0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (8 puan) tarafından
Doğum yapalı 20 gün oldu normal doğum yaptım herkes 1 yada 2 haftada dikişlerin düştüğünü söylüyor bende hiç düşme yok normal mi acaba? Kac güne düşer ortalama sizinkiler ne zaman düşmeye başladı?

7 Cevaplar

0 oy
(8,125 puan) tarafından
Eriyormuydu neydi ben hiç dustugunu gormdim 
(8 puan) tarafından
Dogum sonrası ebeye sordum aldırmam gerekecek mi diye hayır kendi düşecek dedi ama hala düşmüyor
-Reklam-
0 oy
(30 puan) tarafından
Benim 1 ayı geçti sonra düştü bir iki gördüm düştüğünü 
(8 puan) tarafından
Yani daha zamanı olabilir
0 oy
(90 puan) tarafından
Siz fark etmemişte olabilirsiniz doğum dikişleri öyle uzun olmuyor bazen. Benim de 25 günde falan düşmüştü ama.ben sadece iki tanesini gorebildim digerlerini görmedim. Lavaboda iken dusebiliyor oturup kalkarken dusebiliyor dusmese bile eriyen iplik onlar dert etmeyin kendinize 
(8 puan) tarafından
Baktığımda hiç eksik yok ama bende belki fark etmem sanmıştım yada daha zamani var ebe aldırmana gerek yok bu dikişleri dedi zaten dogum aşamasında
0 oy
(459 puan) tarafından
Benim ki ilk doğumumda  düşmedi hepsi duruyordu artık kuruduğu için batıyordu  doktoruma söyledim oda dikislerimi aldı 

İkinci doğumumda da kendi kendine 1 hafta içinde düştü hepsi 

Doktoruna bi git istersen 
(8 puan) tarafından
Kuruma yada batma hissi yok kaşıntı ve yanma oluyor özellikle iç tarafta randevu alamıyorum alsam gitmeyi düşünüyorum aslında
0 oy
(1,006 puan) tarafından
Yebi doğum yaptım sayılır 15 günde 4 dikis düşürdüm 20 günde hepsi düştü 
(8 puan) tarafından
Maşallah bende 20 gün oldum hiç düşme yok
0 oy
(262 puan) tarafından
Doğumdan 10 gün sonra kontrole gitmeniz gerekiyor

Kaşıntı normal

1ay içinde hepsi diler merak etme 

Batikon kullanabilirsin
(8 puan) tarafından
Kontrol demedi hiç bana zaten de randevu yok pansuman yapıyorum zaten ilk günden beri
(30 puan) tarafından
Banada doktor 10 gün sonra kontrole gel dedi randevu yoksa acile git dedi acilden baktılar. Sende istersen acile git.
(8 puan) tarafından
Bi şansımı deneyeyim o zmn belki bakarlar
0 oy
(6,381 puan) tarafından
Benim 20 güne ancak iyileşmişti düşme diye birşey yok eriyor zaten dikişler. İlk iki hafta çok şişti hiç oturamadım bile herkes bir hafta on güne geçer diyodu benimkiler de çok geç iyileşti 20 günden sonra biraz rahatladım acısı dindi 
(8 puan) tarafından
Ben de ilk 1 hafta hiç hareket edemedim sonra yavaş yavaş topladım daha 4 5 gündür baya iyiyim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 213 göst.
29 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 80 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 168 göst.
0 oy
4 cevap 400 göst.

385,392 soru

11,524,590 cevap

35,192 kullanıcı

...