0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (168 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
7 Haziran da doğum yaptım belden uyusmali ayaklarımda şişkinlik oluştu 1 ayağım geçti diğeri öyle kaldı başına gelen varmi ayağıma bişe olurmu diye korkuyorum ilk kez ayak şişmesi başıma geldi diğer doğumda hiç böyle bir şey olmamisti ve ayağımda sanki hala bı uyuşukluk var gibi bı tuhaf 

5 Cevaplar

0 oy
(1,484 puan) tarafından
Benimde öyleydi canım yurudkce indi 
(168 puan) tarafından
İnşallah ya sürekli hareket içindeyim evin içinde yürüyorum tek ayağımda kalması beni korkuttu
-Reklam-
0 oy
(5,933 puan) tarafından
Kan sulandırıcı iğne yapıyorsun değil mi? 
(168 puan) tarafından
Yok kan hapı kullanıyorum sadece
(5,933 puan) tarafından
İndi mi biraz şişlik sezeryan sonrası kan sulandırıcı iğne isteyin mutlaka Allah etmesin pıhtı atabiliyor..
0 oy
(340 puan) tarafından
Normal doğum yapmıştım aşırı odemim vardı ayaklarından zor yürüyordum. Doğumdan 1 hafta sonra inmeye başladı hemen inmedi
(168 puan) tarafından
Yaa bu ödem diil anestezi sonrası doğumdan sonra oluştu sis uyuşuk bide tek ayağım olunca korktum
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Gözün aydın sağlıcakla büyüt yavrunu.Bende 4. Çocuğum sezeryanla oldu ayaklarim öyle sistiki oturup ağladım günlerce neler yaptım.Variz çorabı var canım onu giy en iyi etkiyi o sağlıyor şişliğin inmesinde.
(168 puan) tarafından
Teşekkürler saqolun sizde sağlıcakla büyütün inşallah sizinde mi tek ayağınızda şişlik vardi
0 oy
(2,305 puan) tarafından
Bende doğuma giderken ödem vardı, doğumdan sonra baktı çok şişti tuzlu yemek yasakladı. Şişlik inene kadar size doktorunuz birşey demedi mi ? 
(168 puan) tarafından
Bende hamileyken birşey yoktu doğumdan sonra eve gelince fark ettik 3 gün sonra kontrole gidicem dicem bakalım neden olmuş bende tuzlu yemiyorum ama neden böyle oldum bilmiyorum
(2,305 puan) tarafından
Sor bakalım gebelikte normalde doğumdan sonrası neden ödem topladı. Evde yürü birde bol su iç canim
(168 puan) tarafından
Ya iki ayağımda olsa sorun etmeyecem hani ikisinde de var derim bir ayakta olup diğerinin normal olması ve uyuşuk gibi halen çok sinir oldum psikolojim tamamen alt üst oldu yaa su içiyorum evin içinde yürüyorum sürekli ama ne bilim insanın aklına takılıyor
(2,305 puan) tarafından
Haklısın tabi doktorunu ara yarın neden kaynaklı bilgi verir. Kontrolü bekleyene kadar iyice stres yaparsn

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
1 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
12 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (779 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 18 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Şevval (2 puan) tarafından soruldu

385,253 soru

11,520,901 cevap

35,184 kullanıcı

...