0 oy
75 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,919 puan) tarafından

Kızlar görümcem çok çabuk kilo alan birisi. Korunmak için hap kullanmak istiyor ama kilo almak da istemiyor. Şuan emzirme durumu vs de yok kullanıp kilo aldığınız ya da bana hiç kilo yapmadı dediğiniz hap hangisi yazarsanız ona göre en az yazılanı almak istiyor

4 Cevaplar

0 oy
(1,661 puan) tarafından
Yazz kullanıyorum 1 kilo bile almadım hahaha 
(1,661 puan) tarafından
Ben emziriyorum ya deneyemiyorum. Bunu önerdi yine sürekli emzirmiyorum 9 aylık zaten sürekli yiyor uykuya geçerken emziriyorum bide gece
(1,919 puan) tarafından
Ben emzirdiğim için elleacnelle kullanıyordum ama 1 haftadır sütüm çekildi emziriyorum o yüzden değiştircem artık ayrıca hepsi aynı yani emzirme vs fark etmiyor bakma sen piyasa yapmaya çalışıyorlar sadece
(1,919 puan) tarafından
İlacı gece yut uyu zaten en az 2 3 saat uyur bebeğin artık o zamana kadar da etkisi geçmiş olur bu şekilde istediğin ilacı kullanabilirsin
(1,661 puan) tarafından
ben sabah 8.12 de alıyorum ilacı değişse de değişmese de mesela dediğin gibi gece içsem etkisi olur mu
(1,919 puan) tarafından
Saati ne fark eder ki sadece içtikten sonra 2 3 saat emzirme yeter gece olması o açıdan iyi olur uykuda emmek istemez uyanması 2 3 saati bulur. Ben 6 aydır gece yutuyorum koruyor
-Reklam-
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Yasmin kullanıyorum 3 aydır hiç kilo aldırmadı. Bende kilo almaya müsait bir insanımdır normalde
(1,919 puan) tarafından
Google da hep Yasmin en az aldıran yazmışlar en çok da Diane aldırıyormuş
0 oy
(5,718 puan) tarafından
Cerazette yazz ve elleachne kullandım kilo aldım :D 
(1,919 puan) tarafından
Hepsini birden mi kullandın :D elleacnelle bende 1 kilo bile yapmadı valla ben de daha onu önerdim
0 oy
(3,777 puan) tarafından
Qlairista kullanıyorum adet problemim olduğu için o kadar aciktiriyor ki midem o kadar kazınıyor ki zor tutuyorum kendimi yiyip kilo almamak için 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 951 göst.
0 oy
2 cevap 177 göst.
16 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 2,304 göst.
7 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 3prensannesi (1,494 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 135 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Nur89 (402 puan) tarafından soruldu

385,405 soru

11,524,822 cevap

35,192 kullanıcı

...