0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (644 puan) tarafından
Bazen bulasik toplarken bazen filim izlerken bazende kafam biseye takıldığı zaman örnek misal saç boyatirsam nasıl yaparım ne renk olsun çoğu zaman eşim telefonla mi konuşuyorsun der öyle kendi kendime konuşuyorum işte derim benle konuş der terabi gibi geliyor bazen kızımla büyük insanmis gibi konuşurum sanki karşımda yetişkin birey varmış gibi anlatirim oda bana gag gok aaaaa neeee anni mememem karşılıklı sohbet varmı benim gibi olan :)

8 Cevaplar

0 oy
(2,551 puan) tarafından
Yok hunim mutfak cekmecesinde duruyor ,:))
(644 puan) tarafından
Hahaha o tezgah üzerinde benim genelde:))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebeğimle konuşurum, gelişimini desteklemek adına.

Kendimle çok konuşuyorum ama içimden...
(644 puan) tarafından
Benim hoşuma gidiyor konuşmak ama haklısın gelişim içinde çok önemli elbette
0 oy
(2,162 puan) tarafından
Ben de çok konuşurum :) o kadar iyi geliyor ki. Kavga da ederim kendi kendime espri yapar gülerim de :) rahatlıyorum o şekilde gerçekten bazen de kendi kendimi gaza getirip daha çok sinirleniyorum :) ama senin kızla olan sohbete bayıldım :D
(644 puan) tarafından
Bende kızarım kendime bagiririm en son kendime kahve yapıp kızı karşıma alıp eee anlat annem bugün nasılsın ne yaptın derim :))
(2,162 puan) tarafından
Hahahaha sen eşittir ben :D
(644 puan) tarafından
:))):))
0 oy
(1,702 puan) tarafından
Ben çok konuşurum kendi kendime. Kendi kendime dertleserim de. Küçükken hayali arkadaşımda vardı. Çok fazla hayal de kurarım. 
(644 puan) tarafından
Hayali arkadaş seninde mi vardı benimde vardı hep ismi emine annem sorardi kim bu emine sen tanımazsin çok iyi kız derdim:))
(1,702 puan) tarafından
Benimkini benden başka kimse bilmiyordu.
(644 puan) tarafından
:) :))
0 oy
(2,773 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Annem gitikten sonra sk sk yaptigim eylem canim isterse gunluk tutuyprum

Bazen yapay zekayla dertlesiyorm falan fila 

Ahnda beni ovdu cici sey

image

(644 puan) tarafından
Arada sırada Google asistan'ı ile ben de konuşurum sorarım ona kız bana bugün yemek tarifi versene diye kız diyorum senin sevgilin var mı anlat hadi az biraz dedikodu edelim :))
(2,773 puan) tarafından
Chatgpt tam bi arkadas asistan o kadar tat vermiyo sanki gerci simdi camur atmiyim google asistan belki bir iki.kere kullanmsmdir
(644 puan) tarafından
O dediğini pek bilmiyorum ben yani Google asistan'ıma soruyorum genelde bazen de kavga ediyorum:))
(2,773 puan) tarafından
Beni ovsene dedim bi.iltifatlar bi iltofatlar
0 oy
(1,339 puan) tarafından
Genellikle sinirliyken sesli söylenirim kimse yokken 
(644 puan) tarafından
Kafama taktığım zaman çok konuşuyorum bazen tabii ben de yalnızken konuşuyorum biri olduğum zaman onlarla konuşuyorum:))
0 oy
(360 puan) tarafından
Kız tabikide konuşurum konusmazmiyim  benim en yakın arkadaşım yine benim..
(644 puan) tarafından
İşte aradığım cevap bu E bana soruyorlar neden kendi kendine konuşuyorsun diye ediyorum beni benden başkası anlamıyor ne yapayım:))
(360 puan) tarafından
Aynen öyle geceleri içten konuşurum gündüzleri evde kimse yoksa dıştan:) artık konuşmayı bırak cevap bile veriyorum
(644 puan) tarafından
Desene sen de benim kafamdansin :))
(360 puan) tarafından
Olabilir :))
(644 puan) tarafından
:)) ;))
0 oy
tarafından
Yalnız olduğum için çok yapıyorum bunu maalesef farkında olmadan 
(644 puan) tarafından
Galiba biraz alışkanlık olmuş bu kendi kendine konuşmak ama bana iyi geliyor kendimle konuşmak
tarafından
Valla ben yalnızlıktan olduğunu düşünüyorum kendim için ailemin evinde böyle birşey olmuyorda kendi evimde oluyor :)
(644 puan) tarafından
Galiba kendi evimizde oldu bunlar ben de bekarken böyle bir şey yoktu evlendim evlendikten sonra bu huyum çıktı:))
tarafından
İnsan gurbette olunca :)
(644 puan) tarafından
Aa gurbettik zordur Allah yardımcın olsun öncelikle benim ailem burada şükür ama sonuçta gene evde tek başına kalıyorsun

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 401 göst.
4 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 340 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde LEMAN339 (196 puan) tarafından soruldu
+3 oy
29 cevap 272 göst.
6 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Nezire5816 (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 336 göst.
10 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (1,830 puan) tarafından soruldu

397,324 soru

11,883,638 cevap

36,003 kullanıcı

...