0 oy
92 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Hanımlar üzüntü stres anksiyet yaşayıp bebeğini sağlıklı alan var mı ne olur .  Yardım edin moralim çok bozuk. Bebeğime biseyler olacak diye çok korkuyorum bebeğim engeli doğarsa diye korkuyurum 

7 Cevaplar

0 oy
(1,385 puan) tarafından
Birşey olmaz Allah ın izniyle ben hamileliğin başından beri ne sinir ne stresler yaşadım oğlan sapasağlam Allah a şükürler olsun birde bunu düşünüp ta üzme kendini bişey olmasa bile etkileniyorlar sakin kal 
-Reklam-
0 oy
(174 puan) tarafından
Yargılamak değil amacım yanlış anlama beni o kadar korkuyasan bişey olacak diye neden sinir stres yaşıyorsun. Herşeyi boşver bebeğine odaklan onunla konuş sohbet et hareketlerini dinle. Kimse senden ve bebeğinden önemli değil. Ayrıca korkma engelli olmaz ama belki erken doğumu tetikler 
0 oy
(60 puan) tarafından
Şehit eşleri var hamileyken yaşadıkları acı düşünüldüğü bebekleri gayet sağlıklı doguyorlar 
0 oy
(433 puan) tarafından
Bisey olmaz sakin kalmaya calisin sorun her neyse çözmeye çalışın mesela olmuyorsa da kafaya takmayın benim  hamileliğimin basinda babamin yine kanser olduğunu öğrendim ve artik ölecegini iyi olmayacagini hissettim dolayisi ile boyle gecti 6 aylik hamileydim kaybettim cok zor oldu yapabilecek hic biseyim yoktu sezaryene girdim nasil mutlu olabilirim nasil sevinirim diye düşündüm hep bebeğimi sevemezsem diye agladim ama Rabbime şükürler olsum sagligi gayet yerindeydi bende senin gibi cok korkmuştum dua et inşirah suresini oku inanarak bol bol
0 oy
(744 puan) tarafından
Bende çok stres yaşadım hatta eşimle bi sefer vurmalı kırmalı kavga ettim hamileyken bende bir şey olcak diye korkuyordum ama çok şükür bir şey yok gayet sağlıklı gelişimi iyi.Stresten engelli olmazda böyle çocuklar ilerde depresyona anksiyeteyr daha yatkın oluyorlar malesef ki bunu da büyüyüncr zman gösterir ancak.ne kdr kaçabilirsen üzüntüden o kdr iyi tabi yapabilirsek
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Ilk hamileligmde yasadgm uzuntu sitres kavga gurultu dyaaklar merdivenden suruklenmelwr gunlerce ac kalmalar neler neler ankatsam benle oturur aglarsn sonuc nasallah subanallah 9yasinda kizim cok akilli ve usludur herkez inrenir kizima sen cok dua et rabbm herzamn yaninda olur insallah saglikli dogar
0 oy
(8,558 puan) tarafından
Bebegın engellı dogmaz muhtemelen ama senden aldıgı duygular sebebıyle cok aglayan bir bebek olabilir. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 145 göst.
14 Aralık 2022 Aile kategorisinde Kumru93 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde merica87 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Zuzu1 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 258 göst.