+1 oy
793 göst.
Aile kategorisinde (70 puan) tarafından
Hanımlar 2 oğlum var büyük 5 yaşında 2.ci 1 yaşında 3.cüye hamile olduğumu öğrendim 1 hafta önce 3 çocuklu olanlar nasıl bakıyorsunuz bana bi akıl verin napacağımı şaşırdım kürtaj olmak istemiyorum bu günahı taşıyamam ömrüm boyunca mesela doğumdan sonra hepsine nasıl yetişicem 

10 Cevaplar

+3 oy
(1,312 puan) tarafından
Her şeye mükemmel derecede yetişmek zorunda değilsin. Olan olmuş artık. Cana kıymak olmaz. Olduğu kadar yetişeceksin canım yapacak bir şey yok. 
(70 puan) tarafından
Allah razı olsun inşallah rabbim büyüktür
-Reklam-
+1 oy
(14,458 puan) tarafından
elbet zor günler olacak ama hepsi geçecek Allahın izniyle içini ferah tut 
(70 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim güzel pozitif yorumlar görünce içim rahatladı
+1 oy
(2,016 puan) tarafından
2. Biraz küçük olduğu için zorlanacak canım ama merak etme doğduktan sonra çorap söküğü gibi arkası geliyo büyüyüp çıkıyorlar benim de 3. Doğdu geçen sene şimdi büyüdü 1 yaşına geldi raylar yerine oturdu düzen kuruldu çok şükür , senin şuan yeni olduğu için böyle düşünebilirsin Rabbim sabrını veriyor inşaallah 
(70 puan) tarafından
Allah razı olsun içimi ferahlattınız
+1 oy
(193 puan) tarafından
3 ncuye hamile kaldığını öğrenince çok ağlamıştım. Smd 14 aylık ondan öncesi çok boş geliyo isyan ettiğim için çok kızıyorum kendime evet ev işlerine falan yetisemiyorum çoğu zmn ama olsun hep böyle kalmiycaklar ya buyuycekler sonucta
(70 puan) tarafından
Tabiki doğru haklısınız
+1 oy
(393 puan) tarafından
Benim 1 tüpüm bağlandı diğeri alındı. Ömrüm boyunca asla çocuğum olmayacak, sadece şükür edin Allah kolaylığını elbet verir 
(70 puan) tarafından
Olabilir çok güzel olur bence sizin için sonuçta onlarda yetim anneye babaya ihtiyaçları var emin olun heleki sizin gibi anneye daha çok ihtiyaçları vardır emin olun
(393 puan) tarafından
Evet ihtiyaçları var ama bizimde maalesef bu konuda çok korkumuz var . Daha önce anne baba olmadık , ya üzersek , ya kırarsak istemeden de olsa. Yapabilir miyiz vs ondan dolayı ileri tarihe attık
Rabbim senin evlatlarına da uzun ömür , sağlık versin inşallah canım ❤️
(70 puan) tarafından
Emin olun siz güzel anne baba olucaksınız ben hissediyorum bu arada Allah razı olsun ❤️
(1,355 puan) tarafından
Tüp bebek şansınız yok mu bacım?
(393 puan) tarafından
Maalesef canım yok
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Bir video görmüştüm en çok 1.cocugumda yorulmustum simdi 3 tane var ama baştaki kadar yorgun değilim. Anneliği alıştım bu sıfatı tasiyabiliyorum uyum saglayabiliyorum falan gibi. Aklıma bu geldi bence düşündüğün kadar zor olmayacaktır 
(70 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim
0 oy
(5,268 puan) tarafından
Hadi seni ferahlatayim 4 çocuğum var.5.ye hamileyim.hic korkma Allah bir şekilde sana yardım ediyor. Sindeden bunları düşünüp kendini sitrese sokma. Sağlıcakla kucağına alırsın inşallah.
(70 puan) tarafından
Maşallah Allah bağışlasın amin sende sağlıcakla kucağına alırsın inşallah:)
0 oy
(2,546 puan) tarafından
Yavrunu kucağına aldiginda kokusunu içine çekersin üstesinden gelirsin canim olan olmuş artık.bi şekilde başarırsın hem daha kolay oldugunu söylüyorlar gözün kapali buyutuyormussun tecrübe sahibi oldugun iciin .bu arada benim tek çocuğum var moral vermek adına yazdım :)
(70 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
(330 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım gebeligin, en büyüğü zaten 6 yaşında falan olur doğum olasıya kadar Rabbım kolaylığını verir inşallah sıkma canını 
(70 puan) tarafından
Amin İnşallah çok teşekkür ederim
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Rabbim verdiyse vardır bi bildiği biz bi plan yaparken güzel allahim bizim için başka planlar yapıyor elbette zordur ama ilerisini düşün buyuyecekler ve artık hepsiyle birer arkadaş gibi olacaksın. Belki de bu kız olacak rabbim sana 2 meyveyi de tattiracak
(70 puan) tarafından
Allah razı olsun nasip kısmet
(12,469 puan) tarafından
Rabbim hepsini hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin
(70 puan) tarafından
Amin inşallah ❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 207 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 263 göst.