0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (21 puan) tarafından
Kızlar bodrum da oturuyorum hamileliğimi öğrendiğim den beri randevu bulamadığım için özel hastaneye gittim bir muane için 2 bin TL ödedim ondan sonra devlet hastanesinden randevu almaya çalışıyorum ama yok gününün her saati arıyorum ama yok özele de her zaman gidemiyor insan. Benim şuanlık 11 haftalık oluyor uygulamaya göre bebeğimi merak ediyorum size sorum şu ki herhangi bir terslik olsaydı kanama ile yada aşırı bir karın sancısıyla kendini belli ederdi değil mi

13 Cevaplar

+2 oy
(429 puan) tarafından
Hastaneye sabah gidin başhekim yardımcısı ile görüşün eğer sıra vermezlerse hamilesiniz kesinlikle verirler .olmadı hasta hakları birimine çıkın .sıra beklereyerek arada muayene etmeleri lazım .mutlaka gelmeyen oluyor randevusuna zaten .
-Reklam-
0 oy
(1,570 puan) tarafından
Cnm sabah erken gitsen alamazmışın acaba yada mhrsden dene  bildirim ac
(21 puan) tarafından
Açtım bildirimi ama yok. Sabah erken gittiğim de önce randevulu hastayı alıyorlar randevulu hasta bitene kadar akşam oluyor ve mesai bitti diye almıyolar
(1,570 puan) tarafından
Bakayım mı ben belki hangi hastane
(46 puan) tarafından
Canım sabah tam 10 da gir mhrs ye ozaman yeni gün acılıyor o gün acılmadımı ertesi gün birdaha gir aynı saattr ama hic gecirme. Cünki bazen haftasonuna denk geliyor o gün vermiosa ertesi gün yada 2 gün sonra kesin veriyor.
0 oy
(6,857 puan) tarafından
Sabah 10 dq açılıyor randevular 

Alacağın hastaneyi ve bölümü favorile tam onda hesaba gir alırsın 
0 oy
(1,067 puan) tarafından
Bende aylardır göz doktoruna sıra bekliyomm. Saat 10 da MHRS üzerinden bakıyorum yok gece bile bakıyorum yine yok . Anlamış değilim 
(654 puan) tarafından
Sabaha karşı saat 5 6 gibi dene bı iki gün Allah'ın izniyle randevu bulacaksın bende kaçtır öyle yapıyorum yoksa randevu yok çoğu hastanede
0 oy
(654 puan) tarafından
Çoğu kişi diyo sabah 10 falan randevu alman daha kolay ama ben sabaha karşı 5 6 gibi giriyorum istediğim hastaneye randevu bulabiliyorum daha yeni bu sabahta aldım yarın için dene istersen
0 oy
(640 puan) tarafından
Arayarak alamazsınız ben çok uğraştım kızımda MHRS den alıyor um istediğim hastane istediğim doktor istediğim tüm8hatta saatine kadar seçip alıyor um çok kolay oluyor 
0 oy
(6,388 puan) tarafından
Ertesi gün randevuları saat sabah 10 da açılır hemen o saatte bakman lazım cnm

Bide en erken15 gün sonraya randevu vereceği için ve 15 günden sonrası resmi tatil oldugu için şuan hiç bulamazsın bende annem için bakıyorum göz bölümüne randevu. Ama hiç yok normalde iki üç güne yakalarım randevuyu ama önü bayram oldugu için bulunmuyor şuan 
0 oy
(609 puan) tarafından
MHRS uygulamasından anca alabilirsin çünkü aramak çok zaman kaybettiriyor, MHRS ye kayıt ol ordan her dakka bakabilirsin 
0 oy
(5,463 puan) tarafından
Valahi bizde burda hiç bulamadık bende özele mecbur hep gttik bayramdan snra mecbur devlete düşünüyorum 800 verdik dyer doktirda 950 di tabi talliler falan 4 bin falan hep öyle gtti ama sizim orda çok pahalı sabah 9 57 gece 182 ara her sabah bulursun yada mhrs başında bekle
0 oy
(124 puan) tarafından
Randevular her gün saat 10.00'da açılıyor. Saatinizi kurup o saatte almaya çalışın. 
0 oy
(58 puan) tarafından
Aay tam yaz kalabalık olmuştur şimdi randevu verene kadar insan ya olur yada acıdan bekler.
0 oy
(6,955 puan) tarafından
yaz da geldi hiç bulamazsın, baş hekimle falan görüş canım
0 oy
(1,377 puan) tarafından
Sabah 7 8 gibi gidersen sira almaya ,randevulardan sonra hemen erken gelir siranve sen hamilesin bu yuzden diger sirasi olanlardan onceligin olur

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 232 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 473 göst.
14 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sanalalemi (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 634 göst.

385,639 soru

11,530,471 cevap

35,200 kullanıcı

...