0 oy
147 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,016 puan) tarafından
Ablam kürtaj  olalı  3 gün oldu doktor ara vermene gerek yok demiş 1  ve 2 ay en fazla demiş ablam diyor adet oldukdan  sonra tekrar düşünüyorum  çocuk çünkü  3 sene evli bebek çok ıstiyor  acaba kanaması  kaç gün sürecek az kanama görüyormuş  kürtaj ile hamile kaldığınız  ay süresi ne kadar

9 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından
40 günden öncesi dinen uygun değil 
(4,016 puan) tarafından
Oda diyor  adet olup banyo yapayım sonra ama bir yandan da korkuyor
-Reklam-
0 oy
(3,801 puan) tarafından
1 hafta sürmüştü benim sonra da hamile kalmıştım zaten 
(4,016 puan) tarafından
Darısı ablama  olsun
(3,801 puan) tarafından
Amin canım amin sağlıkla hayırlısı ile nasip etsin Rabbım
(4,016 puan) tarafından
Amin inşallah kanamadan sonra ne zaman adet oldun
(3,801 puan) tarafından
Kanama bitti 10 gün sonra falandı adet olmuştum
0 oy
(8,851 puan) tarafından
Bende düşük yaptım ama kürtaj olmadım 10 gün sürdü kanamam yanlış hatırlamıyorsam. Sonra kesildi gbelik daha yok 
(4,016 puan) tarafından
Seninki kimyasal gebelikmis  bende yaşadım   eylülde düşük  ekimde adet oldum  kasımda hamile oldugumu öğrendim  ara verince zaten hiç olmuyor   ablamın 6 harftalikdi  durup dururken düşük  yaptı
(8,851 puan) tarafından
Kız nerden biliyorsun kimyasal olduğunu bende kimyasal diyorum ama gerçekten kimyasal miydi emin değilim doktorda bana tam kimyasal demedi ben kimyasal diyorum sadece
(4,016 puan) tarafından
Kurtaj  degilse ya kimyasal gebelikdi cnm benim kanama 1 harfta bile sürmedi test yapmasaydim  hamile olduğumu bile anlamazdim
(8,851 puan) tarafından
Yok cnm her kürtaj olmayan kimyasal gebrlik değildir çok kadın var kürtaj olmadan düşük yapıyo ve et parçası gördük kese gördük diyen
0 oy
(2,526 puan) tarafından
Valla benim 40 gun surmustu 40. Gun bitmisti 6 7 haftalikti gebeligim
(4,016 puan) tarafından
Ablamda diyor adet olana kadar bekliycem  sonra hamilelik düşünüyor
(2,526 puan) tarafından
Beklemesin bence
(4,016 puan) tarafından
Korkuyor tekrar düşük yapmakdan bu  sefer düşük olsa  daha çok bekliycem diyor  adet görse  direk hamilelik düşünüyor
(2,526 puan) tarafından
Ben riske atmazdim dusuk so rasi gebelik hemen oluyor kanallar acik oldugu icin
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Doktor tıbba bakar canım.ama kurtajda da 40 gün lohusalık vardır kanama olsun olmasın.dinen 40 gün önce olmamalı.hem bir rahmi kendini toplasın onca işlem gördü.bir adet geçsin 
(4,016 puan) tarafından
Oda adet olayım ondan sonra düşünüyorum  dedi cnm ara verse belki olmaz diyor  görümcesi ara verdi  1 senedir olmuyor  kürtajdan  sonra oda  korkuyor
(11,038 puan) tarafından
Canım ben de bir bebeğimi kaybettim daha önce.hem.nor.al şekilde doğum yaptım hem de arkadan kürtajla rahmi kazidilar.ben bir daha olsun istemedim .istemediğim halde korunurken iki sene sonra oldu .korunurken yani.dusugun ayağı icerdedir der eskiler.
0 oy
(640 puan) tarafından
Kürtaj da sonra 15 gün lahusalik sürer benim 10 gün kanamam oldu oda leke leke adet olduktan sonra gebe kaldım en az bir kere adet olsun ablan yoksa bu seferde riskli gebelik oluşur 
(4,016 puan) tarafından
Adet olmayı bekleyecekmis  ondan  sonra düşünüyormuş  cnm ama korkusu  var yine düşük olurmu diye
(640 puan) tarafından
Vallabenim olmadı 27+5 günlük olduk oğlumla inşallah aynı acıları yaşamaz tekrar
(4,016 puan) tarafından
Amin inşallah cnm Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayi nasip
(640 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Kürtaj oldum normal adet kanaması 4 gün sürdü bir dahaki aya hamileydim
(4,016 puan) tarafından
Kaç harftalik di  cnm bide  şimdi hamilelikte  sıkıntı yasadinmi kanama filan  ilaç kullandınmj
(1,262 puan) tarafından
8 haftalikti normalde 9 ama 8de kalbi durmuş şuan 2 yaşında ☺️
0 oy
(568 puan) tarafından
Kürtajdan sonra 10 gün kanamam oldu üstelik doktor bana 20 gün ilişki olmasın 6 ay da  korunmami söylemişti  ablanda bence acele etmesin 2-3 ay beklesin vücudu bir toparlansin kendine gelsin
(4,016 puan) tarafından
Doktor beklemene gerek yok demiş cnm oda diyor zaten kanama adet bitene kadar 2 ay i bulur
(568 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah canım rabbim tez zamanda kucağını doldursun
(4,016 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(5,705 puan) tarafından
Cnm benim iki hfta kanamam oldu valah işte dyer ay adet oldum ikinci ayimda hamile kaldım 
(4,016 puan) tarafından
Cnm bir sıkıntı yaşadın  mi hamileginde
(5,705 puan) tarafından
Şuan 16 hftayim ve 6 haftlikken kürtaj oldum doktor bna dedi ilk adetini olduktan sonra hiç bir sorun olmaz dusuneblirsin dyer ay hamile kaldım 4 aylık hiç Bir sorun yok
(4,016 puan) tarafından
Ablama  da aynisini  demiş  doktor cnm peki iğne filan kullaniyormusun   Rabbim sağlıklı bir şekilde kucağına almayi nasip etsin
(5,705 puan) tarafından
Allah razı olsun yoo ne iğnesi kizzz bana toparlamam için ilaç verdi vitamin kullandım snra adet oldum baktım hamileyim darusi ablana canım benim 6 hftalik ti kürtaj di

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 148 göst.
29 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Senajhkl (931 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 70 göst.
19 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meleklerimmm (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Birgundoguracam (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 190 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (14,491 puan) tarafından soruldu

397,163 soru

11,878,979 cevap

35,995 kullanıcı

...