0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (2,880 puan) tarafından
Kizimda bi heves hic sonrayi dusunmeden duz pembe bi kanguru almistim. Hic bel agritmiyor. Simdi oglum olacak. Acaba kumas boyasiyla boyasam bi zarari olur mu? 

7 Cevaplar

0 oy
(1,484 puan) tarafından
Sanmam canım emin degilim ama
(2,880 puan) tarafından
Biraz daha arastirayim bakalim
-Reklam-
0 oy
(15 puan) tarafından
Hayir ya hic biseu olmaz bende bebegimin kiyafetlerini boyamistim bi sakincasi olmadida pembeden maviye nasil donusturcenki zor olur gibi yinede dene istersen
(15 puan) tarafından
Him dene bakalim bi cunki bende bitane gul kurusu tisortum vardi mora boyamak istedim yarisi mor yarisi pembe oldu yani tam kpatmamisti yada ben yapamadim bilmiyorum dene bi bak ama 2 3 paket al boyayi tek boyada yapma alacali oluyo eski rengi aralardaj gozukuyo
(15 puan) tarafından
Boyama islemin bitince acik havaya ser kurrussun tuzlu suya batir 1 saat kalsin sorna makinede dusuk ayarda ve isida tek basina yika yanida farkli seyler olmasin tek at daha sonra baska seyler le yikamak istedigunde onlara boyasi gecmezz
(2,880 puan) tarafından
Aaa oyle olursa da kotu olur hakkaten. Dur bakalim daha doguma var kazasiz belasiz bi boyama yontemi bulurum insallah.
(2,880 puan) tarafından
Tamam canim oyle yaparim. Zaten korkudan tek yikarim buyuk ihtimal:D
(15 puan) tarafından
Aynen kaliteli bisey bul seni yormasin
0 oy
(744 puan) tarafından
kokusu falan yoksa zararı olmaz herhalde ama yıkarken tek yıkamak lazım bazı boyalarda akıyomuş daha rezil bi hale gelebilir 
(2,880 puan) tarafından
Iyi denen bi boya bulmaya calisirim artik
0 oy
(4,592 puan) tarafından

aman kullaniversin pemve nolcak. ben sling aldimisti

fusya indirimdeydi oglan koydum icine nolcak sanki cokta kuhim degil:)

(2,880 puan) tarafından
Oyle mi dersin:)
0 oy
(3,254 puan) tarafından
Pembe olsun ne olacak ki? Çocuk ne bilecek, boşver uğraştığına değmez. Zaten ne kadar kullanacaksın ki sanki
(4,707 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum
0 oy
(2,663 puan) tarafından
Sen pembe olsun diyenlere bakma ben öyle battaniyede hata yaptım toz pembeydi bebek erkek gelen giden kız diyo bebeğe:) ben pişman oldum battaniye almadigima doktor bile bu kız ne tatlıymış dedi odaya gelip oğluma sırf battaniyede pembe sarılı diye :) seninkide benm hesaba dönmesin ya al ya boya kuzum 
(4,707 puan) tarafından
E kız diyince noldu :D benim kızım da erkeğe benziyordu bebekken. Kıyafette de öyle erkek kız ayırt etmem hep erkek sanıyorlardı. Ne eksildi yani kızımdan :)
(2,663 puan) tarafından
Kız işte bu yeni doğum yapmış anneye denince tuhaf oluyor smdi olsa ne oldu derim ama o doğum piskolojisi berbat bisey o an zorla dogurmussun çocuğu heryerin dikiş herşeyden nem kapiyon sonra gittim mavi battaniye aldimda o piskolojiden kurtuldum kendi annem bile sanki paran yok bir çocuğa battaniye almadinmi soyleseydin ben alirdim bak gelen herkes çocuğa kız diyo gibi zibilyon tane laf sayinca aldım kurtuldum:) yoksa ben gittim kıyafetlerini falan hep sarı yeşil aldım takımlarını
0 oy
(2,270 puan) tarafından
O boyalar ile bebek kıyafetlerine kullanılan boyalar kesinlikle farklıdır yani. Sen gözle görülür bir zararını göremezsin belki ama solunum yollarına tenine değdiği yerlere bir çok zararı olabilir. Çamaşır suyuna batır sonra birkac kere yika kullanmadan o kadar rahatsız oluyorsan kınaya batır ne biliyim biyadan daha güvenilir yöntemler vardır illaki 
(2,880 puan) tarafından
Camasir suyu mu? Hmm ciddi ciddi dusundum su an. Ne kadar beyazlar acaba? :))

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 1,005 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 207 göst.
6 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 409 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Sibelisahin (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 134 göst.