0 oy
419 göst.
Aile kategorisinde (133 puan) tarafından
Kızım 4 yaşında kaynanam bayramda köye gönder diyor biz gitmicez işlerden dolayı ama kaynanam kızımı istiyor bende için rahat etmez eşime diyorum iyi bakmazlar biliyorum yani ve televizyonlarda görüyoruz neler neler oluyor köylerde şehirlerde kızımı göndermek istemiyorum eşim kızıyor siz olsanız gönderir miydiniz 

35 Cevaplar

0 oy
(501 puan) tarafından
Kiz oglan farketmez ben göndermem aklim orda kalir bir iki saatligine dedesi alir gezdirir gelir ama bir kac gun veremem bisey olsa kime ne diyeceksin kendi kafani vur duvara artik kizini da kullanmasalar bari yaninda derlerse gitmek ister bu sefer sen kotu olursun göndermedin diye benim aklim kaliyor sizlik bisey degil de geç 
-Reklam-
0 oy
(3,496 puan) tarafından
Tek başına göndermem (hastanede yatma yada ameliyat falan gibi durum olur o ayrı) eşim gidecek bayramda köye annesi gile büyük oğlumu götürmek istiyor çocuk isterse götür dedim ben gitmeyeceği evimdeyim
0 oy
(795 puan) tarafından
Ben kendi annem de bile bırakmam o kadar uzun süre hele ki bayram arasında. Yanlış anlaşılmasin annem de kaynanam da mis gibi bakar o ayrı ama bayram arası farklı hem de köyde olacak iş değil kurbanla uğraşılırken kimsenin gözü çocuk görmüyor.  Kızınız henüz küçük kimseye güvenmeyin neler görüyoruz duyuyoruz siz nereye çocuğunuz oraya olsun. Açıkçası bir mecburiyet bir hastalık vs dışında keyfi amaçlı  çocuk verilmez bu zamanda 
0 oy
(242 puan) tarafından

Değil kızımı göndermek  affedersiniz ama kızımın altina ettiği paketi dahi göndermem ben olmayayım anneannesi olmasın bakayım kızıma 2 günde neler ederler....

0 oy
(994 puan) tarafından
Hayır göndermem ben nereye cocugum oraya. kendim gitmiyorsam onu da göndermem 18 yaşına kadar da planım bu. Hatta çok aklı selim gormezsem 20ye kadar da yolu var. Ailelerimize gözüm kapalı güvenirim ama dünyanın bin türlü hali var
0 oy
(575 puan) tarafından
Kaynanan dikkatli biriyse gonderirim yani benimki gozunun onunden 5 dk ayirmaz 
0 oy
(322 puan) tarafından
Normal zamanda olabilir göz kulak olup bakacak biriyse tabiki ama bayramda asla ve asla ne kadar ıyı bakan bırısı de olsa köy yerı gelen gıden kalabalıl vs derken Allah korusun o hengamede çocuk çıksa gıtse haberı olmaz herşey bır anlık herkesın niyetini de bilemeyiz art nıyetlı insanlar cogaldı ben yollamazdım bayramda 
0 oy
(1,321 puan) tarafından
Göndermedim hiç kimsenin yanına gondermem de ben nerdeysem kızım orda olmali
0 oy
(8,593 puan) tarafından
Senin olmadıgın bir yere cocugunu gönderme asla. Ne olur ne olmaz anne gibi kimse bakamaz cocuga 
0 oy
(463 puan) tarafından
Benim olmadığım yerde kızım da oğlum da olamaz nadir günlerde bazen bırakmak zorunda kalıyorum ama 2 3 saatliğine  o zaman bile  sürekli arıyorum babaannesi ve anneannesine sonsuz güveniyorum gözü kapalı bırakırım benden sonra en iyi onlar bakar biliyorum ama yinede kalması için bırakmam binbir türlü hâl var allah korusun 
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Yollamam ne kendi aileme ne kaynanama bi dogumda biraktim hasta ettiler kocama bile güvenmiyorum binlerce tembihledim bak çocuğa anana kalmasin bakamaz diye sonra çocuk hasta olunca sen cocuk filan bakamazsin diyomus kaynanama is isten geçince kina yaksin kıçına 
0 oy
(605 puan) tarafından
Göndermem canımmben nerde cocuğum orda düşer şaşar başına bi iş gelir  hesabını kime soralım ipe dizerim herkesi öyle bişey olsa . Yanımda dursun rezilde olsam dibimden ayrılamaz 
0 oy
(7,834 puan) tarafından
Göndermem ben kendi annemle de göndermem. Ileride torunum olunca da götürmem istemem yani emanet can derim
0 oy
(124 puan) tarafından
Ne işi var daha 4 yaşında aklı ermez o çocuğun yani annesinin yanı asla gondermezdim kendi annemde olsa 
0 oy
(779 puan) tarafından
göndermem asla.ben nereye çocupum oraya.isteyen istediği kadar kızabilir.bir şey odlu mu anneden başkadının canı yanmıyo boşversene sen

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 324 göst.
0 oy
9 cevap 273 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,986 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 611 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,422 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 210 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gulchan1-12 (39 puan) tarafından soruldu