491 puan) tarafından
Benlm kızımın tüm vücudu çok kötü olmuştu ADVANTAN kullandık o geçirdi. Aylarca çekmiştik
0 oy
(8,224 puan) tarafından
Kıyamam ya dövmek lazım böyle doktorları 
0 oy
(345 puan) tarafından
Diğer postun da görünce aklıma ilk gelen şey egzemaydi, alerjik egzema da olabilir kortizonlu krem bunda da veriyorlar, mustelanin sampuanini ve nemlendiricisi kullan ve güneş kremini ihmal etme kesinlikle.
0 oy
tarafından

Diğer postunuzu da okudum, 4 günde egzama bu hale gelmez ki. Egzamaya benzetemedim ama doktor değilim tabii ki. Sadece çok akademik makale okuyorum, bilemiyorum. 

Biraz daha detay verir misiniz ? 
(1,032 puan) tarafından
Canim üniversiteye götürdüm aslında 4 günde bu hale gelmezmiş ama yanlış 2 krem verdiği için daha çok azmış
tarafından
Hangi krem verilmişti?
(1,032 puan) tarafından
Biri stilex hatırlıyorum da diğerini hatırlamıyorum evde değilim
(5,476 puan) tarafından
Hatta kortizonlu kremin egzamaya daha iyi gelmesi lazım
0 oy
(49,835 puan) tarafından
gecmis olsun Allah sifa versin dogru teshis cok önemli 
0 oy
(10,676 puan) tarafından
Kızın nasıl oldu canım