0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (119 puan) tarafından
16+3 oldum ve daha önce 2 kızım var ve 3 kayibim oldu 8 haftadan itibaren kan gorunuyordu sonra 13 haftada kan görünmüyor bebegin eşi aşağıda dedi bu haftalarda normal zamanla yukarı cikar dedi suanda 16+3oldum biraz korkuyorum endiseleniyorum benimle ayni olanlar bebegin hareketlerini hissediyor musunuz hamileliginiz nasıl geçiyor?

2 Cevaplar

0 oy
(86 puan) tarafından

Şuan seninle aynı gün aynı haftadayiz . Bnmde başlarda kanamam olmuştu ama durdu . Düşük riskim vardı o zmn . Ama hiç düşük yasamadigim için bilemeyecm..bnm de 3 oğlum var . Ara ara hareketlerini hissediyorum ama daha çok kasıklarda kramp  var , ve aşırı halsizim :( sürekli uyku hali tutuyor ve hemen yoruluyorum . 

(119 puan) tarafından
Benim kanamam olmadi dukur sadece ultrasonda kan görünüyor dedi bende hep uyumak istiyorum sizin cinsiyet belli mi ilac kullanıyor musun
-Reklam-
0 oy
(1,004 puan) tarafından
ben senle aynı durumu yaşamadım ama 16 hafta bebeği hissetmek için erken biraz beklemelisin zaten ilk hareketler öyle bağırsak hareketi gibi oluyo gittikçr artıyor biraz daha bekle endişelnme.benimde plasentsm aşağıds dediler hep bir şey olmadı ona takılma.bir sıkıntı olsa zaten doktorun söyler doğuna yakın.
(119 puan) tarafından
Suan yukari çıktı mi yoksa daha aşağıda mi kac haftalıksin
(1,004 puan) tarafından
ben doğurdum cnm benim karnım son birkaç haftada indi
(119 puan) tarafından
Normal dogum mu yaptın

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 632 göst.
20 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.