0 oy
297 göst.
Diğer kategorisinde (47 puan) tarafından

Son zamanlarda eşimin hareketleri beni çok kırıyor eşim çok değişti en zor zamanlarımızda bile böyle değildi 

Şuan hiç borcumuz yok işi rahat aile içi bir sıkıntısı yok çünkü biz ne olursa olsun beraber geldik bu günlere 

Neyse son zamanlarda ne desem kızmaya beni küçümsemeye başladı ilk başta kredi kartı fazla geldi benim yüzüme vurdu ki 5 yıldır evliyiz asla harcamama karışmaz sonra gezmeyi kısıtladı ona da ses etmedim geçen evi temizledim baştan aşağıya yemek yaptım çocuğu uyuttum baktım ayakkabısını giymiş altı kirli eline çöp verdim halının üstüne bıraktı ne yapıyorsun gerizekalı dedim ama inanın bilinçli değildim çok yorulmuştum altı çöpü fırlattı ondan sonra sürekli kırıcı kelimeler sürekli sen öylesin sana birşey yok bi evi temizlemiş diye insan oldun filan diyor bana babanın yanında böyle konuş diyor işine gelmezse git diyor çekip gitsem aslında bilmiyorum 

Sakince söyledim kırılıyorum kendine çeki düzen ver diye daha da beni suçluyor 

3 yaşında kızım var kreşe verip çalışmak istiyorum biliyorum ki onu da sorun edecek bunaldım mutsuzum 

7 Cevaplar

+1 oy
(5,476 puan) tarafından
Valla ben çek git diyen insanın yanında durmam. Duramam. Siz de nasıl duruyorsunuz asla aklım almıyor
(47 puan) tarafından
Haklısınız fazla derinlere inmek istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Zor zamanlar atlatıyor olabilir mi? Yaptığı hiç normal değil çöpü fırlatmak nedir ya 
(47 puan) tarafından
Ne olursa olsun paylaşırız zor zamanlar çok geçirdik hiç böyle davranmadı bide hatasını anlayınca gelip konuşurdu şimdi sanki o ne derse benim susmamı bekliyor hep o haklı çünkü bana ben aynıyım kendine bak diyor.
0 oy
(2,265 puan) tarafından

Garip davranışlar öncesi de böyle miydi peki 

(47 puan) tarafından
Hayır o kadar zor zamanlar geçirdik hatasını anlasa yanıma gelirdi
0 oy
(4,050 puan) tarafından
Buna biti kanlanmak deniyor maalesef. Sen zor zamanda yanında oldun, o zaman değerliydin çünkü o da biliyordu kolay kolay zorluklara katlanan insan bulunmaz. E şimdi herşey yoluna girince, kendine güveni geldi sana da ihtiyacı kalmadı. Bu yüzden bu kadar çabuk kırabiliyor bence seni. Yapman gereken kesinlikle çalışmak öncelikle, ona mecbur olmadığını göstermek. 
(47 puan) tarafından
Haklısınız bende öyle düşünüyorum o inandığım sevdiğim adam bu değilde sanki başkası gibi davranıyor
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Hayatında birimi var acaba
(47 puan) tarafından
Sanmam o kadar uykuya düşkün ki telefonun da şifre bile yok ayrı bir hattını da sordurdum oda yok gamsız umursuz
0 oy
(644 puan) tarafından
Hiç ama hiç mutsuz etme kendini bir hedefin olsun hayatında ondan ilerle bazen çaresizlik deriz kimse çaresiz değildir aslında Allah kapıları açtıktan sonra herşey daha daha iyi olur hayatında önce kendin ile barışık ol hedeflerim olacak de başaracağım de ondan sonra hayat sana cennet olacak 
0 oy
(4,259 puan) tarafından
Sevmiyor açık ve net belki bu seni üzecek ama hayatında biri bile olabilir 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 678 göst.
7 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 839 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Oykulku (1,106 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 391 göst.