0 oy
469 göst.
Diğer kategorisinde (2,955 puan) tarafından

image

gelin hepinize soğuk bir kahve yapayım bu ne sıcaktir gece oldu soğumadi ❤️ bebelerim uyudu sizde durum ne bayadir anlık almiyordum :) 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu soğuk kahveyı bır ben sevemedım djjdjdjdj ama görüntü harıka 
(2,955 puan) tarafından
Bende bu ara varya iki bardak kesmiyo ya okadar bağımlı oldum çok içecek içmem de bu başka :)
-Reklam-
0 oy
(3,697 puan) tarafından
Kahvende şatafatlıymiş kız ☺ afiyet şifa olsun canım çok uykum var ama yatsiyi bekliyorum beynim çatlıyor bütün  gün hastanedeydik 
(2,955 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum hayırdır :)
(3,697 puan) tarafından
Sağol canım kızım kaç gündür rahatsızdı alerjisi çıktı yaa sorma mahf oldu yavrum kapıya bile çıkaramıyorum hemen yüzü gözü şişiyor hapşırıp duruyor
(2,955 puan) tarafından
Bitanede bende var ondan grip olmuş gibi geziyor koca adam yıkıldı :) berbat bisey valla
(3,697 puan) tarafından
Oyyy sorma vallahi sabaha kadar uyumadi benimki de Rabbım şifa versin bacım
0 oy
(2,659 puan) tarafından

Soğuk kahve candır. Nisan ayı girdiği an sıcak kahveyi bırakıp soğuk kahveye transfer olurum ama bardak küçükmüş baya:):) valla görüntü de çok iyi. Ellerine sağlık afiyet olsun :)

(2,955 puan) tarafından
Kız kocaman aslnda o bardak şöyle düşün 3.4 çay bardağı alır dahada alır yani küçük çıkmışda küçük beni kesmez:) sağol kuzum  bende öyle oldum busene çok sıcak olacakmış
0 oy
(842 puan) tarafından

Ooo süper gözüküyor buda benden anlık sjsjs:)) yanıyorum ulennnnn

image

(2,955 puan) tarafından
Bende en son gebe halimle yaptığım temizlikle duruyorum asıl Allah beni kurtarsın:)
(842 puan) tarafından
Kız dün aldım bende dayanamadım artık şart bence canım ya pişik olduk resmen:)))
(842 puan) tarafından
Oooooooo ne zaman di kizzz
(2,955 puan) tarafından
3.5 aylık kuzum dogurmadan bir gün önce yapmıştım bidahada yapmak nasip olmadı yine heryerleri ayda bir yıkıyorum üstten siliyorum mutfak dolaplarını falanda işte dip köşe olmuyor
(842 puan) tarafından
Aaa yeniymis canım ya zaten günü birlik temizlik yapıyorsun merak etme temizdir daha:))
0 oy
(8,875 puan) tarafından
Kız o nasıl kahve canım çekti çok güzel yapmissin eline sağlık 

Bu ara oğlumu hep gecikiyorum uyutmakta normalde 9u gecirmezdim şuan donuyo hala gerçi eşim geç geldi ondan oldu bugun eşimde erken yatacak ben yaparım biseyler uyuyamam 
(2,955 puan) tarafından
Bebekler uyuyunca eşim işte benmde ev bana kaldı  kendime dedim şöyle bir ozeneyim vakit kalmıyor zaten günduz çok yoruluyorum :)  canı çeken gelsin bana ben yaparım :)
(8,875 puan) tarafından
Eline sağlık canom içmiş kadar oldum şifa olsun
0 oy
(14,458 puan) tarafından
daha yeni oturdum bi karpuz keseceğim inşAllah çok yoruldjm elyaf yorgan vardı onu yıkadık eşimle mutfak dolaplarını sildim bitti ama bende bittim sırt ağrısı başladı :( afiyet olsun
(2,955 puan) tarafından
Kız bebişe dikkat et benmde dolaplar silinecek duruyor ama gücüm yok
(14,458 puan) tarafından
anaa hamile olduğumu biliyon mı:))) ilk defa bi postta hamileyim de diye açıklamadım sende biliyormuşsın :)
doğum yaklastı ya mecbır kaldım bende
(2,955 puan) tarafından
Biliyom tabi kız seninde kim olduğunu biliyorum :) sende beni biliyondur
(14,458 puan) tarafından
tanıştık mı ki daha önce
0 oy
(5,292 puan) tarafından

Meloşu kum parkına götürdük dönüşte arabada uyudu kocamla limon dondurması yiyoruz yol kenarında ☺

image

(2,955 puan) tarafından
Afyt olsun kuzum
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Afiyet bal şeker olsun canım ♥️miniki uyuttum yatak odasına geçtik sabah erken uyanacagiz günlerden hastane  yarın 
(2,955 puan) tarafından
Kolay gelsin canım
0 oy
(154 puan) tarafından
Tarifi verebilirmsn hiç yapmadm 
(2,955 puan) tarafından
Granül kahve şeker yarım bardak su bunu bir güzel çalkala kopurt canım içine buz en son üstünede sütü köpurt dök en üstte çikolata sosu çok lezzetli ve kolay
0 oy
(2,955 puan) tarafından
Post üste cik

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 854 göst.
0 oy
13 cevap 339 göst.
19 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Esmer anaa (988 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
0 oy